Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonA

Jak poderwać faceta

Polecane posty

Gość iwonA

Dobry wieczór mam pytanie : jak poderwac faceta? Ale tak żeby zwrócił uwagę i nie pomyślał że za łatwa. Wielu na forum męzczyzn nazywa lodowatymi księżniczkami te kobiety,które nie zagadują tylko czekają. Moim zamiarem jest najpierw zwrócenie uwagi faceta,żebym mogła śmielej zagadac go. No więc? Faceci,co zwraca waszą uwagę u płci przeciwnej? Co sprawia,że ciśnienie wam się podnosi? Tylko nie piszcie o dużych dekoltach bluzki czy spódniczki mini  - nie chcę wyglądac jak dzifka. Myślałam nad ładną ...enką. Piszcie nie tylko o ubiorze,ale i o zachowaniu. Jakie zachowanie sprawia,że przyciąga was do tej kobiety? Że mięknie wam serce i nie możecie się oprzeć? Kobiety tez mogą pisać,jesli mają jakies doświadczenie w podrywaniu tak,że kończyło sie to sukcesem. Jednak większą uwagę chcę zwrócić na opinie mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojcia, moze zaskocz go w sytuacji, w ktorej by sie tego nigdy w zyciu nie spodziewal..........:classic_blush: i wyznaj mu wszystko co czujesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonA
6 minut temu, akimuszki napisał:

Nie mam pojcia, moze zaskocz go w sytuacji, w ktorej by sie tego nigdy w zyciu nie spodziewal..........:classic_blush: i wyznaj mu wszystko co czujesz :classic_cool:

co czuję? Nawet gdybyśmy dopiero rozmawiali? Ale jak zaskoczyć? Chcę żeby to nie wyglądało tak jakbym się narzucała. Chcę to zrobić delikatnie i subtelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie musisz zakładać mini, ale załóż ...enkę, żeby widać było zgrabne nogi. Dekolt też może być jakiś subtelny, ale żeby był widoczny fajny biust. Faceci to wzrokowcy. Potem spoglądaj na niego, a potem zagadaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość iwonA napisał:

Dobry wieczór mam pytanie : jak poderwac faceta? Ale tak żeby zwrócił uwagę i nie pomyślał że za łatwa. Wielu na forum męzczyzn nazywa lodowatymi księżniczkami te kobiety,które nie zagadują tylko czekają. Moim zamiarem jest najpierw zwrócenie uwagi faceta,żebym mogła śmielej zagadac go. No więc? Faceci,co zwraca waszą uwagę u płci przeciwnej? Co sprawia,że ciśnienie wam się podnosi? Tylko nie piszcie o dużych dekoltach bluzki czy spódniczki mini  - nie chcę wyglądac jak dzifka. Myślałam nad ładną ...enką. Piszcie nie tylko o ubiorze,ale i o zachowaniu. Jakie zachowanie sprawia,że przyciąga was do tej kobiety? Że mięknie wam serce i nie możecie się oprzeć? Kobiety tez mogą pisać,jesli mają jakies doświadczenie w podrywaniu tak,że kończyło sie to sukcesem. Jednak większą uwagę chcę zwrócić na opinie mężczyzn. 

Będąc sobą nie masz u niego szans? 

Po co kombinować wymyślać 🤔 grać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnt16
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie musisz zakładać mini, ale załóż ...enkę, żeby widać było zgrabne nogi. Dekolt też może być jakiś subtelny, ale żeby był widoczny fajny biust. Faceci to wzrokowcy. Potem spoglądaj na niego, a potem zagadaj. 

no i musisz ładnie pachnieć, najlepiej nie przesadzaj z perfumami albo w ogóle ich nie używaj, pamiętaj też żeby uśmiech nie był wymuszony, dobrze byłoby uśmiechać się jak najmniej albo wcale, przygotuj sobie też listę tematów, które zamierzasz poruszać, ale nie trzymaj się jej kurczowo żeby konwersacja nie wyglądała na sztuczną, bo najlepiej gdybyś jej nie użyła... A jakie masz włosy? :classic_huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Zdarzyło mi się kilka razy być podrywanym przez dziewczyny, którym się spodobałem. Większość z nich podczas spaceru w pewnym momencie po prostu brała mnie pod rękę. Niby mało znaczący gest,a jednak...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
42 minuty temu, Gość iwonA napisał:

Dobry wieczór mam pytanie : jak poderwac faceta? Ale tak żeby zwrócił uwagę i nie pomyślał że za łatwa. Wielu na forum męzczyzn nazywa lodowatymi księżniczkami te kobiety,które nie zagadują tylko czekają. Moim zamiarem jest najpierw zwrócenie uwagi faceta,żebym mogła śmielej zagadac go. No więc? Faceci,co zwraca waszą uwagę u płci przeciwnej? Co sprawia,że ciśnienie wam się podnosi? Tylko nie piszcie o dużych dekoltach bluzki czy spódniczki mini  - nie chcę wyglądac jak dzifka. Myślałam nad ładną ...enką. Piszcie nie tylko o ubiorze,ale i o zachowaniu. Jakie zachowanie sprawia,że przyciąga was do tej kobiety? Że mięknie wam serce i nie możecie się oprzeć? Kobiety tez mogą pisać,jesli mają jakies doświadczenie w podrywaniu tak,że kończyło sie to sukcesem. Jednak większą uwagę chcę zwrócić na opinie mężczyzn. 

