Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość była uczennica

co waszym zdaniem znaczy

Polecane posty

Gość paris
2 minuty temu, Gość byla uczennica napisał:

to było tak, że to ja zapytałam, czy przyjmie ode mnie prezent, a on wymienił w jakich formach przyjmuje...

Trzeba było tak od razu napisać, bo ja już sobie wyobrażałam nie wiadomo co 🙂 Kochana posłuchaj, jak chcesz mu koniecznie podziękować to podziękuj w sposób materialny (alkohol , pralinki, podwójne bilety na jakieś wydarzenie kulturalne) i będzie ok. Nie szukaj drugiego dna w jego wypowiedzi, chyba że podświadomie tego chcesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla uczennica
2 minuty temu, Gość paris napisał:

Trzeba było tak od razu napisać, bo ja już sobie wyobrażałam nie wiadomo co 🙂 Kochana posłuchaj, jak chcesz mu koniecznie podziękować to podziękuj w sposób materialny (alkohol , pralinki, podwójne bilety na jakieś wydarzenie kulturalne) i będzie ok. Nie szukaj drugiego dna w jego wypowiedzi, chyba że podświadomie tego chcesz 🙂

chcę się do niego chociaż przytulic... Wczesniej mowil, ze jak dostane prawko, to wypijemy cos razem i on stawia. A teraz nie wspomniał nic na koniec, powiedział jakiś oficjalny tekst i bylo mi okropnie przykro. A jak juz pozniej zapytałam o ten prezent, to zgodził sie na spotkanie. Wiec nie wiem juz sama czego mogę się spodziewać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha jaka naiwna. Instruktor ma takich jak ty na pęczki w ciągu roku i każda tak bajeruje bo wie że zarùcha jakaś młoda dziewuche a ty się pytasz czy to coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla uczennica
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Haha jaka naiwna. Instruktor ma takich jak ty na pęczki w ciągu roku i każda tak bajeruje bo wie że zarùcha jakaś młoda dziewuche a ty się pytasz czy to coś znaczy.

wcale nie taka najmlodsza 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość byla uczennica napisał:

wcale nie taka najmlodsza 😁

Może akurat mu to obojętne. Łatwo można manipulować kobietami. Kilka głupich zdań a ta już siedzi i się zastanawia 🤣 tylko korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina

Nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123

Ale juz przestan! Od miesiecy analizujesz kazde jego slowo i probujesz tlumaczyc na seojs korzysc. Ma zone o ktorej glosno mowi, oczekuje dziecka i gdybys faktycznie mu sie podobala juz dawno by cis z tego bylo, a tu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla uczennica
7 minut temu, Gość karramba123 napisał:

Ale juz przestan! Od miesiecy analizujesz kazde jego slowo i probujesz tlumaczyc na seojs korzysc. Ma zone o ktorej glosno mowi, oczekuje dziecka i gdybys faktycznie mu sie podobala juz dawno by cis z tego bylo, a tu ....

niby jak, oboje zajęci, on w pracy, ja tez, wszyscy by wiedzieli i widzieli. A teraz... Może coś zaczniemy od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Matko, chłop powiedział żart stary jak świat, to nic nie znaczy, chłop wyluzował się bo wreszcie kończysz kurs, palnął dowcip, a ta już analizuje. Ile ty masz lat? Piętnaście? Bo rozumek masz nastolatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123
10 minut temu, Gość byla uczennica napisał:

niby jak, oboje zajęci, on w pracy, ja tez, wszyscy by wiedzieli i widzieli. A teraz... Może coś zaczniemy od nowa.

Haha, ales ty naiwna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla uczennica
2 minuty temu, Gość karramba123 napisał:

Haha, ales ty naiwna! 

za bardzo mi się spodobał i rozum nie ten sam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla uczennica

Up

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×