Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajnik

Co myslicie o tej smarkuli z rolnika ktora oczekiwala slubu po 2 dniach znajomosci

Polecane posty

Gość edzio

baby są jednak głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ty masz problem 😄 czy ja ci narzucam swoje zainteresowania? Mnie nie trzeba dowartosciowywac, nie mam kompleksow

Nie narzucasz  nikomu  swoich  zainteresowan Ale kazdy twoj post  to wolanie- halo zobaczcie,  ja jestem super,  jestem lepsza od was , ogladam lepsze   programy od was , czytam bardziej ambitne  ksiazki od was, odchamiam sie ,ale  w lepszy  sposob od was 

Z pewnoscia zaprzeczysz ale to jednak swiadczy o kompleksach a najbardziej zalosne  jest to , ze dowartosciowujesz swojej kruche  ego na forum z baaaaardzo  dolnej polki.

Uprzedzajac,  tak ja tez na tym forum  siedze,  ale ja jestem zwykla  dziewczyna  , dobrze mi z tym i odchamiam sie w ten bardziej  plebsiasty  sposob,  nie mam z tym problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Ingrid napisał:

Nie narzucasz  nikomu  swoich  zainteresowan Ale kazdy twoj post  to wolanie- halo zobaczcie,  ja jestem super,  jestem lepsza od was , ogladam lepsze   programy od was , czytam bardziej ambitne  ksiazki od was, odchamiam sie ,ale  w lepszy  sposob od was 

Z pewnoscia zaprzeczysz ale to jednak swiadczy o kompleksach a najbardziej zalosne  jest to , ze dowartosciowujesz swojej kruche  ego na forum z baaaaardzo  dolnej polki.

Uprzedzajac,  tak ja tez na tym forum  siedze,  ale ja jestem zwykla  dziewczyna  , dobrze mi z tym i odchamiam sie w ten bardziej  plebsiasty  sposob,  nie mam z tym problemu 

Jakiś masz, bo w kółko cos starasz się udowodnić..jeszcze nie wiem co. Wcale mnie nie obchodzi co robisz w wolnym czasie ,a ty z postu na post wylewasz na mnie coraz więcej pomyj "zwykla dziewczyno"... Chce zaznaczyć,że poza mną wypowiadała sie jeszcze jedna osoba. O książkach akurat wspomniałam jedynie w pierwszym wpisie.  Pozdrawiam gorąco 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakiś masz, bo w kółko cos starasz się udowodnić..jeszcze nie wiem co. Wcale mnie nie obchodzi co robisz w wolnym czasie ,a ty z postu na post wylewasz na mnie coraz więcej pomyj "zwykla dziewczyno"... Chce zaznaczyć,że poza mną wypowiadała sie jeszcze jedna osoba. O książkach akurat wspomniałam jedynie w pierwszym wpisie.  Pozdrawiam gorąco 

 

Nie trzeba niczego  udowadniac,  wystarczy  ciebie poczytac. Nikt na ciebie pomyj nie wylewa.

Idz dziewczyno ambitnego  Youtube  ogladac,  szkoda twojego intelektualnego potencjalu  na to forum.

Milej niedzieli  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Ingrid napisał:

Nie trzeba niczego  udowadniac,  wystarczy  ciebie poczytac. Nikt na ciebie pomyj nie wylewa.

Idz dziewczyno ambitnego  Youtube  ogladac,  szkoda twojego intelektualnego potencjalu  na to forum.

Milej niedzieli  

laska,daj na luz,ona niczego obrazliwego nie napisala a ty ciągle jej dosrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi

Dziewczynka  mloda i bardzo  glupiutka,  smsy z serduszkiem,  calowanki na korytarzu  , blisko  pokoj  , trzymanie z reke  , to taki flirt , objaw zauroczenia , zaledwie wstep  do jakiejs glebszej relacji a nie deklaracja malzenstwa i wspolnego mieszkania . 

Widac tez ze dziewczyna jest emocjonalnie  cos  'nie teges ' 

Nie zapominajmy ze to wszystko trwalo  zaledwie gora 5 din  , psychiatra  sie klania  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

laska,daj na luz,ona niczego obrazliwego nie napisala a ty ciągle jej dosrywasz

Piszesz o sobie-jej  piszesz w trzeciej  osobie 😂😂😂👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Ingrid napisał:

Piszesz o sobie-jej  piszesz w trzeciej  osobie 😂😂😂👍

a komu dosrywasz? niej? onej ? gosciowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid

Alez ja nikomu  nie dosrywam  , czujesz sie 'dosrana ' to przykro mi , 

Powiem tak humorystycznie,  dosrywal wilk razy  kilka,  dosrali i wilka  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Burak czytajacy Stiega L napisał:

Musisz byc strasznie  zakompleksiona,  bo tak mocno chcesz wszystkim  pokazac  , ze jestes  taka wspaniala  , ze ogladasz takie ambitne  programy  i czytasz ambitne  dziela literackie,  nie to co plebs ogladajacy  rolnika i czytajacy  kryminaly .

