Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Swietłana Machavica

Dlaczego kobiety po urodzeniu dziecka nie chcą seksu z mężem?

Polecane posty

Gość Swietłana Machavica

Przecież potem z tego biora sie zdrady. Zmeczenie nie jest dobra wymowka, seks to relaks, rozkosz, poza tym mozna wybrac dogodne pozycje nie takie meczace. Do tego nadwaga, ktorej nie chce sie zrzucic i oto mamy gotowy przepis na zdradzajacego meza. Nie dostanie obiadu w domu, to zje na miescie. I wiecie co? Ja mu sie wcale nie dziwię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halyna

bo jesteśmy skupione na bombelku i w dodatku takie zmęczone wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo ich kuciapy bolą lub zwyczajnie są zmęczone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chcą to ich sprawa. Mają się zmuszać do tego seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z reguły sytuacja wraca do normy ok 2-3 lat dziecka... wcześniej to kobiety są przemęczone i rozdrażnione... do tego hormony, karmienie piersią czy waga😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głupie pytanie. Poród, brak snu, hormony, zmartwienia ja im się nie dziwię chociaż sama jeszcze dziecka nie mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Libido często spada, kobiety skupiają się na dziecku, boli (nawet po połogu mnie bolało) A jeśli mężczyzna tego nie rozumie i go ch*j swędzi to będzie zdradzał. Nie jesteśmy w związku tylko dla seksu więc sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Libido często spada, kobiety skupiają się na dziecku, boli (nawet po połogu mnie bolało) A jeśli mężczyzna tego nie rozumie i go ch*j swędzi to będzie zdradzał. Nie jesteśmy w związku tylko dla seksu więc sorry...

Dokladnie i jeśli kobieta nie chce bo zmeczona,,boli itp... A facet pokazuje focha i rzuca głupie teksty to libido spada do  zera. Tak naprawdę jest to test związku a przede wszystkim faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×