Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzaczka

Mam kochanka i dobrze mi z tym...

Polecane posty

Gość Lidia
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

W jakich zeznaniach? Jakie miotasz? Co ty bredzisz? Może nie chlej tyle?

Oczywiście, że proponuje, bo co robić gdy ma się zone leniwą w łóżku? Zawiązać ma supeł? Jechać na ręcznym? To po co żona? Sam nie przerabiałem, bo moja żoną nigdy mi nie odmawia. Co tu jest słabe?

Twoja żona wie co o niej tu piszesz? Szczerze ja bym nie była zachwycona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

No i bardzo dobrze, zdradzaj tych męskich pokurczów bo tylko do tego się ci śmiecie nadają jako wibrator i bankomat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Lidia napisał:

Twoja żona wie co o niej tu piszesz? Szczerze ja bym nie była zachwycona. 

Ona nie może nie być zachwycona, nie ma nic do gadania, ma dawać i juz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ona nie może nie być zachwycona, nie ma nic do gadania, ma dawać i juz 

Spier... trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Lidia napisał:

Twoja żona wie co o niej tu piszesz? Szczerze ja bym nie była zachwycona. 

A co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A co w tym złego?

Dla mnie to by było upokorzające. My z mężem zatrzymujemy takie szczegóły dla siebie. No ale co kto lubi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Lidia napisał:

Dla mnie to by było upokorzające. My z mężem zatrzymujemy takie szczegóły dla siebie. No ale co kto lubi... 

Bylo by upokarzające, gdyby ktoś mowil o tym komuś znajomemu, to prawda. Ale na szczęście nikt nie wie, kim jest Rescator czy jego żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia
18 minut temu, Rescator555 napisał:

Bylo by upokarzające, gdyby ktoś mowil o tym komuś znajomemu, to prawda. Ale na szczęście nikt nie wie, kim jest Rescator czy jego żona.

Możliwe. Natomiast ja bym sobie mimo wszystko nie życzyła żeby mój mąż rozmawiał o tym nawet z anoimowymi ludźmi. Nie wiem, może to ja mam jakieś skrzywienie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość Lidia napisał:

Możliwe. Natomiast ja bym sobie mimo wszystko nie życzyła żeby mój mąż rozmawiał o tym nawet z anoimowymi ludźmi. Nie wiem, może to ja mam jakieś skrzywienie 😉 

No cóż, twoja sprawa. Chociaż nie sadze, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie. No bo co z tego, że jakiś kompletnie anonimowy Rescator, pisze coś o swojej anonimowej żonie? Oczywiście niejeden hejter z tego forum próbuje rozszyfrować moja tożsamość. Ja się tylko z tego śmieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia
6 minut temu, Rescator555 napisał:

No cóż, twoja sprawa. Chociaż nie sadze, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie. No bo co z tego, że jakiś kompletnie anonimowy Rescator, pisze coś o swojej anonimowej żonie? Oczywiście niejeden hejter z tego forum próbuje rozszyfrować moja tożsamość. Ja się tylko z tego śmieję.

Niby dlaczego ktoś chciał rozszyfrować Twoją tożsamość? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Lidia napisał:

Niby dlaczego ktoś chciał rozszyfrować Twoją tożsamość? 

Bo głupców bardziej ciekawią czyjeś sprawy osobiste niż ogólne. Zauważ, że 90% albo i więcej wpisów adresowanych do mnie, to bzdury i zmyślenia na mój temat, a nie polemika z moimi poglądami. No ale żeby podjąć polemikę, trzeba wykazać się przynajmniej jakaś inteligencja i umiejętnością budowania zdań. A teksty typu: ma żonę, nie ma zony, mieszka w bloku, jeździ zrywać szparagi ( w listopadzie😀), to bezrobotny itd. potrafi pisać każdy kre/tyn, czy może raczej kre/tynka. Ja mam z tego niezła zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podziwiam kobiety ktorym chce się w to bawić mnie juz nawet nie chce się na starego patrzeć, a raczej Dawid Beckham na mojej drodze nie stanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia
11 minut temu, Rescator555 napisał:

Bo głupców bardziej ciekawią czyjeś sprawy osobiste niż ogólne. Zauważ, że 90% albo i więcej wpisów adresowanych do mnie, to bzdury i zmyślenia na mój temat, a nie polemika z moimi poglądami. No ale żeby podjąć polemikę, trzeba wykazać się przynajmniej jakaś inteligencja i umiejętnością budowania zdań. A teksty typu: ma żonę, nie ma zony, mieszka w bloku, jeździ zrywać szparagi ( w listopadzie😀), to bezrobotny itd. potrafi pisać każdy kre/tyn, czy może raczej kre/tynka. Ja mam z tego niezła zabawę.

No ok. Twoim zdaniem z czego to może wynikać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Podziwiam kobiety ktorym chce się w to bawić mnie juz nawet nie chce się na starego patrzeć, a raczej Dawid Beckham na mojej drodze nie stanie 😉

Hehehe z tym Beckhamem to się zgadzam, a tak na powaznie po co komu facet  do seksu seks jest przereklamowany😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Lidia napisał:

No ok. Twoim zdaniem z czego to może wynikać? 

No właśnie z ludzkiej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka

Temat zapowiadał się fajny i ciekawy ale przyszedł półmózg Res i jak zwykle jakaś ameba musiała się z nim wdać w pyskówki i eozwalić kolejny temat zamiast zignorować Resa.

