Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak brutalna prawda

Jak mnie tu nie ma to

Polecane posty

Gość Tak brutalna prawda

Ty tu szukasz mnie i analizujesz każdy temat oraz post na kafe. Jak ja ru.ch.am to ty płaczesz. Życie jest brutalne koleżanko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba cię ostro porypało kolego? Lecz się na głowę, naprawdę potrzebujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak

Bardzo brutalne :) Lubie jak mi dowalasz.A wiesz dlaczego ? Bo to swiadczy o tym,ze cos nie idzie po twojej mysli.Gdybys wygrywal to nie tracilbys czasu,zeby sie tu ze mna uzerac ;) Przykro mi ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie psujcie mu zabawy! To jego jedyna rozrywka od wielu, wielu lat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tja

Mam ubaw po pachy za kazdym razem jak dajesz sie prowokowac i odpowiadasz na moje zaczepki.Dzieki temu forum przynajmniej zobaczylam,co z Ciebie za czlowiek.I serio baardzo daleko Ci do idealu za jaki sie uwazasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala

Zycie jest baardzo brutalne.I poki co to Ty przegrywasz.Ale to bylo oczywiste juz od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zaloze sie,ze bardziej cierpisz nawet ode mnie,bo swiadomosc,ze przegrywasz Ciebie dobija :) Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
40 minut temu, Gość Tak brutalna prawda napisał:

Jak ja ru.ch.am to ty płaczesz

Ehem..raczej juz nie p o r u c h a s z.Watpie,zeby jakakolwiek laska chciala pojsc z Toba do lozka.Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee

Morda Ci wisi.Zrob cos z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmok

Och Fiutonosie....I love you och :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabla

Moj ty potworku bagienny och.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka brutalna prawda
23 minuty temu, Gość tak tak napisał:

Bardzo brutalne :) Lubie jak mi dowalasz.A wiesz dlaczego ? Bo to swiadczy o tym,ze cos nie idzie po twojej mysli.Gdybys wygrywal to nie tracilbys czasu,zeby sie tu ze mna uzerac ;) Przykro mi ale taka prawda.

Ja ci nie dowalam. Ja tylko stwierdzam fakty moja droga 😘 Szukasz mnie tu non stop, ciągle tu siedzisz, nawet jak jesteś w pracy i piszesz provo za provo. A tak poza tym próbujesz wyłudzać o mnie info od innych także wiem że myślisz o mnie intensywnie bo ja tego nie robię, nie robiłem nigdy. Intensywnie też próbujesz dbać o moją reputację wśród znajomych, byłych a także przez internet 😉 Ciągle tylko prowokacje, prowokację i jeszcze raz prowokację w moją stronę i tu i tam. To znaczy że ktoś się tu nie pogodził z faktycznym stanem rzeczy przez TYLE CZASU. 

17 minut temu, Gość lalala napisał:

Zycie jest baardzo brutalne.I poki co to Ty przegrywasz.Ale to bylo oczywiste juz od poczatku.

Przegrywam ? Usiądź wygodnie jak będziesz w domu z całą rodziną no i wtedy rozejrzyj się kilka razy w prawo i w lewo. Jak nie kumasz to rób to aż zrozumiesz - do skutku a wtedy może obudzisz się z tego chorobowego letargu. Pozdr(o)600awiam 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka brutalna prawda

Pozamiatane. Nawet znajomków (swoich i moich) wtajemniczyłaś o naszych potyczkach na kafe bo ci widzę czasem pomagają. Pisz co chcesz taka jest PRAWDA NA 100%. PozdroSześćSet ✋🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hójniasty
5 minut temu, Gość Taka brutalna prawda napisał:

Pozamiatane. Nawet znajomków (swoich i moich) wtajemniczyłaś o naszych potyczkach na kafe bo ci widzę czasem pomagają. Pisz co chcesz taka jest PRAWDA NA 100%. PozdroSześćSet ✋🤣

JP na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

A skad Ty niby wiesz,ze siedze tu codziennie i szukam twoich tematow i postow ? Bo sam tu spedzasz wiekszosc swojego czasu i tylko czekasz na odpowiednia chwile,zeby mi dowalic.Nie osmieszaj sie jeszcze bardziej bo i tak juz jestes dla mnie kompletnym blaznem :) Bez urazy.A przegrywasz owszem,tylko sie do tego nie przyznasz,ze wszystko Ci sie wali i bedziesz robil dobra mine do zlej gry.Taki jestes i nie od dzis sie znamy ;) Pozdro 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×