Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Zabieg stulejki u starszego dziecka

Polecane posty

Gość Ola

Czy Wasi synowie mieli taki zabieg? W jakim wieku? Jak wygląda pobyt w szpitalu? W jakim szpitalu się to odbywało? Jak dziecko znosiło dolegliwości po zabiegu? Jak wygląda pielęgnacja po zabiegu? ile czasu po zabiegu nie chodziły do szkoły/przedszkola? 

Wszystkie informacje mile widziane. 

Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój syn miał przepisaną maść.I trochę odeszło a potem lekarz na siłę naciagnal niespodziewanie i...po wszystkim.Miał 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
7 minut temu, Gość gość napisał:

Mój syn miał przepisaną maść.I trochę odeszło a potem lekarz na siłę naciagnal niespodziewanie i...po wszystkim.Miał 3 lata.

Niestety u nas maść nic nie zadziałała bo skórka była zabliźniona. Potrzebny jest zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój syn nie ma stulejki, ale skórka całkiem nie schodzi. Ma 4,5 roku. Narazie lekarz kazał tylko próbować odciągać, dostaliśmy też maść znieczulającą, żeby go nie bolało, ale nie są to żadne sterydy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój brat miał w wieku dorosłym i normlanie chodził do pracy mysle ze w szkole tym bardziej chyba w niczym nie przeszkadza taki zabieg jaksiurek mniejszy to i rana mniejsza. Z tego co kojarzę to krwawił ze dwa dni i musiał bardziej dbać o higiene. Po każdym sikaniu myć w roztworze z apteki, takie saszetki do rozpuszczania kupował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój syn miał w wieku kilku lat. Więcej strachu niż prawdy. Zrobiliśmy w piątek a w poniedziałek juz był w przedszkolu. Nic go nie bolało, choć przez kilka dni przemywałam roztworem zapisanym przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka66

Matko kochana. Stulejka w wieku późnym i dorosłym to ewidentnie zaniedbanie rodziców. O te rewiry też się dba i dogląda. Jak można dopuścić do takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ulka66 napisał:

Matko kochana. Stulejka w wieku późnym i dorosłym to ewidentnie zaniedbanie rodziców. O te rewiry też się dba i dogląda. Jak można dopuścić do takiej sytuacji.


Serio jesteś taka tępa? Nie każda stulejka to całkowite przyrośnięty napletek, czuł dyskomfort przy pełnym wzwodzie to załatwił sprawę kiedy zaczęły się problemy, za dzieciaka ich nie miał. Mama mu tylko myła nie trzepała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Got
Dnia 29.11.2019 o 14:39, Gość Gosc napisał:


Serio jesteś taka tępa? Nie każda stulejka to całkowite przyrośnięty napletek, czuł dyskomfort przy pełnym wzwodzie to załatwił sprawę kiedy zaczęły się problemy, za dzieciaka ich nie miał. Mama mu tylko myła nie trzepała. 

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×