Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bratowa mnie unika, odkąd jestem w drugiej ciąży. Ona leczy się na niepłodność. Jest mi przykro, czemu mnie unika? Nigdy nie mówię o ciąży ani nie obnoszę się.

Polecane posty

Gość gość

Przyznam, że jest mi przykro. Unika mnie, mimo że nie ode mnie dowiedziała się o ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie myśl tylko o sobie. Unika cię, bo przeżywa brak własnego potomstwa i fakt, że jej ciało jest "felerne". Tak trudno zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie myśl tylko o sobie. Unika cię, bo przeżywa brak własnego potomstwa i fakt, że jej ciało jest "felerne". Tak trudno zrozumieć?

Nie jest felerne, dostała leki, leczy się. Życzę jej jak najlepiej. Nie rozumiem dlaczego jak miałam jedno dziecko to nie miała tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość gość napisał:

Nie jest felerne, dostała leki, leczy się. Życzę jej jak najlepiej. Nie rozumiem dlaczego jak miałam jedno dziecko to nie miała tak. 

Bo moze ja dobila wiadomosc o twojej drugiej ciazy, ale nie w konktekscie negatywnym w stosunku do ciebie. Postaraj sie zrozumiec i nie draz tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

skąd wy bierzecie te wszystkie bratowe i szwagierki zazdroasne o ciążę albo unikające was gdy jesteście w ciąży? A może jesteście przewrażliwione na punkcie tych swoich ciąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę że mnie unika. Poza tym moja mama sama mi powiedziała że jej zdaniem to właśnie jest powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Daj Jej czas niech sie z tym oswoi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdzia

Miałam tak samo, stałam po stronie Twojej bratowej. Sama nie mogłam mieć dzieci choć jawnie o tym nie mówiłam. Unikalna wszystkich ciężarnych. Bylo mi mega przykro jak ja zaczynając starania to np bratowa nawet nie myślała o dzieciach,  a zdążyłam doczekać ich potomstwa jako bezdzietna (I owszem, felerna) żona. Więc rozumiem Twoja szwagierke. Tobie jest przykro, z jakiego powodu? Wiedz że dla niej Twoja ciąża to niestety podświadomie tortura.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Widzę że mnie unika. Poza tym moja mama sama mi powiedziała że jej zdaniem to właśnie jest powodem.

A moze to nie bratowa jest niepłodna, tylko twój braciszek strzela ślepakami, autoreczko? Mamusia ci nie powiedziała? Współczuje bratowej. Mamusia i szwagierka z piekła rodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

A musisz myśleć tylko o sobie rozpłodowa kórwo. Błąd celowy żeby przeszło) Nie każdy musi piać z zachwytu nad twoim brzuszyskiem obleśnym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość. napisał:

A musisz myśleć tylko o sobie rozpłodowa kórwo. Błąd celowy żeby przeszło) Nie każdy musi piać z zachwytu nad twoim brzuszyskiem obleśnym ...

Lecz się patusko! A tfu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość. napisał:

A musisz myśleć tylko o sobie rozpłodowa kórwo. Błąd celowy żeby przeszło) Nie każdy musi piać z zachwytu nad twoim brzuszyskiem obleśnym ...

Lecz się patusko! A tfu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Tfu ...u to ci twój gach w ryja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Gość. napisał:

Tfu ...u to ci twój gach w ryja robi

Masakra. Jakaś bezpłodna ma teraz do osoby która założyła wątek pretensje. Miej pretensje do siebie że coś u ciebie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta osoba z patologii co tak odkazuje niech idzie do lekarza i się wyleczy zamiast mieć pretensje do autorki że jest zdrowa i płodna. Zazdrość patusa zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×