Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajnik

Co myslicie o tej smarkuli z rolnika ktora oczekiwala slubu po 2 dniach znajomosci

Polecane posty

Gość Pytajnik

Laska  jakas chora  psychicznie,  po 2 dniach  znajomosci oczekiwala oswiadczyn???? Jaka  histeria 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia

ja myślę skąd się biorą ludzie którzy myślą że takie programy są niewyreżyserowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kto zdrowy to oglada? 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajnik

Sa Ale w pewnym stopniu,  no ja jestem zdrowa a ogladam,  bardziej z nudow ale ogladam , to juz ktorys sezon wiec widownie  maja. 

A co ogladaja madre kafeterianki,  podajcie  , moze sie skusze  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko popsuła opinie Sewerynowi. Ona strasznie nastawiona na niego,ona chyba myslała ze juz tam zostanie u niego na chacie po programie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Pytajnik napisał:

Sa Ale w pewnym stopniu,  no ja jestem zdrowa a ogladam,  bardziej z nudow ale ogladam , to juz ktorys sezon wiec widownie  maja. 

A co ogladaja madre kafeterianki,  podajcie  , moze sie skusze  

Nie oglądam w ogóle telewizji. Propaganda, ogłupienie, durne programy,seriale od 20at te same lub podobne, w większości seriali te same gęby i mnostwo reklam leków..koszmar. jeszxze ta gra aktorska...Nie ma co się oszukiwać ,ze aktualnie telewizja oferuje bardzo niski poziom i nie wymaga od widza myślenia. Hity polsatu tez od 20 lat te same, programh swiateczne również. Wcale nie inwestują w rozwój.

Ja nie mam czasu na telewizje.Jak wychodzi fiim, który mnie interesuje to idę do kina lub oglądam online. Na Yt słucham i oglądam programy o tematyce biznes, marketing, rozwój. Słucham podkastow. 

 Kiedys oglądałam grę o tron ale po 3 sezonie sie znudziłam. Książki przeczytałam wszystkie. Teraz czekam na Wiedźmina.  

Sporo czytam i słucham audiobookow. Aktywnie prowadzę tez fb i instagrama o tematyce zawodowej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja czytam książkę i zerkam na rolnika..... Cóż Marlenka pokazała siebie gdy powiedziała że miała wielu d. U. P. K. O. W ale takiego h. U. J. A jeszcze nie..... Zresztą jakoś odrzucają mnie dziewczyny które pala papierosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Pytajnik napisał:

Laska  jakas chora  psychicznie,  po 2 dniach  znajomosci oczekiwala oswiadczyn???? Jaka  histeria 😂😂

Przepraszam, a jaki jest tytuł tego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja czytam książkę i zerkam na rolnika..... Cóż Marlenka pokazała siebie gdy powiedziała że miała wielu d. U. P. K. O. W ale takiego h. U. J. A jeszcze nie..... Zresztą jakoś odrzucają mnie dziewczyny które pala papierosy 

Daj na luz, nie musisz sie tlumaczyc , ze ksiazki czytasz😀 , ja tez bardzo duzo czytam , koncze 9 tom Sagi o Fjelbäce , telewizji nie ogladam , na fb nie slecze ale na twitterze owszem duzo tematycznie sie udzielam a jednak od czasu do czasu na iple , playera, czy  vod  zagladne i jakiegos rolnika , azje expres czy przyjaciolki  ’zapodam’😉 nie jestem panna och ach i glupie rzeczy tez czasem ogladam 🤪

do kina nie lubie chodzic , wole isc do teatru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenika

Te poprzednie dupki tez jej pewnie jakiegos smsa z serduszkiem wyslali a pozniej po 2 dniach nie chcieli sie chajtac i za robienie dzieci zabierac 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
56 minut temu, Gość pytajnik napisał:

Daj na luz, nie musisz sie tlumaczyc , ze ksiazki czytasz😀 , ja tez bardzo duzo czytam , koncze 9 tom Sagi o Fjelbäce , telewizji nie ogladam , na fb nie slecze ale na twitterze owszem duzo tematycznie sie udzielam a jednak od czasu do czasu na iple , playera, czy  vod  zagladne i jakiegos rolnika , azje expres czy przyjaciolki  ’zapodam’😉 nie jestem panna och ach i glupie rzeczy tez czasem ogladam 🤪

do kina nie lubie chodzic , wole isc do teatru 

głupie rzeczy tez maja swoje kategorie.m Ja lubie sie posmiac na stand up, kabaretach, komedii,ale akurat ten rolnik i cała reszta przekracza pewnien poziom żenady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooo

