Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nigdy sie nie calowalam, a mam juz 26 lat

Polecane posty

Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Facet w takiej styaucji ma o wiele gorzej, jest wyśmiewany i uważany za niedorajdę życiową i nieudacznika, ty jako baba nie masz sie czym przejmowac Wielu facetów kręcą takie cnotki , ale z tego co piszesz że nigdy nie chciałaś stworzyc z nikim związku to nie do końca normalne, tym sie przejmuj

Wielu pravvików z Kafeterii może coś powiedzieć o tym jak są traktowani z powodu chronicznego braku dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.12.2019 o 14:49, Gość Gość napisał:

Tak bardzo smutno się tutaj zrobiło. Mi też teraz chce się płakać...

Nie płacz kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie płacz kochany

😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnowany prawiczek

A ja chciałbym się przynajmniej do jakiejś kobiety przytulić zanim zdechnę, bo nawet nie wiem jakie to uczucie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma tylko ten co nie chce. I to jest prawda:P Ilu to jest beznadziejnych facetów -piją,biją - a kobiety z nimi są. Zazwyczaj osoby nieśmiałe, z niską samooceną, zbyt wrażliwe są same. Nie ma szans, żeby pewny siebie facet/próbujący kogoś znaleźć - nikogo nie znalazł. Nawet jeżeli jest nieudacznikiem (chociaż samoocena nie pozwala mu tak o sobie myśleć:P) Serio jest masa nic niereprezentujących sobą mężczyzn, którzy są w związku. Trochę wiary w siebie i jak wam tak zależy to szukajcie kogoś/nie zrażajcie się i oswójcie się z odrzuceniem, bo czeka was w życiu niejednokrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 2.12.2019 o 01:36, Leżaczek napisał:

Też, 5 lat starszy 😙

a nie jest ci z tym źle? masz kontakt z kobietami w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

a nie jest ci z tym źle? masz kontakt z kobietami w ogóle?

Chętny na wymianę z leżaczek? Albo chętna że taka ciekawska? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja mam męża, dzieci i chętnie bym się z tobą zamieniła, bycie w związku/seks to bardzo przereklamowane rzeczy za bardzo łączone z romantycznością, życie tak nie wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja w policzek umiem ale nie inaczej, ostatnio bylo to ze 2,5 roku temu albo 3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

ja mam męża, dzieci i chętnie bym się z tobą zamieniła, bycie w związku/seks to bardzo przereklamowane rzeczy za bardzo łączone z romantycznością, życie tak nie wygląda 

MASAKRA WSPÓŁCZUJE TWOJEJ RODZINIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
22 godziny temu, Gość Onsam napisał:

Ja w policzek umiem ale nie inaczej, ostatnio bylo to ze 2,5 roku temu albo 3 

Koniecznie musisz zmienić ten stan 🙂 Całowanie jest przyjemne. Ma się uczucie takiej jedności. Oczywiście ten stan dotyczy ukochanej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja kocham się całować, ale tego nie robię, bo mój facet nie lubi... robi to tylko przy seksie, natomiast nasze libido jest mocno zróżnicowane, on robiłby to o wiele częściej niż ja, ja wolę przytulanki i całowanie - on natomiast za tym nie przepada, to jest dopiero dramat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też a lat mam o 5 więcej już przywykłem do myśli że jestem dziwny i tak już zostanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie

Troche jak z seksem. Wszystkie przyglupy sie tym podniecaja a to nic specjalnego. To cale calowanie to jest cholernie dziwne i nic w tym przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie
Dnia 10.12.2019 o 00:40, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość gość napisał: a nie jest ci z tym źle? masz kontakt z kobietami w ogóle? X nie raczej nie 😗👌

Zazdroszcze. Pozyjesz przynajmniej z 50 lat dluzej niz ktos kto ma zone np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Nie nie napisał:

Zazdroszcze. Pozyjesz przynajmniej z 50 lat dluzej niz ktos kto ma zone np.

😂😂🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
3 minuty temu, Gość Nie nie napisał:

Troche jak z seksem. Wszystkie przyglupy sie tym podniecaja a to nic specjalnego. To cale calowanie to jest cholernie dziwne i nic w tym przyjemnego.

Eee tam 🙂Ja mam dobre wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sciemniaj
Dnia 3.12.2019 o 12:01, Gość gość napisał:

Daj spokój, bo od razu chce mi się płakać, gdy ktoś tak o sobie myśli. Jesteśmy dla siebie najsurowszymi sędziami.

Na pewno nie jesteś żadnym odpadem, nie wiem, jakie masz defekty (szkoda, że nie chcesz nic więcej napisać), ale wiem, że masz fajną energię, a to jest najważniejsze. 

