Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralala

Udajesz takiego zadowolonego a w realu pewnie cierpisz bardziej ode mnie...

Polecane posty

Gość tralala

nikomu nie zamydlisz oczu :) Takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnaj...o81

NIE ROBIE NIC i NIE BEDE ROBIL dlatego praktycznie nie cierpie.Jeszcze tego by brakowalo zebym musial pracowac i uzerac sie z ludzmi.JUZ NIGDY NIE.Za jakis WYJEZDZAM Z MIASTA NA ZAWSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a od kiedy cie obchodzi czy ja cierpie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydlenie oczęt
25 minut temu, Gość tralala napisał:

nikomu nie zamydlisz oczu :) Takie zycie.

"Zamydlisz oczu", "Mydlenie oczu" od tych zwrotów już mi się chce rzygać. Wiesz czemu ? Chyba wiesz. Ktoś z twojego otoczenia nadużywał tych wyrażeń a to w ogóle nijak miało się z rzeczywistością jeśli chodzi o mnie i o ciebie. Co ta osoba może wiedzieć o życiu, ludziach jak od kilkudziesięciu lat siedzi w domu, bierze silne leki bo by nie wyszła z domu nawet do sklepu ? NIC. Jedyne co wie to co do domu przyniesiesz ty i inni którzy tą osobę odwiedzają. Ktoś chciał a nie mógł i dlatego tak po prostu wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydlenie oczęt

Myśleć myślę często ale nie płaczę tak jak ty a tak poza tym umawiam się czasem na to i owo A TO ZNAK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DluguGra81
1 minutę temu, Gość Mydlenie oczęt napisał:

Myśleć myślę często ale nie płaczę tak jak ty a tak poza tym umawiam się czasem na to i owo A TO ZNAK....

Tylko o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coo ? :D
1 minutę temu, Gość Mydlenie oczęt napisał:

Myśleć myślę często ale nie płaczę tak jak ty a tak poza tym umawiam się czasem na to i owo A TO ZNAK....

Tak jak ja ? Te czasy kiedy plakalam z Twojego powodu bezpowrotnie minely.Cos Ci sie pomylilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydlenie oczęt

TO CO DZIŚ TU NAPISAŁEM W KILKU POSTACH JEST PRAWDĄ CO NAJMNIEJ W 90%. Płakałaś przez cały okres tej feralnej znajomości i po aż wpadłaś w … DO TEJ PORY TAK JEST. CZASEM 😭. Jak zaprzeczysz to znaczy że jeszcze nie oduczyłaś się kłamać PROSTE. I d ę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala

A ty jak bardzo jestes szczery ? No powiedz ? Za Chiny Ludowe sie nie przyznasz,jak bardzo podupadles na zdrowiu i wszystko Ci sie wali bo nie mozesz mnie do konca zniszczyc,ale sie do tego nie przyznasz bo po prostu nie umiesz przegrywac.Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×