Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaasiaa

CZY MÓJ PŁÓD NIE JEST ZA MAŁY? MARTWIE SIE

Polecane posty

HEJ DZIEWCZYNY. AKTUALNIE TO 11 TYDZEŃ CIAŻY I 3 DZIEŃ. PŁÓD MIERZY 46.1 MM. Ile milimetrów miały wasze dziudziusie na tym etapie ciąży? nie jest za maly? Martwie się, proszę o odpowiedzi bym mogła porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ginekolog ci coś powiedział że sie martwisz?

tu masz kalkulator : twoja-ciaza.com.pl/kalkulatory/wiek-plodu-crl.php

ale wychodzi że zgodne z wiekiem ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mój ginekolog mówi mi o wiele zbyt mało tak  mi się wydaje, mimo, że chodzę do niego prywatnie. To moja pierwsza ciąża i nie mam bliskiej osoby której mogłabym się poradzić. Boję się, ze mój zarodek jest zbyt mały co do wieku bo 18.11 wynosił 38.2mm a dnia 25.11 46.1 mm . tak jakby był zbyt mały o te najmniej trzy dni. Martwie się bo mam wrażenie, ze mój gin podchodzi troche olewczo co do mojej ciąży. Niby mnie uspokoił, że wszystko  jest w porządku ale nie wytłumaczył dlaczego dzidzia jest troszkę mniejsza niz powinna... Czy tak sie zdarza ? na internecie piszą ze w 11 tygodniu ciąża powinna mieć od5 do 6 cm..  a mój to 11 tydzień i 3 dzień a dzidzia ma 4cm6mm ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi

Idz do innego na usg zawszev mozesz zmienic lekarza.... Straciszc100 ale bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ten kalkulator właśnie czegoś takiego szukałam.. trochę mnie uspokoił ale wiadomo jak to w ciąży.. zawsze jakieś zmartwienia. Kurcze to czemu na internecie takie bzdury wypisują 5 cm to już 12 tydzień a nie 11 z hakiem ;//// 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALE I TAK PROSIŁABYM WSZYSTKIE MAMUSIE LUB TE PRZYSZŁE MAMUSIE O NAPISANIE MI CRL SWOICH DZIDZIUSIÓW W 11 TYG DLA PORÓWNANIA:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież masz jak byk we wszelkich kalkulatorach i wykresach, że taka wielkość jest w normie więc czego Ci jeszcze trzeba? Dzieci nie są robione z foremek, parę dni w te czy w te na tym etapie jest zupełnie normalne, w późniejszych tygodniach ciąży różnice mogą być jeszcze większe i też jest to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Dobra Rada

Crl w 12 tyg 2 dniu miałam 57,9 mm. Płód żeński. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Kaasiaa napisał:

ALE I TAK PROSIŁABYM WSZYSTKIE MAMUSIE LUB TE PRZYSZŁE MAMUSIE O NAPISANIE MI CRL SWOICH DZIDZIUSIÓW W 11 TYG DLA PORÓWNANIA:) 

Ja miałam 7cm z usg w wieku 11+3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×