Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Też tak macie że gdy nie umyjecie włosów przypominacie kupę?

Polecane posty

Gość Gość

Dlaczego tak jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego tak jest? 

bo jesteś gooownem wielkim stalkerze , teraz już wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba każdy tak ma, dbanie o higienę to podstawa. Ja muszę myc głowę najrzadziej co 2 dzień bo trzeciego dnia już są nie tyle oklaple co tłuste. Drugiego jeszcze ujdą, choć i tak są juz troche oklapłe i nie wyglądają tak świezo jak pierwszego, jednak mam długie i dość geste włosy, więc jest to kłopotliwe, ale wolę to niz chodzenie jak fleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Haha, znów żeś się nasluchal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Chyba każdy tak ma, dbanie o higienę to podstawa. Ja muszę myc głowę najrzadziej co 2 dzień bo trzeciego dnia już są nie tyle oklaple co tłuste. Drugiego jeszcze ujdą, choć i tak są juz troche oklapłe i nie wyglądają tak świezo jak pierwszego, jednak mam długie i dość geste włosy, więc jest to kłopotliwe, ale wolę to niz chodzenie jak fleja

Też tak mam. Drugiego jeszcze ujdą, ale trzeci to porażka. Czemu włosy tak szybko się przetłuszczają 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
8 minut temu, Gość Abc napisał:

Też tak mam. Drugiego jeszcze ujdą, ale trzeci to porażka. Czemu włosy tak szybko się przetłuszczają 😞

Trzeba czesać,a nie myć...potem macie dwa włosy na krzyż...jecie syf i syf z was wychodzi.proste

😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Abc napisał:

Też tak mam. Drugiego jeszcze ujdą, ale trzeci to porażka. Czemu włosy tak szybko się przetłuszczają 😞

To chyba wcale nie tak szybko, mam koleżankę, która jak umyje włosy rano, to pod wieczór juz ma tłuste... Musi myc dlatego codziennie.

Większosc osob musi myć co 2 dzień żeby włosy w miare dobrze wyglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdybyście analogicznie nie myli twarzy przez te 2, 3 dni, też by się wam świeciła bo każdy ma w końcu gruczoły łojowe w skórze i to zupełnie normalne. Dlatego też myjemy twarz codziennie. Skóra głowy przetłuszcza się tak samo jak twarz, dlatego wiadomo, że nie myta 3 dni spowoduje osadzanie sie tego łoju na włosach, nic w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Gorzej jest jak nie myjesz tydzień albo dwa a mąż codziennie ci się w nie spuszcza, po tygodniu faktycznie nie wygląda to już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
16 minut temu, Gość Ona napisał:

Gorzej jest jak nie myjesz tydzień albo dwa a mąż codziennie ci się w nie spuszcza, po tygodniu faktycznie nie wygląda to już dobrze

To prawda, nawet po trzech dniach widać posklejane kołtuny, wychodząc z domu trzeba bandamę założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Te kołtuny po seksie wszystkie mamy, radzę myć przynajmniej co 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie kto
16 minut temu, Gość Gościówa napisał:

Te kołtuny po seksie wszystkie mamy, radzę myć przynajmniej co 3 dni

Można wyszczotkować szczotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg

Ja myje codziennie i niedawno robiłam prostowanie keratynowe, rewelka, zbawienie jak trochę sypie śnieżek czy jest wilgotno bo deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.12.2019 o 10:58, Gość gość napisał:

To chyba wcale nie tak szybko, mam koleżankę, która jak umyje włosy rano, to pod wieczór juz ma tłuste... Musi myc dlatego codziennie.

Większosc osob musi myć co 2 dzień żeby włosy w miare dobrze wyglądały

Tez musze codziennie, było lepiej jak używałem specjalny szampon ale nigdzie go nie mogę kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne
3 minuty temu, Gość omg napisał:

Ja myje codziennie i niedawno robiłam prostowanie keratynowe, rewelka, zbawienie jak trochę sypie śnieżek czy jest wilgotno bo deszcz.

Masz łupież od wilgoci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Po seksie rozprowadzacie to po całych włosach czy zostawiacie tam gdzie trysnął i później szczotkujecie na sucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×