Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość exit matrix

15 ludzi dziennie popełnia samobòjstwo w tym kraju

Polecane posty

Gość ale gość

Wiekszosc tych ktorzy mieli super dziecinstwo to tez zombie polujacy w grupach na kogos kogo mozna by zdeptac  przejechac albo ponizyc.

Ja nie po to godze sie na zycie w spoleczenstwie zeby sie ciagle za siebie oglądać.

Jak bede chcial sie za siebie ogladac to pojade do arktyki i sie bede oglądał czy mnie bialy niedzwiedz nie zwachal.

Ale jego przynajmniej moge zabic a takuch zyëböw jak wy chronionych przez prawo nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gość

Wiekszosc tych ktorzy mieli super dziecinstwo to tez zombie polujacy w grupach na kogos kogo mozna by zdeptac  przejechac albo ponizyc.

Ja nie po to godze sie na zycie w spoleczenstwie zeby sie ciagle za siebie oglądać.

Jak bede chcial sie za siebie ogladac to pojade do arktyki i sie bede oglądał czy mnie bialy niedzwiedz nie zwachal.

Ale jego przynajmniej moge zabic a takuch zyëböw jak wy chronionych przez prawo nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gość

Co gorsza mnozycie sie szybciej niż biegaja gepardy.

Kazdy kazdemu chce zrobic krzywde bo jemu zrobili krzywde.

Przeciez w takich warunkach nawet jezus by przeszedl na satanizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakazany

ludzie to kuurwy, niestety, potrafią słabszemu dowalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywy na krawędzi

"Chorzy" tak naprawdę postrzegają wszystko tak jak jest na prawdę . Ci rzekomo zdrowi to roboty ...one z uczuć wyprane . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 minutę temu, Gość Żywy na krawędzi napisał:

"Chorzy" tak naprawdę postrzegają wszystko tak jak jest na prawdę . Ci rzekomo zdrowi to roboty ...one z uczuć wyprane . 

to prawda podli ludzie nie mają uczuć ,ja dzis po raz pierwszy w zyciu nie mam ochoty żyć i pewnie dzis bym sie zabiła gdyby nie powstrzymywała mnie wiara w Boga.Mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 godzinę temu, Gość zakazany napisał:

ludzie to kuurwy, niestety, potrafią słabszemu dowalić

nigdy nie czułam sie słabsza ale dzis miarka sie przebrała ,skumulowało sie wszystko.Czuję sie jak worek treningowy po którym gówniary skacza sobie bez umiaru .Może moje pokolenie jest bardziej uczuciowe ale to co obserwuję jest chore ,totalna znieczulica,chamstwo brak kultury.Podłosc ludzka nie zna granic ,mam dosc bycia wykorzystywaną ,oczernianą i obrazaną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mnie to malo obchodzi jak ktos mi dowali, ale boli mnie ta beznadzieja wokol, zazdroszcze ludziom, co wejda sobie np. na jakas impreze, bawia sie, napija piwa i rozmawiaja ze soba, smieja, skupiaja na jakichs drobnostkach...... nie wiem jak oni to robia, ze rozne drobnostki maja dla nich znaczenie? dla mnie wszystko wokol nie ma znaczenia, nawet inni ludzie, nawet jak mnie obrazaja, nawet ja sama, jedyne co mnie trzyma to wiara w Boga i to, ze kocham rodzine i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonas

^ jak to robią? Są bezmyślne i płytkie pustaki. Chlają i píerdolą o niczym, aby robić dźwięk. W knajpach szum rozmów o niczym, bo o czym można memlać ciągle. To iluzja "dobrej" zabawy, a tak naprawde to ludzie zagubieni i uciekający od stresu w zapomnienie i świat pozorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linia wsparcia 800 70 2222

jeśli ktoś potrzebuje 

https://liniawsparcia.pl/

lepsze niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi lajf

ludzie to robią bo wiedzą o tym

https://youtu.be/HROw1sz7hig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Polsce tworzy się miejsca pracy w służbach, a potem rzuca się służbom na żer niewinnych samotnych ludzi, których się o coś fałszywie oskarża, a nastepnie ściga. Służby maja co robić, przestępcy i mordercy są chronieni, tylko ofiary pomówień nie zawsze wytrzymują i odbierają sobie życie. Sama często o tym myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśli
3 godziny temu, Gość gość napisał:

W Polsce tworzy się miejsca pracy w służbach, a potem rzuca się służbom na żer niewinnych samotnych ludzi, których się o coś fałszywie oskarża, a nastepnie ściga. Służby maja co robić, przestępcy i mordercy są chronieni, tylko ofiary pomówień nie zawsze wytrzymują i odbierają sobie życie. Sama często o tym myślę. 

System ma za cel niszczyć ludzi myślących samodzielnie, bo są niebezpieczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksa kariera
Dnia 3.12.2019 o 00:06, Gość Kobieta napisał:

Bo są silniejsze i maja nadzieję na zmiane życia i tak naprawdę to wołanie o pomoc. 

Zalosny jesteś ty, bo od rana siedzisz i plujesz na kobiety. Wziąłbys sie za konstruktywna pracę to bys później mógł zbierać plony. 

są głupsze i wierzą w cuda haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×