Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy związek z karlicą może przetrwać na dłuższą metę??

Polecane posty

Gość ...
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale ona uwielbia takich dryblasów jak ja, powiedziała mi że czuje się przy mnie bezpiecznie 😜

No to bądź z nią jeśli tak bardzo cię to rajcuje. Ciekawe czy wciąż by była zainteresowana, gdyby wiedziała, że nazywasz ją karlicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziwne. Jestem wyższa od tej dziewczyny o 20 cm, spotykałam się kiedyś z facetem 190 cm i zerwał ze mną, bo za niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Sisi napisał:

Kacze nóżki, wszystko krótkie i ten mikrusowy głosik bleeee... takie coś nie może być atrakcyjne.

Ogólnie jest niezła, ale cycuszki mogłaby mieć ciut większe. Ciekawe czy uda mi się namówić ją na powiększenie biustu, raczej tak bo widać że uległa jest 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość ... napisał:

No to bądź z nią jeśli tak bardzo cię to rajcuje. Ciekawe czy wciąż by była zainteresowana, gdyby wiedziała, że nazywasz ją karlicą?

Oj uwierz mi że wciąż by chciała 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Dziwne. Jestem wyższa od tej dziewczyny o 20 cm, spotykałam się kiedyś z facetem 190 cm i zerwał ze mną, bo za niska.

Myślę że raczej chodziło o coś innego 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój kuzyn 206cm ma żonę 150 około. Wyglądają komicznie. Pasują jednak charakterami i kochają się, czego mroźna im zazdrościć. Myślę autorze, że wzrost to temat drugorzedny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Łał a już myślałem że nikt nas nie przebije w różnicy wzrostu 😱 ale żeby zobaczyć czy będziemy do siebie pasować pod względem charakteru potrzeba jednak troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panczo

Słyszałem o takiej parze z USA gdzie dziewczyna miała 137 cm a chłopak 221 cm. Co tym ludziom robi się w głowach 😄 toż to pedoffilia w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika

Mój wujek ma 163 cm a jego długonoga żona 180 cm i są ze sobą bardzo szczęśliwi, najlepszy przykład że jak się kocha to wzrost nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

Nie ma szans, wszystkie kurduplice mają kurrewską nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×