Nie jest trudno sprawić, żeby ktoś się w nas zakochał. To wszystko się dzieje na głębszych poziomach, wcale nie fizycznych. Trzeba otworzyć się na miłość, uwierzyć w to, że ją znajdziemy, pomimo naszych wad. Możesz się śmiać, ale powiem Ci, jak ja przyciągnęłam mojego męża (dawno temu): codziennie przed snem wyobrażałam sobie, że znajduję idealnego dla siebie partnera, o odpowiednich cechach, który się bardzo we mnie zakochał. Potrafiłam sobie to wyobrazić do tego stopnia, że czułam to, choć tego wcale jeszcze nie było 🙂 Nie minęło wiele czasu, a się spełniło 🙂 

Typ jest pewnie brzydki a znalezienie kobiety ktora nie patrzy tylko na wyglad graniczy z cudem, dlatego np wlasnie prawdziwe ludzkie odpady maja kobiety, znam wielu takich smieci ze rece opadaja a jednak maja zony, dlatego ze polecialy tylko na wyglad i jestem pewny ze kiedys beda tego zalowaly. Wiec nie mydl mu oczu i nie wybielaj pustaczek lecacych tylko na wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość paris napisał:

Eee tam 🙂Ja mam dobre wspomnienia.

Ja tez, jako nastolatka nie zastanawiałam się nad tym, to było tak spontaniczne a On był  mistrzem  pocałunków. Ach, te wspomnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
5 minut temu, Gość Nie sciemniaj napisał:

Typ jest pewnie brzydki a znalezienie kobiety ktora nie patrzy tylko na wyglad graniczy z cudem, dlatego np wlasnie prawdziwe ludzkie odpady maja kobiety, znam wielu takich smieci ze rece opadaja a jednak maja zony, dlatego ze polecialy tylko na wyglad i jestem pewny ze kiedys beda tego zalowaly. Wiec nie mydl mu oczu i nie wybielaj pustaczek lecacych tylko na wyglad.

Adonisi na pewno wyróżniają się w tłumie i nic dziwnego że przyciągają nasz wzrok 🙂 Ale to to nie tak, że dziewczyny patrzą tylko na wygląd i lecą na bajer😂 Już tyle razy było to tu wałkowane. Facet jest brany pod uwagę (na pierwszy rzut oka) nawet jak jest zewnętrznie  brzydki (twarz), ale jest zadbany (ciało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla chady to

Nie nie, nie dla przegrywa to...dla Chada to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też a lat mam o 5 więcej już przywykłem do myśli że jestem dziwny i tak już zostanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 3.01.2020 o 08:20, Gość paris napisał:

Adonisi na pewno wyróżniają się w tłumie i nic dziwnego że przyciągają nasz wzrok 🙂 Ale to to nie tak, że dziewczyny patrzą tylko na wygląd i lecą na bajer😂 Już tyle razy było to tu wałkowane. Facet jest brany pod uwagę (na pierwszy rzut oka) nawet jak jest zewnętrznie  brzydki (twarz), ale jest zadbany (ciało).

Bzdura totalna. Dbam o siebie, mam przeciętną twarz, a zawsze byłem odrzucany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Bzdura totalna. Dbam o siebie, mam przeciętną twarz, a zawsze byłem odrzucany

Dlaczego bzdura? To, że akurat TY jesteś ,, odrzucany" nie oznacza, że inni są tak samo traktowani 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość paris napisał:

Dlaczego bzdura? To, że akurat TY jesteś ,, odrzucany" nie oznacza, że inni są tak samo traktowani 🙂

A niby czym miałbym sobie "zasłużyć" na takie specjalne traktowanie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
5 minut temu, Gość vvv napisał:

A niby czym miałbym sobie "zasłużyć" na takie specjalne traktowanie? 🙂

Nie wiem, nie znam cię, ujawnij się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
35 minut temu, Gość paris napisał:

ujawnij się 🙂

Co masz na myśli? Swojego zdjęcia nie mam zamiaru wrzucać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
9 minut temu, Gość vvv napisał:

Co masz na myśli? Swojego zdjęcia nie mam zamiaru wrzucać 🙂

No i dobrze. Tylko nie narzekaj, narzekaniem niczego nie zmienisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

: ( Jestem w podobnej sytuacji nie mam nawet z kim porozmawiać, wszyscy wokół w związkach, a ja nigdy nic. MAm straszne kompleksy na tym tle, od zawsze łapałam się nad tym że staram się unikać bliższych relacji, jest mi to niepotrzebne, a teraz już całkiem przyzwyczaiłam się do samotności i tak czuje się najlepiej, ale czuje presje, czuje sie inna i czuje sie zle, rodzina mnie wyklina, jestem jedyną córką, zawsze marzyli o wnukach, mam coraz gorsze relacje z rodziną przez to że nie umiem być z nikim i być normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja sie całowałam ale jestem dziewicą, a mam 5 lat wiecej niz ty wiec to chyba gorzej. możesz jeszcze wszystko zmienić nie jesteś taka stara, ja jestem po 30tce i niestety myślę że nic mnie już nie czeka, chciałabym cofnąć się o te 5 lat i spróbować, wtedy jeszcze miałam takie myśli, teraz już chyba się przyzwyczaiłam i ciężko mi się otworzyć, także z wiekiem jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×