Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Kobiety mnie nienawidzą

Polecane posty

Gość autorka
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Autorko, a może po prostu się zbyt nachalnie uśmiechasz, a to sprawia wrażenie jakbyś na siłę męża szukała? 

nie szukam, mam fajnego faceta:-) po prostu dziwne jest dla mnie ze jestem osoba dość ladna z twarzy ale nie jakas miss a kobity reagują tak na mnie. Jestem bystra kobieta. Oczytana. Te które spotkałam w swoim zyciu niezbyt...może o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość autorka napisał:

nie szukam, mam fajnego faceta:-) po prostu dziwne jest dla mnie ze jestem osoba dość ladna z twarzy ale nie jakas miss a kobity reagują tak na mnie. Jestem bystra kobieta. Oczytana. Te które spotkałam w swoim zyciu niezbyt...może o to chodzi

Jprdl. Napisałam ci, że może szczerzysz zęby za bardzo i to sprawia, że jest wrażenie jakbyś na siłę męża szukała, a ty mi tu, że nie szukasz? Ty jesteś oczytana jak wyraźnego zdania nie rozumiesz? Chyba już wiem w czym problem. Idąc na imprezę zakładasz ciuchy mocno podkreślające pokaźny biust, a rozmowa o książkach polega na tym, że on opowiada co przeczytał, a ty zęby do niego suszysz. Nie martw się, intelektem tych kobiet jednak nie drażnisz. Urodzona flirciara i się dziwi, że inne chowają przed nią swoich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

Jprdl. Napisałam ci, że może szczerzysz zęby za bardzo i to sprawia, że jest wrażenie jakbyś na siłę męża szukała, a ty mi tu, że nie szukasz? Ty jesteś oczytana jak wyraźnego zdania nie rozumiesz? Chyba już wiem w czym problem. Idąc na imprezę zakładasz ciuchy mocno podkreślające pokaźny biust, a rozmowa o książkach polega na tym, że on opowiada co przeczytał, a ty zęby do niego suszysz. Nie martw się, intelektem tych kobiet jednak nie drażnisz. Urodzona flirciara i się dziwi, że inne chowają przed nią swoich facetów.

no i tak reaguje przecietna kobieta na problem innej kobiety.Dowalić i zrobic z niej głupa 😄 autorko, plus taki,ze nas oficjalnie inne baby nie lubia,a nie udaja,ze jest cacy i obrabiaja d za plecami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, po prostu zachowujecie sie jak gwiazdunie, a że na imprezie interesują was głownie faceci to im uwage całkowitą poświęcacie. Trudno, żeby inne kobiety tego nie widziały i były tym faktem zachwycone. Nie ma sie co temu głupio dziwić. Przeważnie jak ktoś wchodzi już za próg to już widać jakie kto ma intencje i podejście do otoczenia. Czy z rezerwą wchodzi czy wparowuje z zamiarem robienia szumu wokół siebie, a w trakcie widać czy interesuje go ogół, własna płeć na zasadzie koleżeństwa czy flircik. W różnych przypadkac inaczej twarz wtedy wygląda. Mowa ciała.  To, że któraś sie tłumaczy, że ma faceta to nic nie znaczy i nie musicie wcale szukać sobie faceta by tak sie zachowywać. Chodzi o zwykłe podbudowanie siebie, że uwaga jakiejś osoby lub kilku osób sie kręci wokół was. Zwykłe samolubstwo i chęć sprawienie sobie przyjemności. Jesteście takimi dominantkami i lubicie to wykorzystywać, żeby połechtać własne ego. Inne sie nie liczą. Atrakcyjność fizyczna paradoksalnie nie ma tu wiele do rzeczy, choć oczywiście cokolwiek ładnego w wyglądzie jest tu atutem dodatkowym. Głównie chodzi jednak o powierzchowność. Troche skromności i zdystansowania w zachowaniu.  Twój facet też chyba jest z tych cichych kolesi albo nie ma go na imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Więc sobie wymyślam? Jakbym była głupia czy brzydka nie wzbudzalabym takiego zainteresowania. 

Ktoś wyżej napomknal że zachowuje się jakbym chciała męża poderwać. Nie nie chce ale fakty są takie że wiele chciało by poderwać mnie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala

Chwalisz się czy zalisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×