Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oschła

Dekokoryzacja w domu

Polecane posty

Gość Oschła

Dzien dobry, wiem, ze nie ten dzial, ale duzo tutaj was wchodzi; mam pytanie o sciaganie koloru. Pewnie wiekszosc z was poleci fryzjera, ale tez nie do konca ufam, a moze macie sposob na udana dekoloryzacje w domu? Wlosy mam teraz farbowane odcieniem bursztynowy braz, ogolem farbuje od prawie 10 lat ciemnymi, ale nigdy nie robilam czerni; kolor nierownomierny, bo mam tez jasniejsze pasma. Znalazlam taki srodek Prosalon, ktory sciaga kolor (colorpeel bodaj), czy moze znacie i polecacie? Czy zrobic rozjasniaczem? Dziekuje za wszelkie rady:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bshsh
5 godzin temu, Gość Oschła napisał:

Dzien dobry, wiem, ze nie ten dzial, ale duzo tutaj was wchodzi; mam pytanie o sciaganie koloru. Pewnie wiekszosc z was poleci fryzjera, ale tez nie do konca ufam, a moze macie sposob na udana dekoloryzacje w domu? Wlosy mam teraz farbowane odcieniem bursztynowy braz, ogolem farbuje od prawie 10 lat ciemnymi, ale nigdy nie robilam czerni; kolor nierownomierny, bo mam tez jasniejsze pasma. Znalazlam taki srodek Prosalon, ktory sciaga kolor (colorpeel bodaj), czy moze znacie i polecacie? Czy zrobic rozjasniaczem? Dziekuje za wszelkie rady:) 

Nie wiem czy jeszcze to przeczytasz ale ale ja ściągałam w domu czarna farbę produktem color b4 czy jakos tak. Efekt był super i włosy zupeplnie nie zniszczone. Podobno to dużo zdrowsze dla włosów niż rozjaśniacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła
46 minut temu, Gość Bshsh napisał:

Nie wiem czy jeszcze to przeczytasz ale ale ja ściągałam w domu czarna farbę produktem color b4 czy jakos tak. Efekt był super i włosy zupeplnie nie zniszczone. Podobno to dużo zdrowsze dla włosów niż rozjaśniacz. 

Dziekuje, przeczytam opinie o tym produkcie. Wlasnie doczytalam sie, ze dekoloryzacja i rozjasnianie to dwa rozne zabiegi. Widac ten color b4 o ktorym piszesz nie zawiera amoniaku i wody utlenionej, jak ten z prosalon, dlatego pewnie nie zniszczyl wlosow. Rozne sa opinie o prosalon, kilka dziewczyn pisalo, ze bez problemu sciagnal czern z palette (wg fryzjerow i kobiet najgorsza do pozbycia sie farba), ciekawe czy o Twoim tez znajde takie opinie:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×