Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Alina

Sprzedaż programu telewizyjnego

Polecane posty

Gość Alina

Załóżmy, że stworzyłam program telewizyjny o pracy górników. Sprzedałam Go pewnej stacji telewizyjnej. Czy mogę, sprzedać ten sam program telewizyjny innej stacji telewizyjnej, ale w innym kraju? Wiem, że stacje telewizyjne sprzedają licencje na programy, które mają w swoim programie telewizyjnym innym stacjom telewizyjnym w innych krajach. Ale... Jeśli stworzę program telewizyjny o pracy górników w Polsce, i wszyscy górnicy są Polakami i mówią wyłącznie w Języku polskim a stacja telewizyjna, której sprzedałam ten program, sprzeda Go np. Niemcom, to program telewizyjny będzie wyglądał tak samo, tylko lektor będzie mówił w Języku niemieckim, ale ludzie występujący, w tym programie nadal będą Polakami. Jeśli ja stworzyłabym program o tej samej tematyce, ale w Niemczech, i występowaliby wyłącznie niemieccy górnicy i wszystko byłoby w Języku niemieckim, i nie byłby potrzebny lektor, to będzie nowy program, który mogę sprzedać, czy ten sam, bo o tej samej tematyce i strukturze, i nie ma znaczenia, że w innym języku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Gość Paszla

Wypierdlj niemiecki szpionie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować