Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia

Ewa Nina czy Paulina

Polecane posty

Gość kasia

ktore imie najladniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość gość

Paulina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie ładne. Wybrałabym Paulinę lub Ewę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Antonina.  Ewa bezbarwna, a Paulina dopiero co przeszla szczyt popularnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ewa bezbarwna ? 😡

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ewa bezbarwna ? 😡

 

Takie mam odczucie.  Lubie imiona z charakterem, a Ewa dla mnie jest taka przezroczysta jak Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnn

Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ewa lub Paulina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paulina to bardzo niewygodne imię dla noszącego. Takie wulgarne. Nie ma jak się przedstawić a i osoby z otoczenia mają problem, bo jak się zwarac do nastolatki lub doroslej kobiety? Paulinka to jakbysmy się piescili a Paulina jakbysmy jej nie lubili. Z Ewą juz lepiej, ale Ewka juz brzmi niemiło, tylko Nina jest neutralna. Nie ma jak powiedziec niemiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie
5 minut temu, simsyoli napisał:

Paulina to bardzo niewygodne imię dla noszącego. Takie wulgarne. Nie ma jak się przedstawić a i osoby z otoczenia mają problem, bo jak się zwarac do nastolatki lub doroslej kobiety? Paulinka to jakbysmy się piescili a Paulina jakbysmy jej nie lubili. Z Ewą juz lepiej, ale Ewka juz brzmi niemiło, tylko Nina jest neutralna. Nie ma jak powiedziec niemiło.

Wulgarna i niewygodna to ty jesteś. I chyba cię nikt nie lubi. ZX czym masz problem? Normalnie się zwracasz po imieniu do osoby dorosłej i nie zdrabniasz. Imię Paulina niczym się tutaj nie różni od innych imion żenskich zakończonych na "ina" czy "lina", jak Karolina, Alina czy właśnie Nina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

1 Nina

2 Ewa

3 Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie

Paulina najlepsza. Rzymskie imię zarezerwowane dla wyższych sfer, w Polsce modne pod koniec XIX w., potem w latach 80 i 90. XX w. Teraz bardzo mało dziewczynek je nosi, więc nie będzie jedną z wielu. Nina podobnie. Co do Ewy mam wrażenie, że jest mdła i przeciętna jak Anna czy Maria. Ale na drugie imię owszem, bo jest krótkie. Natomiast Ewa na pierwsze nie będzie pasowało z dłuższym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość o losie napisał:

Wulgarna i niewygodna to ty jesteś. I chyba cię nikt nie lubi. ZX czym masz problem? Normalnie się zwracasz po imieniu do osoby dorosłej i nie zdrabniasz. Imię Paulina niczym się tutaj nie różni od innych imion żenskich zakończonych na "ina" czy "lina", jak Karolina, Alina czy właśnie Nina.

Nie denerwuj się. To jest moje osobiste odczucie, Ty mozesz.mieć inne. Dziewczyna mojego ciotecznego brata ma na imię Paulina lubię ją, ale nie wiem jak się do niej zwracac, spytałam cioci i powiedziała że ma ten sam problem, bo Paulinka to tak jak do małego dziecka a ona ma prawie 180 cm. Jak inna kuzynka powiedziała do niej Paula to ona że to jest zupelnie inne imię. Dlatego mówię, ze to imię problematyczne. Bo jak ja np mam do niej mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdoskdkjdd

Ewa najładniejsze. Klasyczne, eleganckie i zawsze na czasie. 

Nina takie troche slodkopierdzace. Moze dla malej dziewczynki ok ale nie dla doroslej kobiety. 

Paulina nie widzi mi się ale nie jest najgorsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaa

Ja mam Ewa i nie znoszę tego imienia. A zdrobnienie Ewka doprowadza mnie do białej goraczki, poza tym brzmi lekcewazaco. Nie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja córka ma na imię Nina Ewa (2 gie po babci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdoskdkjddfgidoof
2 minuty temu, simsyoli napisał:

Nie denerwuj się. To jest moje osobiste odczucie, Ty mozesz.mieć inne. Dziewczyna mojego ciotecznego brata ma na imię Paulina lubię ją, ale nie wiem jak się do niej zwracac, spytałam cioci i powiedziała że ma ten sam problem, bo Paulinka to tak jak do małego dziecka a ona ma prawie 180 cm. Jak inna kuzynka powiedziała do niej Paula to ona że to jest zupelnie inne imię. Dlatego mówię, ze to imię problematyczne. Bo jak ja np mam do niej mówić?

Paulina nie jest problematyczna, chyba masz coś z glowa. Problematyczna to jest Kasia, Basia, Gosia, Asia. Bo pelne formy brzmia zbyt poważnie a te zdrobniale pasuja jedynie do małych  dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Paulina to teraz rzadkie imię. Nina najładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość jdoskdkjddfgidoof napisał:

Paulina nie jest problematyczna, chyba masz coś z glowa. Problematyczna to jest Kasia, Basia, Gosia, Asia. Bo pelne formy brzmia zbyt poważnie a te zdrobniale pasuja jedynie do małych  dzieci 

Dokladnie ten sam problem co z Pauliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawet mniejszy, bo do dorosłej osoby mogę mówić Asiu, Kasiu a Paulinko juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KME

Mam trzy córki: Kaja 12 l., Marta 7 l. i najmłodsza 2 l. właśnie Ewa dla mnie to piękne i ponadczasowe imię. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh
3 minuty temu, simsyoli napisał:

Dokladnie ten sam problem co z Pauliną.

A czy do kazdego trzeba mowic zdrobniale? Paulina to normalna forma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsksoe9ekejdjodoodghj
2 minuty temu, simsyoli napisał:

A nawet mniejszy, bo do dorosłej osoby mogę mówić Asiu, Kasiu a Paulinko juz przesada.

Do doroslej mowi sie. po prostu Paulino albo Paulina.  A Basia Kasia itp jest infantylna. Poza tym do osob o takich imionach mowi sie Kasia Basia a za ich plecami kazdy mowi Baska Kaska Goska.  Paskudne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
3 minuty temu, Gość jsksoe9ekejdjodoodghj napisał:

Do doroslej mowi sie. po prostu Paulino albo Paulina.  A Basia Kasia itp jest infantylna. Poza tym do osob o takich imionach mowi sie Kasia Basia a za ich plecami kazdy mowi Baska Kaska Goska.  Paskudne 

no dokładnie, każdy mówi kaśka, gośka, aśka, zresztą anka, ewka maryśka czy kryśka tez. Pauliny ani Niny w ten sposób nie zepsują. I to jest przewaga imion o zakończeniu "ina"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość jsksoe9ekejdjodoodghj napisał:

Do doroslej mowi sie. po prostu Paulino albo Paulina.  A Basia Kasia itp jest infantylna. Poza tym do osob o takich imionach mowi sie Kasia Basia a za ich plecami kazdy mowi Baska Kaska Goska.  Paskudne 

Tak, dlatego nie lubię takich imion. Sama takie mam i wiem co to znaczy jak kolega w szkole wola na Ciebie np. Ewka, Ulka, Kaśka. I jednak myslę, ze nie masz racji, bo gdyby moja ciocia przy innych obecnych gosciach zwrocila się do przyszlej synowej: Paulina czy możesz mi podac sól. To by brzydko brzmialo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×