Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alla

Moj partner i moja siostra ;(

Polecane posty

Gość Alla

Jestem w związku. Ostatnio zwieżylam się partnerowi , że moja siostra ma dość duże problemy finansowe , komornik,  sąd itd.  On jednak ze względu na wykonywany zawód i sympatię do niej, bo jest taka inteligentna i ładna, chce jej pomóc,  by do niego dzwoniła itd. Czy mam się czuć zagrożona. Moja siostra nie jest atrakcyjna , ma 3 dzieci, po rozwodzie beznadziejnym związku z żonaty fagasem. Ale Wkurza mnie to , że mój partner chce być dla niej taki wspaniały i pomagać. Każdy ma swoje życie. Niech sobie radzi sama. Nikt jej nie kazał kraść A teraz uciekać. Jak to rozegrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takk

On jej da kase a ona mu duupy, nie ważne jak wygląda, ważne że to inna pipa niż ty. Powinnaś się bać i to bardzo..... napewno da mu duupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Ale jesteś zazdrosna o siostrę. Najpierw piszesz, ze ladna, potem, że nie jest atrakcyjna. Kradła?  Czyli powinna siedzieć w więzieniu, bo   na to są paragrafy. Troche to slabe z Twojej strony. Ona zwierzyla Ci się z problemow a Ty bys ja jeszcze dobila. Nie kopie sie leżącego. Sama nie chcesz pomoc i jeszcze innych chciałabyś buntować.  Masz powody zeby nie ufać mezowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×