Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Antykoncepcja, płodność /Ginekolog

Polecane posty

Gość Magda

Dzień dobry. 26.10.2019 zażyłam ostatnią tebletkę antykoncepcyjną. To było ostanie opakowanie ponieważ jest przerwa w stosowaniu.31.10.2019 była ostatnia miesiączka. 16.11.2019 odbył się stosunek który się zakończył na zewnątrz. 27.11 2019 powinna się pojawić miesiączka. Zrobione zostały dwa testy ciążowe, obydwa wyszły negatywnie. 1 w dniu spodziewanej miesiączki, drugi dzień po. Dziś jest drugi dzień po terminie a miesiączki nie ma. Proszę o podpowiedź czy to ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Dziś zrobiłam kolejny test i wyszedł negatywny. W sumie to od 27.11.2019 były zrobione 4 testy i wszystkie negatywne. Może to jest opóźnienie z powodu przerwy w braniu tabletek. Czy któraś z was dziewczyny tak miała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda 2431

Dzień dobry. Połączyłam dwa opakowanie tabletek antykoncepcyjnych ( wrzesień i październik). Po ich zakończeniu zrobiłam normalnie przerwe tak jak powinnam już normalnie. I tu właśnie jest problem bo do dnia dzisiaj nie dostałam krwawienia z odstawienia. Na początku było na wkładce czerwona plamka i na tym koniec. A mija już 23 dzień i trochę wariuje bo dzieci nie chce mieć. Testu nie robiłam bo się boje strasznie. A póki co objawów ciąży też nie mam. Czy to opóźnienie może być spowodowane tym że połączyłam te dwa opakowania. I do tego dochodzi jeszcze teraz stres. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda 2431

Kupiłam właśnie test ciążowy i robilam go z takim strachem ale była jedną kreska😃. Uuuffff. To chyba jekies zawirowania po połączeniu tych opakowań. Ale proszę powiedzcie jak wy to widzicie. Bo chyba test po tak długim czasie braku okresu by coś wykrył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka

Ja biorę tabletki już dwa lata Vixpo i jakoś zawsze jestem spokojna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda 2431
1 godzinę temu, Gość Marylka napisał:

Ja biorę tabletki już dwa lata Vixpo i jakoś zawsze jestem spokojna 🙂

Do tej pory też byłam spokojna. I już więcej nie polacze dwóch opakowań. Bo tyle stresu co ja przeżyłam to szok. Teraz jesteśmy spokojna i czekam na krwawienie😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka
8 godzin temu, Gość Marylka napisał:

Ja biorę tabletki już dwa lata Vixpo i jakoś zawsze jestem spokojna 🙂

Słyszałam, że one minimalizują odczucia związane z pms, to prawda? Ja mam z tym straszny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda 2431

No i dostalam okres🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×