Ja ogladam, bo bez tego nie mialabym pojecia o tego typu l;udziach. Lubię literature faktu, reportaze, a to jest  cos w tym stylu.  Nie znam zadnego rolnika. zastanawia  mnie, ze z jednej strony widac, ze maja diuzo kasy, domy, ogrody  rozmaite ciagniki i co tam jeszcze trzeba , a z drugiej strony, przy tych dobrach, o jakich przecietny inteligent w miescie nie ma co marzyć, nosza jakies straszne podgolone fryzury, rodzice bardzo prosci, czesto bez zebów, wnetrza tych wyoasionych chalup na jedna nieciekawą modłę. Dziewczyny, które sie godza na wystawianie, jak na handlu niewolnikow, nie wiem, nie czuja tego, moze chca byc celebrytkami - a najdziwniejsze to, ze sie faktycznie takimi staja, Dla mnie zupełna egzotyka, a to sa pzrecież obywatele mojego kraju, wyborcy, ktorzy decyduja, jak ma w nim być, powinnam ich poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość loooo napisał:

Ja ogladam, bo bez tego nie mialabym pojecia o tego typu l;udziach. Lubię literature faktu, reportaze, a to jest  cos w tym stylu.  Nie znam zadnego rolnika. zastanawia  mnie, ze z jednej strony widac, ze maja diuzo kasy, domy, ogrody  rozmaite ciagniki i co tam jeszcze trzeba , a z drugiej strony, przy tych dobrach, o jakich przecietny inteligent w miescie nie ma co marzyć, nosza jakies straszne podgolone fryzury, rodzice bardzo prosci, czesto bez zebów, wnetrza tych wyoasionych chalup na jedna nieciekawą modłę. Dziewczyny, które sie godza na wystawianie, jak na handlu niewolnikow, nie wiem, nie czuja tego, moze chca byc celebrytkami - a najdziwniejsze to, ze sie faktycznie takimi staja, Dla mnie zupełna egzotyka, a to sa pzrecież obywatele mojego kraju, wyborcy, ktorzy decyduja, jak ma w nim być, powinnam ich poznać...

Oj weź ,przecież to jest rezyserowane 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie oglądam w ogóle telewizji. Propaganda, ogłupienie, durne programy,seriale od 20at te same lub podobne, w większości seriali te same gęby i mnostwo reklam leków..koszmar. jeszxze ta gra aktorska...Nie ma co się oszukiwać ,ze aktualnie telewizja oferuje bardzo niski poziom i nie wymaga od widza myślenia. Hity polsatu tez od 20 lat te same, programh swiateczne również. Wcale nie inwestują w rozwój.

Ja nie mam czasu na telewizje.Jak wychodzi fiim, który mnie interesuje to idę do kina lub oglądam online. Na Yt słucham i oglądam programy o tematyce biznes, marketing, rozwój. Słucham podkastow. 

 Kiedys oglądałam grę o tron ale po 3 sezonie sie znudziłam. Książki przeczytałam wszystkie. Teraz czekam na Wiedźmina.  

Sporo czytam i słucham audiobookow. Aktywnie prowadzę tez fb i instagrama o tematyce zawodowej. 

 

Nie oglądasz ale wiesz wszystko co w telewizji? skąd? :P . Yt też ogłupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie oglądasz ale wiesz wszystko co w telewizji? skąd? 😛 . Yt też ogłupia.

Skad... to że nie mam, nie znaczy ,ze oderwana od świata jestem. Moi rodzice, tesciowie, znajomi tez maja ten sam wybor programow i mimo,ze niektórych seriali nie oglądałam od wielu lat to po jednym odcinku wiem o co chodzi 😄 cała prawda, tylko prawda itd tez znam. Nawet oglądałam i mimo poziomu żenady plus jest taki,że wiadomo jest, że to reżyserka. Nie wiem dlaczego ludzie twierdzą,że raptem rolnik czy jaki kolwiek program konkursowy nie jest rezyserowany?

