Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Związek z żonatym facetem

Polecane posty

Gość Gość

Wyzywa mnie od szmat,  jak chce odejść to zmienia się w potulnego, grzecznego misia i proponuje pieniądzę. Nie ukrywam że go kocham ale już mam dość psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wyzywa mnie od szmat,  jak chce odejść to zmienia się w potulnego, grzecznego misia i proponuje pieniądzę. Nie ukrywam że go kocham ale już mam dość psychicznie.

powinien cie naplerdalac metalowym pretem trzymac w piwnicy i karmic kiszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Nie mozna kochac psychopate, nie mozna kochac kogos kto nas krzywdzi. 

Nie nazywaj miloscia swego patologicznego uczucia. 

Musisz przeanalizowac z kims postronnym, co cie trzyma przy tym psycholu i zdrajcy zony, ze nadal tkwisz w tym matrixie. Jesli nazwiesz rzeczy po imieniu, znajdz kogos kto pomoze ci po odejsciu. Kto wesprze dobrym slowem i potrafi dodac otuchyy. Bo ze powinnas zakonczyc ta toksyczna relacje, to nie ulega watpliwosci dla osoby z boku. 

Zaplatalas sie w glupi zwiazek bez przyszlosci i w dodatku z psychopata i przemocowcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajchiwo

Wyzywa ,czyli stosuje przemoc ,za tym przyjdą pięści . Jesteś od niego uzależniona -to chore . Odejdzie od żony i co ,zmieni się ? NIE ,będzie ciebie winił za swoje niepowodzenia . Zdarza się ,że żonaty(a) zakocha się w innym(ej) ,ale to nie powód stosowania przemocy jakiejkolwiek . Kończ to -będzie bolało ,ale co bardziej zaboli po czasie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuńka

Zostaw ...a i to prędko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

... że tak zapytam

skąd wy bierzecie tych frajjerów? no kuurwa skąd, z przeceny, czy z jakiejs hodowli cepów, są w ogole takie, gdzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
9 minut temu, Gość Gość napisał:

... że tak zapytam

skąd wy bierzecie tych frajjerów? no kuurwa skąd, z przeceny, czy z jakiejs hodowli cepów, są w ogole takie, gdzie? 

Ku  rde no dobre pytanie. 

No ja miałam aktora pierwszej klasy co spokojny poukładany a okazał się cholerykiem rozwalającym rzeczy. 

No wiem byłam naiwna ale juz nie będę : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9876

Związek z żonatym sobie wymyśliła tępa dzida. 😄 To nie związek tylko koorestwo pustaku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

... że tak zapytam

skąd wy bierzecie tych frajjerów? no kuurwa skąd, z przeceny, czy z jakiejs hodowli cepów, są w ogole takie, gdzie? 

Ja też nie wiem skąd panny biorą takich gości. Jakoś w prwadziwym życiu nie spotykam takich ludzi, a w intranecie co druga. Polecam zmienić system wartości i zacząć zwracać uwagę na normalnych facetów, nie na patusów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×