Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czemu w polkach tyle jadu?

Polecane posty

Gość Gość

W kilku ostatnich tematach widać ile jadu, zazdrości i chamstwa siedzi w polkach. Zamiast dać swoje zdanie, zająć się swoim życiem, spędzić czas z dzieckiem/mężem/przyjaciółmi będą siedziały na tym kafe i pisały po 1000 komentarzy, kłóciły się, która to ma rację. 

Najgorsze rozwala mnie gdy ktoś zadaje pytanie o swoim dziecku w Ciąża, wychowanie, dzieci ... A ktoś komentuje "Nikogo twój bąbelek nie interesuje".

Jak tak bardzo przeszkadzają wam pytania związane z tematyką to won 😂 Powinni dodać tematykę: moje życie jest nudne, pokłócimy się 😅😅

Życzę miłego wieczoru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Życie madek jest dopiero ciekawe. Pół dnia rozkminy o tym czy szwagierka zaszła w ciążę dlatego że ona zaszła czy nie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę że najbardziej robią dym te które mają za dużo wolnego czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Skąd tyle jadu?

Z biedy, z głupoty, z religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

W kilku ostatnich tematach widać ile jadu, zazdrości i chamstwa siedzi w polkach. Zamiast dać swoje zdanie, zająć się swoim życiem, spędzić czas z dzieckiem/mężem/przyjaciółmi będą siedziały na tym kafe i pisały po 1000 komentarzy, kłóciły się, która to ma rację. 

Najgorsze rozwala mnie gdy ktoś zadaje pytanie o swoim dziecku w Ciąża, wychowanie, dzieci ... A ktoś komentuje "Nikogo twój bąbelek nie interesuje".

Jak tak bardzo przeszkadzają wam pytania związane z tematyką to won 😂 Powinni dodać tematykę: moje życie jest nudne, pokłócimy się 😅😅

Życzę miłego wieczoru 

Nie wiem czy Cię zmartwię czy zaskoczę, ale spójrz jeszcze raz na zjawisko hejtu, czyli jadu, zawiści, nienawisci, ironii, cynizmu i bezzasadnej krytyki podszytą agresją.

Świat był taki zawsZe, i Polska też. Poziom chamstwa, wylewanej frustracji zawsze taki był. Z tymże kiedyś ludzie wylewali na siebie pomyje osobiście. Pamiętam ike tego było w latach 80, 90tych, w sklepach, w autobusach, tramwajach, pociągach, w kolejkach po coś, w urzedach, między sąsiadami. 

Dziś nie ma na pozór tyle chamstwa, jest więcej profesjonalizmu, bo ściany mają "oczy" i latwiej o konflikt z prawem. Cała frustracja ktora byla wylewana miedzy ludzmi kiedyś, dziś jest wylewana w Internecie. Tu ludzie dają upust swego zakompleksionego ego.

A, ze Internet dociera wszędzie w nuwwyobrażalnie szybkim tempie, to ludziom wydaje się, że ot nagle tyle jadu na świecie. Otóż nie, jad był zawsze tylko informacja nie była w stanie dotrzeć wszędzie jak dziś dzięki internetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×