Yt owszem potrafi oglupic, ale na Yt masz wybór z tysiąca programów. Mozesz sobie wybrać tematykę, prowadzącego, skomentowac, subskrybujesz co lubisz, przychodzą Ci przypomnienia i masz w ciągu dnia wlasny program telewizyjny. Kiedys tez byłam sceptyczna do yt, ale brakowało mi takiej wiedzy wykladanej na ekranie, treści, kontensu i tak skończyłam na Yt. Mam zasubskrybowane programy psychologiczne, biznesowe, polityczne, wiadomości ze świata, stand up, komedie, kabarety w wersji polskiej i zagranicznej. Nie jestem jakaś och i ach jak ktoś wyżej pisze. Lubie Darwina, Kabaret Grani, Krystyne, przeboje PRL,  Dubbing po naszemu , mnostwo polskiej muzyki, Miłosza Brzezinskiego, Marcina osmana,Mała wielka firma itd itp. Z zagranicznych np trevor noah, Sarah Mulligan. Kilka programów know how. Po prostu mam wybór. Telewizja Polska nie dane wyboru i to boli, a nie chce w kółko i w kółko oglądać tego samego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie oglądam w ogóle telewizji. Propaganda, ogłupienie, durne programy,seriale od 20at te same lub podobne, w większości seriali te same gęby i mnostwo reklam leków..koszmar. jeszxze ta gra aktorska...Nie ma co się oszukiwać ,ze aktualnie telewizja oferuje bardzo niski poziom i nie wymaga od widza myślenia. Hity polsatu tez od 20 lat te same, programh swiateczne również. Wcale nie inwestują w rozwój.

Ja nie mam czasu na telewizje.Jak wychodzi fiim, który mnie interesuje to idę do kina lub oglądam online. Na Yt słucham i oglądam programy o tematyce biznes, marketing, rozwój. Słucham podkastow. 

 Kiedys oglądałam grę o tron ale po 3 sezonie sie znudziłam. Książki przeczytałam wszystkie. Teraz czekam na Wiedźmina.  

Sporo czytam i słucham audiobookow. Aktywnie prowadzę tez fb i instagrama o tematyce zawodowej. 

 

OK. Tylko pytanie nie dotyczyło tego czy oglądasz TV i dlaczego tak/nie. Odpowiadasz nie na temat😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

OK. Tylko pytanie nie dotyczyło tego czy oglądasz TV i dlaczego tak/nie. Odpowiadasz nie na temat😋

No nie, odpowiadam na temat tego programu i jakie to odmozdzajace do 😊Ale z braku laku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooo

  2 godziny temu, Gość loooo napisał:

Ja ogladam, bo bez tego nie mialabym pojecia o tego typu l;udziach. Lubię literature faktu, reportaze, a to jest  cos w tym stylu.  Nie znam zadnego rolnika. zastanawia  mnie, ze z jednej strony widac, ze maja diuzo kasy, domy, ogrody  rozmaite ciagniki i co tam jeszcze trzeba , a z drugiej strony, przy tych dobrach, o jakich przecietny inteligent w miescie nie ma co marzyć, nosza jakies straszne podgolone fryzury, rodzice bardzo prosci, czesto bez zebów, wnetrza tych wyoasionych chalup na jedna nieciekawą modłę. Dziewczyny, które sie godza na wystawianie, jak na handlu niewolnikow, nie wiem, nie czuja tego, moze chca byc celebrytkami - a najdziwniejsze to, ze sie faktycznie takimi staja, Dla mnie zupełna egzotyka, a to sa pzrecież obywatele mojego kraju, wyborcy, ktorzy decyduja, jak ma w nim być, powinnam ich poznać...

Oj weź ,przecież to jest rezyserowane 

xxx

 nie wszytko sie da wyrezyserowac, moŻna mieniac ciag wydarzen, jakas fabułke podpowiedzic. Ale co?   faceci nagle ostrzrygli by sie tak beznadziejnie? Rodzice daliby sobie zęby wybic? Wszadzili do mieszkan meble spod sztancy typu ciemny orzech? Przeciez widac, ze chca jak najlpiej wypaśc.Babom kazali by lazic po wsi w  szpilach i doczepiali by im rzęsy? Te historie w sumie sa dla mnie mniej wazne, jak ogladanie, jak ci ludzie wygladają, jak mówią, jak mieszkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

głupie rzeczy tez maja swoje kategorie.m Ja lubie sie posmiac na stand up, kabaretach, komedii,ale akurat ten rolnik i cała reszta przekracza pewnien poziom żenady

Och jaka jestes wspaniala, madra,  elokwentna , nawet glupoty z gornej  polki  ogladasz 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

No nie, odpowiadam na temat tego programu i jakie to odmozdzajace do 😊Ale z braku laku

Nie, nie odpowiadasz na temat, bo temat dotyczy  konkretnego  zachowania, konkretnej  osoby  a nie ogolnie  programu     pytanie nie bylo co myslicie n temat programu  rolnik sxuka zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

Mysle, ze naprawde byla miedzy nimi chemia, ale poza tym dziewczyna widziala ze Seweryn ma kase i ze wychodzac za niego bedzie ustawiona na reszte zycia. Ona pochodzi z wielodzietnej rodziny i m chora matke, wiec problemy (przynajmniej finansowe)skonczylyby jej sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość pytajnik napisał:

