Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka

Szybkowar, jaki macie i czy warto.

Polecane posty

Gość Majka

Zastanawiam się nad szybkowarem, tylko nie wiem jakie firmy i czy faktycznie warto zainwestować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfyfyfyf

Ja mam od kilku lat. Jak dzieci byly male i na zupkach, to byla super sprawa- wrzucalam miesko warzywa, gotowalo sie 5-7min, szlam na spacer, przychodzilam po godzinie, wszystko dalej bylo gorace wiec tylko zblendowac i zupka gotowa. Teraz dzieci juz starsze wiec nie uzywam az tak czesto, ale np. gotowanie kiszonej kapusty to 10 min i nie ma takiego smrodu jak zwykle, bo pare spuszczam na balkonie 😉 wolowina na gulasz tez kilka min i miekka, pozniej tylko warzywa dorzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Swietna sprawa, mam z gerlacha i bardzo polecam. Gotuje zupy, miesa duszone, kapuste, wedliny tez kilka razy robilam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Dzięki za opinie. Przekonalyscie mnie. Ja właśnie dużo zup gotuję. Zastanawiam się jeszcze jakiej firmy wybrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfyfyfyf

ja mieszkam w uk wiec polskie firmy nie sa mi znane, sama kupilam na amazonie jakas niemiecka firma. Nie pamietam nazwy, ale szybkowar solidny. No i mnie przekonalo to, ze mialam jedna pokrywke ale dwa garnki bodajze 3L i 6L. Tego duzego uzywalam rzadko ale maly prawie non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×