Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dziewczyny cierpiące na głód emocjonalny

Polecane posty

Gość Gosc

Są traktowane gorzej przez mężczyzn niż prostytutki.

To co ich przyciąga to wlaśnie fakt, że wyczuwają potrzebę milości u takiej kobiety i bezwzglednie je wykorzystują. Taka kobieta też szybko wchodzi w relację seksualną, że strachu że straci faceta a to dodatkowo ich odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

faceci tacy są, glodni wrazen przeciagaja gierki, aby tylko trwalo podniecenie

i jak trafia na dziewczyne ktora nie ma niczego oprocz nich, zadnych zainteresowan to wtedy robi sie problem

 

 

 

Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Są traktowane gorzej przez mężczyzn niż prostytutki.

To co ich przyciąga to wlaśnie fakt, że wyczuwają potrzebę milości u takiej kobiety i bezwzglednie je wykorzystują. Taka kobieta też szybko wchodzi w relację seksualną, że strachu że straci faceta a to dodatkowo ich odpycha.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wystarczy kobieta, ktora ma swoje zajęcia, jest w czyms dobra, ma niebanalne zainteresowania i nie reaguje na frajerskie zagrywki, a jednoczesnie potrafi byc namietna kochanka, to wtedy faciowi nie wsmak

mądry doceni, frajer zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość gość napisał:

wystarczy kobieta, ktora ma swoje zajęcia, jest w czyms dobra, ma niebanalne zainteresowania i nie reaguje na frajerskie zagrywki, a jednoczesnie potrafi byc namietna kochanka, to wtedy faciowi nie wsmak

mądry doceni, frajer zniszczy

Piękne słowa na moje ostatnie chwile na kafe.Dziękuję za fajne zakończenie mojej tu obecności..niestety spotkałam to drugie.Ale  żyje na przekór im..pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×