Daj na luz, nie musisz sie tlumaczyc , ze ksiazki czytasz😀 , ja tez bardzo duzo czytam , koncze 9 tom Sagi o Fjelbäce , telewizji nie ogladam , na fb nie slecze ale na twitterze owszem duzo tematycznie sie udzielam a jednak od czasu do czasu na iple , playera, czy  vod  zagladne i jakiegos rolnika , azje expres czy przyjaciolki  ’zapodam’😉

do kina nie lubie chodzic , wole isc do teatru 

Rzeczywiście  Saga o Fjällbace to nie jest literatura najwyższych lotów.  Taki serial dla odpoczynku umysłu w wersji papierowej.  Sama przeczytałam, bo telewizji praktycznie nie oglądam, a nie zawsze człowiek musi czytać arcydzieła. Natomiast, za sprawą mojej mamy, sama nieraz zerknę na program Rolnik szuka żony.  Co prawda akcji jest tam zero, ale w dobie programów typu Ex na plaży,  przynajmniej trzyma jakiś poziom kultury. Co do oświadczyn,  to z tego co ja widziałam,  ta dziewczyna powiedziała,  że za rok chciałaby być narzeczoną.  Program jest z typu matrymonialne, więc nie rozumiem w czym rzecz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak czytajacy  Stiega L
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Rzeczywiście  Saga o Fjällbace to nie jest literatura najwyższych lotów.  Taki serial dla odpoczynku umysłu w wersji papierowej.  Sama przeczytałam, bo telewizji praktycznie nie oglądam, a nie zawsze człowiek musi czytać arcydzieła. Natomiast, za sprawą mojej mamy, sama nieraz zerknę na program Rolnik szuka żony.  Co prawda akcji jest tam zero, ale w dobie programów typu Ex na plaży,  przynajmniej trzyma jakiś poziom kultury. Co do oświadczyn,  to z tego co ja widziałam,  ta dziewczyna powiedziała,  że za rok chciałaby być narzeczoną.  Program jest z typu matrymonialne, więc nie rozumiem w czym rzecz.

 

Musisz byc strasznie  zakompleksiona,  bo tak mocno chcesz wszystkim  pokazac  , ze jestes  taka wspaniala  , ze ogladasz takie ambitne  programy  i czytasz ambitne  dziela literackie,  nie to co plebs ogladajacy  rolnika i czytajacy  kryminaly .

W pewnym stopniu  mi ciebie  szkoda  

Ps : jak ty mozesz utrzymac z takimi plebsiastymi  znajomymi i rodzicami  , ktorzy  takie gowna  ogladaja i taka szmire czytaja 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Olga napisał:

Och jaka jestes wspaniala, madra,  elokwentna , nawet glupoty z gornej  polki  ogladasz 😂😂

Widzisz, odchamic sie tez trzeba umieć 😉 nic nie poradzę,że niektóre rzeczy są tak zenujace,że nie jestem w stanie tego oglądać. Nic dziwnego że telewizja oferuje co oferuje. Popyt na głupotę jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzisz, odchamic sie tez trzeba umieć 😉 nic nie poradzę,że niektóre rzeczy są tak zenujace,że nie jestem w stanie tego oglądać. Nic dziwnego że telewizja oferuje co oferuje. Popyt na głupotę jest

Ty nie musisz sie odchamiac,  jestes cudowna w cale swojej okazalosci, jestes  brylantem tego forum😘  jakze wspanialego  forum  dla 'elyty '  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Ingrid napisał:

Ty nie musisz sie odchamiac,  jestes cudowna w cale swojej okazalosci, jestes  brylantem tego forum😘  jakze wspanialego  forum  dla 'elyty '  

Mam nadzieję,że teraz czujesz się już dowartosciowana 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam nadzieję,że teraz czujesz się już dowartosciowana 😊 

Man nadzieje, ze dowartosciowalam  ciebie,  po twoich wpisach  widac ze bardzo  tego  potrzebujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Ingrid napisał:

Man nadzieje, ze dowartosciowalam  ciebie,  po twoich wpisach  widac ze bardzo  tego  potrzebujesz 

Ale ty masz problem 😄 czy ja ci narzucam swoje zainteresowania? Mnie nie trzeba dowartosciowywac, nie mam kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyyy

Jak w każdyym temacie muszą jakieś głupie tępe kvvrwy się dowartościować która lepsza mądrzejsza. Zluzujcie pochwy ...ki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Tyyy napisał:

Jak w każdyym temacie muszą jakieś głupie tępe kvvrwy się dowartościować która lepsza mądrzejsza. Zluzujcie pochwy ...ki!!!

I zawsze jest jakaś wulgarna rura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×