Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Ide galeria handlowa, widze przytulone pary studenckie... czesc mnie mysli, niech im dobrze, sa mlodzi, kochaja sie....

Polecane posty

Gość gosc

a potem mysle sobie, zaraz, zaraz, ale ja bym chcial,  zeby taka studentka tulila sie do mnie, smiala sie, rzucala we mnie poduszkami skaczac po lozku.....

 

ALE....  moja mlodosc przeminela.... choc idac latem w krotkich spodenkach ulica, dalej czuje sie na 20 lat, mam juz dwa razy tyle

powinienem chodzic na wywiadowki do podstawowki albo liceum, a nie myslec o romansie ze studentka

szkoda, ze nie mozna cofnac czasu

pozdrawiam refleksyjjnie 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przecież skoro jeszcze czegoś nie doświadczyłeś to jak się mówi wszystko przed tobą jest :classic_huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Gość gosc napisał:

a potem mysle sobie, zaraz, zaraz, ale ja bym chcial,  zeby taka studentka tulila sie do mnie, smiala sie, rzucala we mnie poduszkami skaczac po lozku.....

 

ALE....  moja mlodosc przeminela.... choc idac latem w krotkich spodenkach ulica, dalej czuje sie na 20 lat, mam juz dwa razy tyle

powinienem chodzic na wywiadowki do podstawowki albo liceum, a nie myslec o romansie ze studentka

szkoda, ze nie mozna cofnac czasu

pozdrawiam refleksyjjnie 🙂

 

to cale szczescie dla twojej niedoszłej zony ltora by była w twoim wieku a ty bys sie oglądał i marzyl za 20 latką straszne chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 28.11.2019 o 20:57, Gość gość napisał:

przecież skoro jeszcze czegoś nie doświadczyłeś to jak się mówi wszystko przed tobą jest :classic_huh:

dzieki za dodanie mi otuchy, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2019 o 20:48, Gość gosc napisał:

a potem mysle sobie, zaraz, zaraz, ale ja bym chcial,  zeby taka studentka tulila sie do mnie, smiala sie, rzucala we mnie poduszkami skaczac po lozku.....

 

ALE....  moja mlodosc przeminela.... choc idac latem w krotkich spodenkach ulica, dalej czuje sie na 20 lat, mam juz dwa razy tyle

powinienem chodzic na wywiadowki do podstawowki albo liceum, a nie myslec o romansie ze studentka

szkoda, ze nie mozna cofnac czasu

pozdrawiam refleksyjjnie 🙂

 

Mam ten sam ból. Inaczej rozegrałbym młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×