W pewnym stopniu  mi ciebie  szkoda  

Ps : jak ty mozesz utrzymac z takimi plebsiastymi  znajomymi i rodzicami  , ktorzy  takie gowna  ogladaja i taka szmire czytaja 🤮

Nie wiem gdzie to wyczytałas skoro przyznałam, że sama czytałam tę serię,  jak i że zerkam czasem na program Rolnik szuka żony.  Jedyne do czego mam zastrzeżenia, jeśli już tak bardzo chcesz żebym się wyższyla,  to ja bym nie używała tych infantylnych emotek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj

Wyjtkowo głupia , niesympatyczna i  nachalna panienka. Na moje oko chciala zaistniec medialnie, a jesli nawet wziac slub, to po to, zeby byc po nim celebrytką jak to malzenstwo ( jakos na B), ktore jest znane z tego,ze jest znane.. A w dodatku podawali,ze skocznyla 3 kierunki, jak by byla 3-krotny magistrem, a ona zaczynala te 3 kierunki w zawodówce, ktorej zreszta nie skonczyla,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid

gdzie ja to wyczytalam 🤔

Dnia 30.11.2019 o 14:21, Gość Gość napisał:

A kto zdrowy to oglada? 😒

To twoje  pierwsze slowa,  sugerujace ze osoby , w tym autorka, så  niezdrowe,  czyli zwyczajnie chore na glowe =glupie 

Rzeczywiście  Saga o Fjällbace to nie jest literatura najwyższych lotów.

to twoje slowa  do dziewczyny  ktora widac byla zadowolona z tych ksiazek . Oczywiscie ty tez to czytalas , ale tak bardziej w przerwie miedzy czytaniem  arcydziel, a ta wiesniara sie podnieca ze wszystkie tomy  tego chlamu  przeczytala 😖( lubie infantylne  emotikonki) 

21 godzin temu, Gość gosc napisał:

głupie rzeczy tez maja swoje kategorie.m Ja lubie sie posmiac na stand up, kabaretach, komedii,ale akurat ten rolnik i cała reszta przekracza pewnien poziom żenady

Znowu ty   ,  musisz zaznaczyc ze nawet jak robisz cos glupiego to  jest to glupota tej  lepszej  kategorii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka
13 minut temu, Gość ejj napisał:

Wyjtkowo głupia , niesympatyczna i  nachalna panienka. Na moje oko chciala zaistniec medialnie, a jesli nawet wziac slub, to po to, zeby byc po nim celebrytką jak to malzenstwo ( jakos na B), ktore jest znane z tego,ze jest znane.. A w dodatku podawali,ze skocznyla 3 kierunki, jak by byla 3-krotny magistrem, a ona zaczynala te 3 kierunki w zawodówce, ktorej zreszta nie skonczyla,

Dokladnie, chociaz on tez zbyt madrze sie nie zachowal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgahokl

Wstrętne baby

Każda z was najeżdża na inną kobietę broniąc tego buraka.

Odrzucającą rodzinka, którą wartość człowieka widzi w kasie.

Obrzydliwa ciotka,niesympatyczna siostrunia, ogólny obraz buractwa.

On wieśniak,bez zainteresowań,typowy burak,pan i władca.

Zamiast negować jego,wy najeżdża cię na inną kobietę, fakt młoda, naiwna, może że zbyt dużym parciem na szkło, zbyt emocjonalna.

Jednak to nie ona zasługuje na krytykę 

Nie rozumiem czemu bronicie takiego chama?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajnik

To ze jestem  kobieta,  nie znaczy ze mam zawsze bronic kobiety. Zachowala  sie przed kamerami ponizej  krytyki  , on jak jechal samochodem  mowil spokojnie o co poszlo  , ona napadla  na niego z jakims  atakiem  szalu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

Każda z was najeżdża na inną kobietę broniąc tego buraka.

Odrzucającą rodzinka, którą wartość człowieka widzi w kasie.

Obrzydliwa ciotka,niesympatyczna siostrunia, ogólny obraz buractwa.

On wieśniak,bez zainteresowań,typowy burak,pan i władca.

Zamiast negować jego,wy najeżdża cię na inną kobietę, fakt młoda, naiwna, może że zbyt dużym parciem na szkło, zbyt emocjonalna.

