Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzaczka

Mam kochanka i dobrze mi z tym...

Polecane posty

Gość zdradzaczka

Sprzęt miodzio, gruby w obwodzie i długie... po raz pierwszy mi się taki trafił i tak szybko go nie wypuszczę. Nie sądziłam, że zdrada może być tak fascynująca. Uwielbiam seks, chociaż ten z mężem juz mi spowszedniał. Kochanek to jest coś, co polecam każdej żonie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
31 minut temu, Gość zdradzaczka napisał:

Sprzęt miodzio, gruby w obwodzie i długie... po raz pierwszy mi się taki trafił i tak szybko go nie wypuszczę. Nie sądziłam, że zdrada może być tak fascynująca. Uwielbiam seks, chociaż ten z mężem juz mi spowszedniał. Kochanek to jest coś, co polecam każdej żonie! 

A kochanka to jest cos, co polecam każdemu mężowi Twojemu też. Zresztą może już ją ma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna
34 minuty temu, Gość zdradzaczka napisał:

Sprzęt miodzio, gruby w obwodzie i długie... po raz pierwszy mi się taki trafił i tak szybko go nie wypuszczę. Nie sądziłam, że zdrada może być tak fascynująca. Uwielbiam seks, chociaż ten z mężem juz mi spowszedniał. Kochanek to jest coś, co polecam każdej żonie! 

a liże ci nawet po s.raniu?Jeżeli nie to jest słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Rescator555 napisał:

A kochanka to jest cos, co polecam każdemu mężowi Twojemu też. Zresztą może już ją ma.

 

A polecasz kochankę na podstawie własnych doświadczeń? Opłaca się? Jak często zdradzasz żonę? Kto fajniejszy? Żona czy kochanka? I dlaczego polecasz zdrady? Co takiego daje ci kochanka czego nie chce dać ci żona? Lub czego nie ma żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzaczka
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

A kochanka to jest cos, co polecam każdemu mężowi Twojemu też. Zresztą może już ją ma.

 

No i fantastiko, jak ma taka potrzebe to nie bede go ograniczac, byle do domu wracal na noc i wyplate przynosił raz w miesiacu. Aczkolwiek watpie, gdyz to typ ktory nawet przed slubem mial libido duzo mniejsze niz ja. Zycie jest jedno, trzeba robic tal aby bylo nam w jim dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A polecasz kochankę na podstawie własnych doświadczeń? Opłaca się? Jak często zdradzasz żonę? Kto fajniejszy? Żona czy kochanka? I dlaczego polecasz zdrady? Co takiego daje ci kochanka czego nie chce dać ci żona? Lub czego nie ma żona?

Tak, na podstawie własnych doświadczeń. Mam kochankę ta sama od ponad dwudziestu lat. Super miodzio 😀.Daje mi wszystko to, czego nie daje żona, a żona daje to, czego nie daje kochanka. Obie doskonale się uzupełniają, chociaż jest to jedna kobieta. W dni parzyste jest żona, w nieparzyste kochanka. No ale niewiele jest na świecie takich kobiet, więc dla tych, którzy gorzej trafili, polecam to samo ale z dwiema kobietami. A już szczególnie wtedy, gdy seksu z żoną nie ma tyle ani takiego jak chce facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Tak, na podstawie własnych doświadczeń. Mam kochankę ta sama od ponad dwudziestu lat. Super miodzio 😀.Daje mi wszystko to, czego nie daje żona, a żona daje to, czego nie daje kochanka. Obie doskonale się uzupełniają, chociaż jest to jedna kobieta. W dni parzyste jest żona, w nieparzyste kochanka. No ale niewiele jest na świecie takich kobiet, więc dla tych, którzy gorzej trafili, polecam to samo ale z dwiema kobietami. A już szczególnie wtedy, gdy seksu z żoną nie ma tyle ani takiego jak chce facet.

