Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bede mama

Jak wygląda seks po ślubie? Tylko szczere odpowiedzi proszę!

Polecane posty

Gość bede mama

Ciekawi mnie to, bo nawet tu na kafe są rozmaite wątki o tej tematyce... a to, że mąż chce, a ona nie ma już chęci... a to z kolei o wyglądzie cipki po porodzie. Więc tak szczerze – jak to jest? Czy seks nadal daje przyjemność? Czy nadal jest ochota? No i czy poród naturalny rzeczywiście wpływa na fizjologię narządów intymnych (mówią, że luźniejsza jest)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama

Ups, w temacie miało być po porodzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu

Przeciez sa rózni ludzie, rózne małazenstwa. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Kazdy moze opowiedzic tylko o sobie,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
2 minuty temu, Gość uuu napisał:

Przeciez sa rózni ludzie, rózne małazenstwa. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Kazdy moze opowiedzic tylko o sobie,...

No właśnie o to mi chodzi, aby podzielić się doświadczeniami. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość bede mama napisał:

Ciekawi mnie to, bo nawet tu na kafe są rozmaite wątki o tej tematyce... a to, że mąż chce, a ona nie ma już chęci... a to z kolei o wyglądzie cipki po porodzie. Więc tak szczerze – jak to jest? Czy seks nadal daje przyjemność? Czy nadal jest ochota? No i czy poród naturalny rzeczywiście wpływa na fizjologię narządów intymnych (mówią, że luźniejsza jest)?

Rany. Z mojej perspektywy napiszę tylko jedno. Jest jak dawniej, żadnej różnicy nie widzę. Może to co napisałaś tyczy się bardziej kobiet krótko po porodzie. Co się tyczy porodu naturalnego to Ci nie pomogę, miałam 2 razy cc (zagrożenie życia) i jestem taka jak przed ciążami, czyli dosyć ciasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za bzdury

U mnie po porodzie pusia jest wręcz ciąsniejsza, a bynajmniej tak twierdzi mąż i jest zadowolony. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopa
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Rany. Z mojej perspektywy napiszę tylko jedno. Jest jak dawniej, żadnej różnicy nie widzę. Może to co napisałaś tyczy się bardziej kobiet krótko po porodzie. Co się tyczy porodu naturalnego to Ci nie pomogę, miałam 2 razy cc (zagrożenie życia) i jestem taka jak przed ciążami, czyli dosyć ciasna.

2 x zagrożenie życia? Chyba lenistwo i wygodnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość dopa napisał:

2 x zagrożenie życia? Chyba lenistwo i wygodnictwo

Kobieta może mieć chorobę, gdzie poród naturalny byłby zagrożeniem dla jej życia.

Co do seksu po porodzie, wszystko zależy od partnerów i podtrzymywania fajnej relacji. Jeśli jest nam ze sobą dobrze, to jest chęć na intymność. Urodziłam jedno dziecko. Mąż żadnego ,,luzu" nie stwierdził. Ja też tego nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcix

Ja jestem po czwartym porodzie. Muszelka jak nieśmigana, ciaśniutka tak samo jak 15 lat temu jak się poznaliśmy – to słowa męża po pierwszym seksie po połogu. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość dopa napisał:

2 x zagrożenie życia? Chyba lenistwo i wygodnictwo

No tak. Pierwszy poród: brak postępu, zanik tętna płodu, ja sama dostałam krwotok. Z drugim leżałam miesiąc na podtrzymaniu bo w 6 miesiącu już się bobas szykował na świat, miałam założony szew. Wytrzymałam do 7 miesiąca, skurcze, wody, lekarze orzekli, że ryzyko dla dziecka jest za duże, będzie maleńkie i sam poród naturalny byłby dla niego wielkim wysiłkiem. Miał w skali Apgar tylko 3 punkty. Raczej nie lenistwo i wygodnictwo, jak widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No tak. Pierwszy poród: brak postępu, zanik tętna płodu, ja sama dostałam krwotok. Z drugim leżałam miesiąc na podtrzymaniu bo w 6 miesiącu już się bobas szykował na świat, miałam założony szew. Wytrzymałam do 7 miesiąca, skurcze, wody, lekarze orzekli, że ryzyko dla dziecka jest za duże, będzie maleńkie i sam poród naturalny byłby dla niego wielkim wysiłkiem. Miał w skali Apgar tylko 3 punkty. Raczej nie lenistwo i wygodnictwo, jak widzisz.

Nie tłumacz się. Ja miałam 2 x cc na życzenie i ch.j komu do tego. Przynajmniej nie mam rozciągniętej cipki. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość kasiula napisał:

Nie tłumacz się. Ja miałam 2 x cc na życzenie i ch.j komu do tego. Przynajmniej nie mam rozciągniętej cipki. 🙂

Chciałam napisać powody. Ja natomiast chciałabym mieć troszkę bardziej rozciągniętą 😀 jak dziewica się czuję.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość mamcix napisał:

Ja jestem po czwartym porodzie. Muszelka jak nieśmigana, ciaśniutka tak samo jak 15 lat temu jak się poznaliśmy – to słowa męża po pierwszym seksie po połogu. 😛

Twoj mąż to kłamca, a Ty jesteś naiwna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcix
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Twoj mąż to kłamca, a Ty jesteś naiwna. 

Niby dlaczego miał kłamać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość mamcix napisał:

Ja jestem po czwartym porodzie. Muszelka jak nieśmigana, ciaśniutka tak samo jak 15 lat temu jak się poznaliśmy – to słowa męża po pierwszym seksie po połogu. 😛

Powiedział ci tak żeby cię pocieszyć bo to fizycznie jest NIEMOŻLIWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość mamcix napisał:

Ja jestem po czwartym porodzie. Muszelka jak nieśmigana, ciaśniutka tak samo jak 15 lat temu jak się poznaliśmy – to słowa męża po pierwszym seksie po połogu. 😛

Powiedział ci tak żeby cię pocieszyć bo to fizycznie jest NIEMOŻLIWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcic
19 minut temu, Gość gość napisał:

Powiedział ci tak żeby cię pocieszyć bo to fizycznie jest NIEMOŻLIWE.

Jakoś bardziej wierzę mężowi. Widać, że ma przyjemność, więc niemoże klamac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyji

Po ślubie bez różnicy, teraz w ciąży gorzej, bo często źle się czuję, a jak będzie po porodzie, to się dopiero okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksksksk

Po ślubie nic się nie zmieniło. Teraz jestem w 4 miesiącu ciąży i tez narazie seks jest tak ja do tej pory . Na początku jak zaszłam to był może nawet ponad normę trochę częściej sama nie wiem czemu 😉 . Byliśmy tak szczęśliwi i ciagle się bzykalismy. Ja ogólnie cały czas dobrze się czuje i nie mam żadnych dolegliwości i narazie nie widzę różnicy . Nie wiem jak będzie po porodzie sama jestem ciekawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie w ciąży i po porodzie seks jest lepszy z roku na rok. Jeżeli nie ma seksu albo jest byle jak to za sprawą nieporozumień małżeńskich, których mi ostatnio nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 1.12.2019 o 00:31, Gość co to za bzdury napisał:

U mnie po porodzie pusia jest wręcz ciąsniejsza, a bynajmniej tak twierdzi mąż i jest zadowolony. 🙂 

fizycznie jest to niemozliwe, moze wejscie tylko ciasniejsze, ale w srodku jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

fizycznie jest to niemozliwe, moze wejscie tylko ciasniejsze, ale w srodku jest roznica

Ewentualnie mniej wilgotno i też może wydawać się że ciasniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×