Jednak to nie ona zasługuje na krytykę 

Nie rozumiem czemu bronicie takiego chama?:(

xxx

Przeciez nikt nie ma obowiazku oswiadczac sie po 5 dniach znajomosci, ani nawet skladac powaznych deklaracji. Dziewczyna sie , facetowi sie podobala, ale bylby nieuczciwy i nieodpowiadzialny jakby nagle obiecal jej slub , a ona sie tego wyraznie domagała. Poza tym byla tak pewna swojej urody, ze odnosila sie z pogarda do pozostałych. Facet pzrejrzal na oczy i zobaczył, ze uroda to nie wszytko, Kazdego by wkurzyło jej zachowanie. A jesli taki burak, to tym bardziej, czemu  mu sie oswiadcza, nawet nie poznając?Gdyby nie  pokazywała go, a pzry okazji jej,  telewizja,,( ach, ach  wielka sprawa i slawa! ) nie zwrociłaby na niego uwagi. Chyba widziala oczami duszy te wszystkie sprawozdania na Pudelku z ich slubu czy romansu. Bardzo pusta i wyrachowana. On - chlop jak chlop, nikt nie mówi,ze cudo, głupio,ze z nia zacząl, ale choc w pore sie wycofał, jak ja poznał.A ona biedna  juz sie szykowala do prowadzenia jakiegos programu w TV, albo reklamy podpasek, a tu taka kicha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA

On nazwał ją "ku:%%/ą" bardzo nie ładnie. Nie powinien, wiesniak i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy oni się przespali ze sobą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość AAA napisał:

On nazwał ją "ku:%%/ą" bardzo nie ładnie. Nie powinien, wiesniak i tyle. 

Tak, tak ja nazwal  , po tym jak ona naxwala go   chjem, zle zareagowal  to fakt  , ona tak sie darla i nie dala mu dojsc  do slowa  ,ze po tym jak go chjem nazwala  bez namyslu  odbil  pileczke i to jedyny  jego blad  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Mamba

Spali ze sobą że tak ją nazwał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Młode i głupie dziewczę. 

Chłopak od niej sporo starszy i generalnie niefajny. Po pierwsze to program rolnik szuka ŻONY, więc możnaby zakładać, że idą tam faceci z poważniejszymi zamiarami.

Typowy wiejski chłopek roztropek. W przyszłości typowy mąż-wsiok. Wieśniaczek cwaniaczek. Jedyne co sie dla nich liczy u kobiety, to żeby wniosła wiano i była robotna. A później, żeby za dużo nie dyskutowała, tylko zajmowała się domem, dziećmi, ogródkiem, gotowała, piekła ciasta, robiła w gospodarstwie co najmniej na równi z facetem i do tego miała miotłe w tyłku, żeby zamiatać za sobą mogła. I żeby za dużo nie kosztowała, nie pyskowała, nie stawiała się.

Facet napuszczał ją na inną uczestniczkę, a zamiast samemu jej powiedzieć do widzenia, to wyręczył się nią.

Może gdyby miała ze trzy lata więcej(i więcej obycia po świecie, więcej szkoły) to już wiedziałaby, że tak nie postępuje człowiek, który jest w porządku. A ona głupiutka jeszcze się cieszyła jak spławiała w imieniu sewcia inną uczestniczkę. Cóż... powinna potraktować to jako lekcję.

Bez mrugnięcia okiem S. kłamał drugiej. Patrząc jej w oczy. A że tamta już sporo starsza była, to po usłyszeniu steku kłamstw, po prostu odeszła. Mądrzejsza.

Ale tak to już u nas w polszy jest. Jak dziewczyna zaufa facetowi, powie mu co czuje, jakie ma nadzieje z nim związane, a facet potraktuje ją jak ścierkę do podłogi( bo nie czarujmy się, prawdopodobnie uprawiali seks, a po wszystkim, on jej powiedział, żeby zwolnili i nie tak szybko), to dziewczyna jest głupia, narzucająca się i nie szanująca się. I generalnie staje się obiektem do kpin. A facet zawsze wygrany, nawet jak to on był beznadziejny i nie w porządku. A seweryn po prostu bucem jest. Marlenka niech nie rozpacza, tylko potraktuje to jak lekcje- że należy liczyć zawsze na siebie, bo żaden facet nie da nic bezinteresownie, dwa jeśli facet nie jest ok wobec swoich byłych, brzydko się z nimi rozstaje, to z tobą zapewne rozstanie się w ten sam sposób. 

M. życzę większej ilości oleju w głowie, niech się uczy klasy od diany, oraz niech trenuje babską solidarność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×