Zrozumcie, że jeżeli będziemy go ignorować to będzie można normalnie pogadać! nie nawracajcie na niego uwagi, bo patrzcie co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hue
1 godzinę temu, Gość .... napisał:

No i bardzo dobrze, zdradzaj tych męskich pokurczów bo tylko do tego się ci śmiecie nadają jako wibrator i bankomat.

Dokładnie tak!!!! Wiszące jajca i kiełbasa pośrodku nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 godzin temu, Gość szyszka napisał:

Temat zapowiadał się fajny i ciekawy ale przyszedł półmózg Res i jak zwykle jakaś ameba musiała się z nim wdać w pyskówki i eozwalić kolejny temat zamiast zignorować Resa.

Zrozumcie, że jeżeli będziemy go ignorować to będzie można normalnie pogadać! nie nawracajcie na niego uwagi, bo patrzcie co się dzieje.

Polmozga to sobie poszukaj w lustrze. A pretensje o rozwalanie tematu, to miej do tej ameby, nie do mnie. O zanim jej nie powstrzymać od to właśnie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

O zanim jej nie powstrzymać od to właśnie tak będzie.

Znowu za dużo wypiles? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Znowu za dużo wypiles? 

Spier... trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy te durne przy/srywy od rana to twoja robota Resiurku? Bo poznaje twój kre/tynski styl? Chociaż nie ma co pytać, bo i tak się nie przyznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Rescator555 napisał:

Czy te durne przy/srywy od rana to twoja robota Resiurku? Bo poznaje twój kre/tynski styl? Chociaż nie ma co pytać, bo i tak się nie przyznasz.

Co ty, sam ze sobą piszesz? 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 29.11.2019 o 22:43, Gość zdradzaczka napisał:

Sprzęt miodzio, gruby w obwodzie i długie... po raz pierwszy mi się taki trafił i tak szybko go nie wypuszczę. Nie sądziłam, że zdrada może być tak fascynująca. Uwielbiam seks, chociaż ten z mężem juz mi spowszedniał. Kochanek to jest coś, co polecam każdej żonie! 

 

Dnia 29.11.2019 o 23:16, Rescator555 napisał:

A kochanka to jest cos, co polecam każdemu mężowi Twojemu też. Zresztą może już ją ma.

 

Zdaję sobie sprawę, że jest wiele osób tak nieuczciwych jak państwo powyżej, ja wolałabym odejść niż zdradzić lub być zdradzoną. Ale po świecie chodzą takie szuje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Be-rozsądny

A co jeśli małżonek nie uznaje zdrad.  Wybierze rozwiązanie honorowe. Motocykl 200 km/h i prosta ściana. Wyśle wcześniej smsa "jesteś wolny/a".

Będziecie mogli z tym żyć?

Znam niejeden taki lub podobnie zakończony przypadek. 

Zanim coś zrobisz przemyśl to trzy razy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

 

Zdaję sobie sprawę, że jest wiele osób tak nieuczciwych jak państwo powyżej, ja wolałabym odejść niż zdradzić lub być zdradzoną. Ale po świecie chodzą takie szuje niestety.

A gotowa jesteś odejść, biorac na siebie winę, gdy mąż ci powie, że seksualnie go nie zadawalasz?  Bo seksu jest za mało, a ty nie masz ochoty, by uprawiać go częściej? Bo popsuło ci się libido? Co wtedy? Masz oczekiwania tylko wobec męża, żeby był uczciwy, czy sama też będziesz uczciwa?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

A gotowa jesteś odejść, biorac na siebie winę, gdy mąż ci powie, że seksualnie go nie zadawalasz?  Bo seksu jest za mało, a ty nie masz ochoty, by uprawiać go częściej? Bo popsuło ci się libido? Co wtedy? Masz oczekiwania tylko wobec męża, żeby był uczciwy, czy sama też będziesz uczciwa?

 

Spier... Res 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

Czy te durne przy/srywy od rana to twoja robota Resiurku? Bo poznaje twój kre/tynski styl? Chociaż nie ma co pytać, bo i tak się nie przyznasz.

Gość sam sobie odpowiada i udaje, że ktoś go atakuje 😂

Az tak desperacko szukasz atencji? 

Nastepnym razem nie zapomnij się wylogowac jak będziesz sobie odpisywał 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Rescator555 napisał:

A gotowa jesteś odejść, biorac na siebie winę, gdy mąż ci powie, że seksualnie go nie zadawalasz?  Bo seksu jest za mało, a ty nie masz ochoty, by uprawiać go częściej? Bo popsuło ci się libido? Co wtedy? Masz oczekiwania tylko wobec męża, żeby był uczciwy, czy sama też będziesz uczciwa?

 

Spier... trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

Czy te durne przy/srywy od rana to twoja robota Resiurku? Bo poznaje twój kre/tynski styl? Chociaż nie ma co pytać, bo i tak się nie przyznasz.

Res. Wygląda na to, że najwyższy czas wracać już na te "szparagi"*. Twoja przepustka trwa już zdecydowanie za długo.

* do psychiatryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam się
Dnia 29.11.2019 o 22:03, Gość Zdradzaczka napisał:

No i fantastiko, jak ma taka potrzebe to nie bede go ograniczac, byle do domu wracal na noc i wyplate przynosił raz w miesiacu. Aczkolwiek watpie, gdyz to typ ktory nawet przed slubem mial libido duzo mniejsze niz ja. Zycie jest jedno, trzeba robic tal aby bylo nam w jim dobrze.

to po co wyszłaś za impotenta? żaden inny nie chciał ciebie za żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×