Powiedz pierwsza ,,Cześć " , uśmiechnij się. To na początek w zupełności wystarczy. Wiem bo ze mną było podobnie. Dało mi to do myślenia, i wcale nie musisz być jakoś extra ubrana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonA
8 minut temu, Gość cnt16 napisał:

no i musisz ładnie pachnieć, najlepiej nie przesadzaj z perfumami albo w ogóle ich nie używaj, pamiętaj też żeby uśmiech nie był wymuszony, dobrze byłoby uśmiechać się jak najmniej albo wcale, przygotuj sobie też listę tematów, które zamierzasz poruszać, ale nie trzymaj się jej kurczowo żeby konwersacja nie wyglądała na sztuczną, bo najlepiej gdybyś jej nie użyła... A jakie masz włosy? :classic_huh:

czarne, poza biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
13 minut temu, Gość iwonA napisał:

czarne, poza biust

To jak bym wziął w zęby twoje kosmyki to dotarlbym do sutków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
2 minuty temu, Frania** napisał:

Misio ale Ty jesteś zboczony 🤔

Wiem o tym... jakieś refleksje w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
2 minuty temu, Frania** napisał:

Żadnych:) 

Nie miała byś żadnych, gdybym to twoje suty pieścił.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość iwonA napisał:

co czuję? Nawet gdybyśmy dopiero rozmawiali? Ale jak zaskoczyć? Chcę żeby to nie wyglądało tak jakbym się narzucała. Chcę to zrobić delikatnie i subtelnie

Ktoś Ci napisał ironicznie a Ty bierzesz na poważnie. Facetów się nie podrywa wprost, tylko prowokuje 🙂 A co na facetów działa? Seksapil czyli nasza energia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonA
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ktoś Ci napisał ironicznie a Ty bierzesz na poważnie. Facetów się nie podrywa wprost, tylko prowokuje 🙂 A co na facetów działa? Seksapil czyli nasza energia 🙂 

rozumiem,że Ty czekasz na gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dozgonny napisał:

 

 

4 minuty temu, Gość Misio napisał:

 

 

13 minut temu, Gość Misio napisał:

Nie miała byś żadnych, gdybym to twoje suty pieścił.  

 

Przed chwilą, Frania** napisał:

Pomarzyć możesz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Franie nie są zboczone kiedy potrzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gram w PS4
1 godzinę temu, Gość iwonA napisał:

Dobry wieczór mam pytanie : jak poderwac faceta? Ale tak żeby zwrócił uwagę i nie pomyślał że za łatwa. Wielu na forum męzczyzn nazywa lodowatymi księżniczkami te kobiety,które nie zagadują tylko czekają. Moim zamiarem jest najpierw zwrócenie uwagi faceta,żebym mogła śmielej zagadac go. No więc? Faceci,co zwraca waszą uwagę u płci przeciwnej? Co sprawia,że ciśnienie wam się podnosi? Tylko nie piszcie o dużych dekoltach bluzki czy spódniczki mini  - nie chcę wyglądac jak dzifka. Myślałam nad ładną ...enką. Piszcie nie tylko o ubiorze,ale i o zachowaniu. Jakie zachowanie sprawia,że przyciąga was do tej kobiety? Że mięknie wam serce i nie możecie się oprzeć? Kobiety tez mogą pisać,jesli mają jakies doświadczenie w podrywaniu tak,że kończyło sie to sukcesem. Jednak większą uwagę chcę zwrócić na opinie mężczyzn. 

Uśmiech i prośba o pomoc w czymś. Nie musisz wyglądać jak kuurwa ani świecić duupą, chyba że chcesz zwrócić uwage samych de'bili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość iwonA napisał:

rozumiem,że Ty czekasz na gotowe?

Co masz na myśli? W jakim sensie czekam na gotowe? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Franie nie są zboczone kiedy potrzeba ?

Franie to dziewice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gram w PS4 napisał:

Uśmiech i prośba o pomoc w czymś. Nie musisz wyglądać jak kuurwa ani świecić duupą, chyba że chcesz zwrócić uwage samych de'bili.

Dokładnie 🙂 Coś w ten deseń 🙂 Być blisko, prowokować ale nie strojem dzifki, tylko raczej w sensie : ja taka delikatna, nieporadna, a ty taki męski 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
1 minutę temu, Frania** napisał:

Franie to dziewice 

A jak tak, to już wiem dlaczego swoje suty trzymasz dla tego jedynego. No sorry ale dziewic nie ruszam bo to za wysokie progi na moje zboczone nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Misio napisał:

 

Uważasz że pozwolę Ci się ruszyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Gość iwonA 🙂

Żeby zrobić pierwszy krok musisz wyczuć że mu się podobasz.Jak masz dobrą intuicję to będziesz to czuła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
5 minut temu, Frania** napisał:

Uważasz że pozwolę Ci się ruszyć:P

O tak, mam taką nadzieję że lubisz trochę takich facetów jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Frania** napisał:

Franie to dziewice 

myślałem , że żonatka jesteś już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość gram w PS4 napisał:

Uśmiech i prośba o pomoc w czymś. Nie musisz wyglądać jak kuurwa ani świecić duupą, chyba że chcesz zwrócić uwage samych de'bili.

de bil to ciebie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×