Ale jak możesz polecać coś czego nie znasz i nie doświadczałeś? To nieodpowiedzialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

Trzeba korzystac z zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

Też mam kochanka. Mam 34 lata, a on 22 😄 nie tylko w łóżku nam dobrze. Ogólnie świetnie się rozumiemy. Niestety nasza relacja zaczęła wymykać się spod kontroli i widzę, że on popłynął. Wolałabym żeby to tak nie wyglądało i jestem teraz w potrzasku. Jest mi z nim cudownie ale nie chcę być nie fair, bo nie możemy być razem więc wolałabym to zakończyć ale wiem, że to go bardzo zaboli, wręcz rozwali (mnie też ale mniejsza o mnie)  Z drugiej strony jeżeli to zakończę to on może w rozpaczy zrobić coś głupiego i rozwalić życie nam obojgu kiedy np. mój mąż albo przełożeni się dowiedzieli (bo tu jest jeszcze jedna drzazga - moja praca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Spełniona żona jest lepsza dla męża 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość zdradzaczka napisał:

Sprzęt miodzio, gruby w obwodzie i długie... po raz pierwszy mi się taki trafił i tak szybko go nie wypuszczę. Nie sądziłam, że zdrada może być tak fascynująca. Uwielbiam seks, chociaż ten z mężem juz mi spowszedniał. Kochanek to jest coś, co polecam każdej żonie! 

A ja mam takiego męża, z takim sprzętem i do tego jest bardzo hojny spełnia moje zachcianki 😉 kochanek to nie powód do dumy ale do wstydu. Gdybys miała takiego męża jak ja to byś mogła się chwalić. Weź nie ośmieszaj się więcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale jak możesz polecać coś czego nie znasz i nie doświadczałeś? To nieodpowiedzialne.

Czego nie doświadczałem? Seksu 😀😀😀?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Rescator555 napisał:

Czego nie doświadczałem? Seksu 😀😀😀?

Seksu z kobietą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Seksu z kobietą 

Spier... trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Seksu z kobietą 

Nie bądź wredna! Przecież ręka to też kobieta 😄 kto? Co? "TA" ręka. No to co to jest? facet? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość zdradzaczka napisał:

Sprzęt miodzio, gruby w obwodzie i długie... po raz pierwszy mi się taki trafił i tak szybko go nie wypuszczę. Nie sądziłam, że zdrada może być tak fascynująca. Uwielbiam seks, chociaż ten z mężem juz mi spowszedniał. Kochanek to jest coś, co polecam każdej żonie! 

mógłbym powiedzieć ostro i skwitować cię jednym wulgarnym słowem... ale nie zrobię tego, Bóg Cię kiedyś osądzi, to mi wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Czego nie doświadczałem? Seksu 😀😀😀?

Seksu z dwoma kobietami. Zdradzania zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A ja mam takiego męża, z takim sprzętem i do tego jest bardzo hojny spełnia moje zachcianki 😉 kochanek to nie powód do dumy ale do wstydu. Gdybys miała takiego męża jak ja to byś mogła się chwalić. Weź nie ośmieszaj się więcej !

A co fajnego jest w seksie tylko z jednym faetem. Więcej facetów, więcej doznań. I zawsze jest tn drezczyk emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Nie bądź wredna! Przecież ręka to też kobieta 😄 kto? Co? "TA" ręka. No to co to jest? facet? 😄

tak samo dmuchana lala. To również kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Seksu z dwoma kobietami. Zdradzania zony.

Doświadczyłem w życiu seksu  z więcej niż z dwiema kobietami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Doświadczyłem w życiu seksu  z więcej niż z dwiema kobietami. 

Nie udawaj glupszego niż jesteś, bo nie wiem czy się da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie udawaj glupszego niż jesteś, bo nie wiem czy się da 

Spier... trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Spier... trolu.

Spier... Res durniu start. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Spier... Res durniu start. 

Spier... trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Spier... trolu.

Spier... Res

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Spier... Res

Spier... trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudziara
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A ja mam takiego męża, z takim sprzętem i do tego jest bardzo hojny spełnia moje zachcianki 😉 kochanek to nie powód do dumy ale do wstydu. Gdybys miała takiego męża jak ja to byś mogła się chwalić. Weź nie ośmieszaj się więcej !

Kochanka pewnie też zadowolona. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Rescator555 napisał:

Spier... trolu.

Spier... Res nikt cię tu nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

mógłbym powiedzieć ostro i skwitować cię jednym wulgarnym słowem... ale nie zrobię tego, Bóg Cię kiedyś osądzi, to mi wystarczy...

dokładnie, za tą rozpuste i cudzołożnictwo będzie się smażyła w piekle

tu na ziemi jest pewnie wielce wojującą z Bogiem ateistką ale po śmierci się zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Rescator555 napisał:

Doświadczyłem w życiu seksu  z więcej niż z dwiema kobietami. 

Czyli zdradzałeś żonę, skoro innym to proponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×