Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Bede se dzieciakiem tak długo jak to tylko możliwe i nic wam go tego aktywiści zakichane

Polecane posty

Gość gosc

Za to nienawidzę ludzi ze się aktywizują i wymyślają jakieś chore widełki typu:

0-7- bezstrokie dzieciństwo 

8-14-zmuszanie dziecka do aktywizacji wymyślanie jakichś chorych celów czy marzeń

14-18- zmuszanie społeczne do posiadania drugiej osoby (tzw miłość ), zmuszanie społeczne  do aktywizacji w sprawie seksu nawet!

18-22-zmuszanie społeczne do posiadania własnego partnera/ki i do seksu , pierwsze zmuszanie do pracy i to w czasie studiów!

22-24-koniec laby studenckiej , pierwsze zmuszanie społeczne gi biezkiej niewolniczej pracy

24-30-bardzo silne zmuszanie spoleczne do katorżniczej pracy, o raz do posiadania  potomstwa +w ostatnich latach już przestało obchodzić społeczeństwo czy z ślubem czy bez, ale zmuszanie społeczne pozostało i mieszanie z gównem  każdego dnia i gardzenie na każdym kroku  po cichu, kto jest sam!!!

30+ - społeczne mieszanie z gównem każdego kto w tym wieku nie ma minimum 30 tysi, oszczędności , jest sam i nie własnego mieszkania w kredycie lub po babci,samochodu, prawa jazdy, pracy za minimum 2,5 tysia, i dzieci!!!

To społeczeństwo ma za dobrze i dla tego nas biernych aseksualnych chorych na alekstymie nienawidzą!!!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrin85

niestety nie da się nic z tym zrobić albo zmuszanie do posiadania żony/męża i dzieci to chore.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja jestem taka osoba,ktora tak nie ocenia ludzi wg takich scislych wytycznych, sama nie jestem idealna......co sie poradzi, tak oceniaja i koniec, na szczescie nie wszyscy... mam gownoprace, nie mam chlopaka bo jestem chyba aseksualna, tzn mocno depresyjna i mi ciezko zeby myslec o seksie i zwiazkach i nieraz ktos sie doczepi, ale na szczescie w sumie zostawia mnie w spokoju.... tak jedynie brakuje przyjaciol. pozdrawiam sie kimkolwiek jestes, ciesze sie ze ktos ma podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×