Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Erik

Jak wygląda życie z kobieta w stałym zwiazku

Polecane posty

Gość Erik

Lub w małżeństwie Jak wygląda mieszkanie z kimś pytam bo jakoś nie bardzo potrafię sobie to wyobrazić jak żyjecie czy robicie wszystko wspólnie dzieli się sekretami i praktycznie każdy z was wie o sobie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypłosz

Czasem też się nad tym zastanawiam, ale już na samą myśl ogarnia mnie strach i niepokój. Ja sobie nie wyobrażam bycia z kimś w związku, a nawet przebywania z kobietą, bo nigdy nic mnie z żadną nie łączyło. Nigdy nie miałem dziewczyny, nie całowałem się, jestem prawiczkiem, nawet nie wiem jak to jest się przytulać, dotykać. Nigdy nie miałem ani jednej koleżanki, w moim otoczeniu nie ma kobiet. Rozmowa z kobietą jest dla mnie "mission impossible". Całe życie spędziłem w samotności i teraz boję się płci pięknej. Brzmi dziwnie, lecz to prawda. Kobiety dla mnie niczym przybysze z innych planet, a ja nigdy nie zamieszkałbym z kosmitą. Wiem, jestem nienormalny, ale takie są skutki 36 lat spędzonych w samotności. Teraz możecie mnie zlinczować. Prawiczki-wypłosze są łatwym celem na każdym forum😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak wygląda życie z kobieta w stałym zwiazku?

X

Chooyowo😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na krotko fajnie

A stale to dobdupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
56 minut temu, Gość Wypłosz napisał:

Czasem też się nad tym zastanawiam, ale już na samą myśl ogarnia mnie strach i niepokój. Ja sobie nie wyobrażam bycia z kimś w związku, a nawet przebywania z kobietą, bo nigdy nic mnie z żadną nie łączyło. Nigdy nie miałem dziewczyny, nie całowałem się, jestem prawiczkiem, nawet nie wiem jak to jest się przytulać, dotykać. Nigdy nie miałem ani jednej koleżanki, w moim otoczeniu nie ma kobiet. Rozmowa z kobietą jest dla mnie "mission impossible". Całe życie spędziłem w samotności i teraz boję się płci pięknej. Brzmi dziwnie, lecz to prawda. Kobiety dla mnie niczym przybysze z innych planet, a ja nigdy nie zamieszkałbym z kosmitą. Wiem, jestem nienormalny, ale takie są skutki 36 lat spędzonych w samotności. Teraz możecie mnie zlinczować. Prawiczki-wypłosze są łatwym celem na każdym forum😢

Nikt nie będzie Ciebie linczował czy wyśmiewał. Twoje życie i wybór. Nie wiem czy byłbyś zadowolony jeśli co chwie byś słyszał "zrób to albo to by trzeba było zrobić" albo że mało czasu jej poświęcasz itpd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość gosc napisał:

Nikt nie będzie Ciebie linczował czy wyśmiewał. Twoje życie i wybór. Nie wiem czy byłbyś zadowolony jeśli co chwie byś słyszał "zrób to albo to by trzeba było zrobić" albo że mało czasu jej poświęcasz itpd.

haha, często takie rzeczy nie są kwestią wyboru a przymusu

mało który pråvik jest pråvikiem z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

haha, często takie rzeczy nie są kwestią wyboru a przymusu

mało który pråvik jest pråvikiem z wyboru

Dokładnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na pewno beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Na pewno beznadziejnie.

Czyżby kolejny pravvik?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czyżby kolejny pravvik?😂

Bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Normalnie wygląda. Ja miałam fajną rodzinę, rodziców, rodzeństwo. Tak naprawdę kontynuuję wszystkie tradycje i zwyczaje rodzinne tylko w innej roli, teraz jako żona i matka. Z tajemnicami to jest różnie, są rzeczy o których wolę rozmawiać z przyjaciółką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×