Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ann

Pytanie do facetów

Polecane posty

Gość Ann

czy uważacie ze jak kobieta podpowiada facetowi co ma robic w łóżku ( tak delikatnie) jest to dla niego krępujące i nie męskie, ze on nie wie co na mnie działa ? Dotyczy początkowych relacji w zwiazku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący92

Nie, to jest normalne i bardzo przydatne aby facet nauczył się kobiety, jeśli nie mówi tego z wyrzutem to wg mnie nie jest to krępujące. 
goracy92@outlook.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorący92

Nie, to jest normalne i bardzo przydatne aby facet nauczył się kobiety, jeśli nie mówi tego z wyrzutem to wg mnie nie jest to krępujące. 
goracy92@outlook.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goracy92

Masz taki problem z facetem, autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstremista

To ja sam nękam moją Żoneczkę prosząc Ją o wprost bezwstydną szczerość, o "sterowanie mną" po Jej ciele.

Mówię jasno, że chcę Jej sprawić jak największą rozkosz.

Odmówiłem tylko "gwałcenia" Jej. Tłumaczyłem, że nie ma pojęcia, czym jest gwałt. Że gwałciciel nie ma ochoty na mocowanie się w trakcie stosunku, że najpierw mocno pobije, albo przerazi groźbą odebrania życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość Ann napisał:

czy uważacie ze jak kobieta podpowiada facetowi co ma robic w łóżku ( tak delikatnie) jest to dla niego krępujące i nie męskie, ze on nie wie co na mnie działa ?

Toż to skarb taka kobieta w łóżku co sama z siebie podpowiada swojemu facetowi jak ma ją pieścić by było jak najprzyjemniej.

Krępujące i nie męskie to olewanie takich podpowiedzi i robienie przez faceta tego co mu się wydaje, że na kobietę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Ann napisał:

czy uważacie ze jak kobieta podpowiada facetowi co ma robic w łóżku ( tak delikatnie) jest to dla niego krępujące i nie męskie, ze on nie wie co na mnie działa ? Dotyczy początkowych relacji w zwiazku. 

Niemęskie jest nieuwzględnianie potrzeb partnerki. Na początku związku takie wskazówki są bardzo istotne, wielu byłoby zachwyconych gdyby kobieta podpowiadała im co mają robić aby była z nimi szczęśliwa. Młody chłopak ulegający stereotypom "macho" może uważać, że wszystko powinien od razu sam potrafić ale możesz z nim na ten temat porozmawiać i wytłumaczyć, że jeśli Cię wysłucha i odpowie na Twoje gusta to w Twoich oczach doda mu męskości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Ann napisał:

czy uważacie ze jak kobieta podpowiada facetowi co ma robic w łóżku ( tak delikatnie) jest to dla niego krępujące i nie męskie, ze on nie wie co na mnie działa ? Dotyczy początkowych relacji w zwiazku. 

Ja byłbym w niebo wzięty jak by mi kobieta podpowiadała co lubi i uwielbia

Lepsze doznania dla obojga bo nie sztuka brać ale też dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gośćart napisał:

Ja byłbym w niebo wzięty jak by mi kobieta podpowiadała co lubi i uwielbia

Lepsze doznania dla obojga bo nie sztuka brać ale też dawać

A nie tylko: "Domyśl się!"... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Dzieki za tyle odpowiedzi:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×