Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iskiereczka

Mam urodziny a siedzę i płacze !!

Polecane posty

Gość Iskiereczka

Od niedawna zostałam mamą jestem bardzo szczęśliwa ale moje małżeństwo zmieniło się totalnie.Przestalismy się dogadywać z mężem nigdy nie mieliśmy z tym problemu.Przez całą ciążę był dla mnie jak do rany orzyloz.A teraz jakby inny czlowkiem.Dzis mam urodziny.. i zamiast cieszyć się to siedzę i placze.Poklucikismy się o glupite.Zwykla sprzeczka.Ale mleko się wylało i wyzurzucilam z siebie cały żal .Jest mi cholernie przykro że w tak ważny dla mnie dzień nie potrafił się ugrysc w język zachować swoje głupie pretensje i pozwolić mi się cieszyć moim swietem.jest mi okropnie przykro.Najgirsze jest to że jest mu totalnie obojętne i uważa że sama sobie ten dzień. Zepsulam.Czuje się tak beznadziejnie że musiałam to wyrzucić z siebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocnymarek
1 godzinę temu, Gość Iskiereczka napisał:

Od niedawna zostałam mamą jestem bardzo szczęśliwa ale moje małżeństwo zmieniło się totalnie.Przestalismy się dogadywać z mężem nigdy nie mieliśmy z tym problemu.Przez całą ciążę był dla mnie jak do rany orzyloz.A teraz jakby inny czlowkiem.Dzis mam urodziny.. i zamiast cieszyć się to siedzę i placze.Poklucikismy się o glupite.Zwykla sprzeczka.Ale mleko się wylało i wyzurzucilam z siebie cały żal .Jest mi cholernie przykro że w tak ważny dla mnie dzień nie potrafił się ugrysc w język zachować swoje głupie pretensje i pozwolić mi się cieszyć moim swietem.jest mi okropnie przykro.Najgirsze jest to że jest mu totalnie obojętne i uważa że sama sobie ten dzień. Zepsulam.Czuje się tak beznadziejnie że musiałam to wyrzucić z siebie ....

A może Ty masz porostu depresję- może to są początki. Zostalas mamą i masz dużo obowiązków, ciągłe zmęczenie,  brak zrozumienia i wsparcia - którego teraz tak naprawdę potrzebujesz więcej niż kiedykolwiek wcześniej . Mężczyźni nie zawsze potrafią to zrozumieć - wydaje się im że jak urodziłaś to już hormony przestały działać.... z facetem to czasem jak z dzieckiem - trzeba tłumaczyć i pytać czy rozumie. 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxdsa1

Jaką depresje jak pisze że jest szczęśliwa.

Podejrzewam ,że sama pracuje na rozwód. Nie tylko jej mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znampowod

pewnie bombelek najważniejszy a mąż jedzie na ręcznym to i się wkurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Wyrzuciłas swoje zake przed mężem i koniec. Teraz się wystrój, uśmiechnij i ciesz pierwszymi urodzinami z dxueciaczkiem. Głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to wszystko przez hormony, przeproś męża i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×