Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

IMID w Warszawie, jak wygląda tam pobyt?

Polecane posty

Gość Gość

Drogie mamy, mamy operację w IMIDZIE, załatwiliśmy sobie nocleg u Sióstr ale jak to wygląda w samym oddziale? Rodzice zostają z dziećmi czy są godziny odwiedzin? Dodam, że mówimy o niemowlaku 8 miesięcy. Mile widziane każde opinie z pobytu tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tam byłam na oddziale onkologicznym, i dziecko miało 1,5 roku, ja mogłam być, poza tym nie zostawiłam tam samego dziecka. 

U nas było nieciekawie, ale nie będę Cię wtajemniczać, bo każdy oddział jest inny, pielęgniarki lepsze lub gorsze. Mam nadzieję że trafisz na lepszy oddział. Sądzę że z małym dzieckiem musi byc rodzic.  byłam w 4 szpitalach i wszędzie spałam przy dziecku. Jedzenie musisz mieć dla siebie i dla dziecka też radzę mieć, bo w szpitalach jest okropny katering. Ja miałam też pościel dziecięcą.

W każdym razie, weź jedzenie, cieplejsze piżamki, pościel lub kocyk.(u nas było chłodno w nocy). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja byłam z 3 latkiem na pediatrii na badaniach.  Powinnaś być przy dziecku , ale na oddziale nie ma łóżek dla matki czy ojca. Sa tylko dla dzieci. Jedzenie zawsze mozesz sobie dokupić jak jest tzw. Wychodne. Niby nie powinno sie opuszczać terenu szpitala , ale sklepy sa bardzo blisko. Dla dziecka była i pościel i jedzenie , ale jak wiadomo dla rodzica nic. Pytaj jeszcze o cos jak potrzebujesz , bo nie wiem co jeszcze pisać.  Ogólnie jak na warunki w szpitalu to kiepsko , ale bardzo fajny i życzliwy personel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×