Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kobiety z dnia na dzien staly sie damami z klasa

Polecane posty

Gość Gosc

Teraz kazda poczawszy do 19 roky zycia ze szty znymi pazufami,rzesami itp uwaza sie za dame z klasa,wystarczy popatrzec na rozne peogramy np Damy i wiesniaczki,albo na insta co pisza kobiety,kazda pije prosseco, ich gesty sa oczywiscie jak na dame z klasa przystalo(niestety malo ktora wie co to jest), kazda uwaza sie za kogos...i chce niewiadomo czego..chyba gwiazdki z nieba...masakra, z mezczyznami to samo ...nierzadko sa utrzymankami swoich kobiet....ale maja klase i uzywaja zycia...niestety przerazenie mnie bierze jak widze takie kobiety ktore uwazajac sie za damy z klasa obok takich nigdy nie staly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to prosseco jest obrzydliwe,nie wiem czym ludzie sie jarają i dlaczego ono jest takie popularne. A kobieta z klasa to bardzo obszerne pojęcie. Dla wielu osob oznacza ono jedynie posiadanie pieniedzy na bagate zycie i robienie hałasu wokol siebie.  Ja uwazam,ze o kobiecie z klasą swiadczy jej inteligencja,styl wypowiadania sie, kultura osobista, umiejetnosc zachowania sie w towarzystwie, zadbanie, umiejetnosc dostosowania ubioru do okazji... To nie wymaga bycia bogata żona prezesa i spedzania niedzieli w teatrze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
26 minut temu, Gość gosc napisał:

to prosseco jest obrzydliwe,nie wiem czym ludzie sie jarają i dlaczego ono jest takie popularne. A kobieta z klasa to bardzo obszerne pojęcie. Dla wielu osob oznacza ono jedynie posiadanie pieniedzy na bagate zycie i robienie hałasu wokol siebie.  Ja uwazam,ze o kobiecie z klasą swiadczy jej inteligencja,styl wypowiadania sie, kultura osobista, umiejetnosc zachowania sie w towarzystwie, zadbanie, umiejetnosc dostosowania ubioru do okazji... To nie wymaga bycia bogata żona prezesa i spedzania niedzieli w teatrze 🙂 

Dokladnie, nawet w takim glupim programie jak projekt lady , na pierwszy odstrzal ida pazury, rzesy, doczepy, futerka , kozaczki i cala ta tadeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tacy ludzie byli zawsze tylko teraz jest Internet i media społecznościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Racja,  kazda  dekada  miala takie  damy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klll

Bo to najgłupszy tytuł z mozliwych. Damy? te damy wygladaja jak tandetne  zdziry, nie maja zadnego ambitnej pracy czy hobby    i kasę, nie wiadomo skad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Lola napisał:

Dokladnie, nawet w takim glupim programie jak projekt lady , na pierwszy odstrzal ida pazury, rzesy, doczepy, futerka , kozaczki i cala ta tadeta

Nie oglądałam, ale widzialam gdzies urywek. Żadne z nich damy, tylko lale z parciem na szklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie oglądałam, ale widzialam gdzies urywek. Żadne z nich damy, tylko lale z parciem na szklo.

Normalne,  do takich reality  show  ida lale i ich meskie odpowiedniki,  bo maja parcie  na szklo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Damami to one wlasnie chce byc ale nie sa,to ze sie tak nazywaja to nic nie znaczy....czesto widze grupki kobiet w barach,jedna przez druga probuje pokazac jaka to ona ma klase..niestety sa zalosne bo nie dosc ze wygladaja jak pajace to zachowanie ich oraz slownictwo pokazuje ze nie sa nawet tzw wiesniaczkami z programow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja znam takie "damy" ,malo ktora jest inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam sztucznych paznokci, sztucznych rzęs ale autorka tego tematu pewnie też by mnie obgadała gdyby mnie zobaczyła. Bo ubieram się stosownie do okazji, umiem zachować się stosownie do okazji, wyrażam się prawidłowo, znam zasady savoir vivre i stosuję je zarówno przy stole jak i w życiu codziennym. I wymagam od osób ze swojego otoczenia zachowania jakiejś kultury i odpowiedniego zachowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

I wymagam od osób ze swojego otoczenia zachowania jakiejś kultury i odpowiedniego zachowania

czasami jednak nie wyrazasz sie prawidlowo , obawiam sie , ze masz tez problem z czytaniem ze zrozumieniem , skoro twierdzisz , ze autorka by ciebie obgadala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×