Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 000

Zauważyłam że facetom podobają się takie kobiety jak

Polecane posty

Gość Jelonek

Obie wyfotoszopowane żeby mucha nie siadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, akimuszki napisał:

Nie.. M jest wciaz mloda i atrakcyjna. ja bym ja kochal bez wzgledu na wszystko, ale nie mogę bo nie zasługuje na taka dziewczynę😋

Na nią nie zasługuje.:classic_sleep:

ty na żadną nie zasługujesz-nie sorki, na przechodzoną owszem jak twoja anielica z ..syndromem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Jelonek napisał:

Obie wyfotoszopowane żeby mucha nie siadała.

Jeszcze Alina buryachenko jest śliczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gosc napisał:

ty na żadną nie zasługujesz-nie sorki, na przechodzoną owszem jak twoja anielica z ..syndromem...

Proszę o jeden powód dlaczego takie masz zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos zadna dziewczyna czy to kobieta z mojego powdu nie plakala. zadnej nie skrzywdzilem ani slowem ani czynem. Ja nie mam sobie absolutnie nic do zarzucenia.🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, akimuszki napisał:

Proszę o jeden powód dlaczego takie masz zdanie?

większość kobiet woli mężczyzn a nie koty co wywijają ogonem przed innymi kiciami,proste jak kot i kobieta to nie zawsze dobre połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, akimuszki napisał:

Jakos zadna dziewczyna czy to kobieta z mojego powdu nie plakala. zadnej nie skrzywdzilem ani slowem ani czynem. Ja nie mam sobie absolutnie nic do zarzucenia.🤔 

🤣:classic_wink::classic_wink:🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale baby muszą miec wine faceta wpisaną w niego samego... zrobicie wszystko aby najpierw go zlamac psychicznie aby potem bylo latwiej nim manipulować inaczej nie potraficie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
34 minuty temu, Gość gość gość napisał:

dlaczego nie?

Ma wulgarna urode. Zamieszcza w necie mase filmikow w samej bieliznie, taki typ sucz z ktora w lozku bedzie ogien, ale w zyciu nie stworzysz z nia zwiazku. Typ egocentryczno-narcystyczny wnioskujac po samym contencie jaki wrzuca do neta. Poza tym jezeli dla kobiet jej najwiekszym osiagnieciem jest jej wyglad i w ten sposob sie lansuje w necie, to jaka mialaby byc dla mnie partnerka? I nie dotyczy to tylko jej ale wiekszosci instagramowych pseudo modelek. 
 

Jezeli mowimy o dziewczynach o urodzie wow, ze szczeka opada to zdecydowania niektore z aniolkow Victorii Secret. Chociaz sama ich bielizna to totalna tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

większość kobiet woli mężczyzn a nie koty co wywijają ogonem przed innymi kiciami,proste jak kot i kobieta to nie zawsze dobre połączenie

Nie wiem nigdy nie bylem w zwiazku a gdy jestem sobie sam, to moge sobie wywijac do każdej.😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos
Przed chwilą, akimuszki napisał:

Ale baby muszą miec wine faceta wpisaną w niego samego... zrobicie wszystko aby najpierw go zlamac psychicznie aby potem bylo latwiej nim manipulować inaczej nie potraficie. 

czytaj co piszesz i nie pisz co czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły adres

niece waidhofer to pròżna baba jakich masa, dlatego takie panny mają potem problemy psychiczne


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germil
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pierwsza fotoszop aż boli, do tego przeróbki. Druga wulgarna uroda.

obie są chore psychicznie atencjuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Większości facetom się podoba , zaraz z zazdrości puscisz kleksa i powiesz że ty ładniejsza, a twarz ma piękna, polek o takiej urodzie nie ma 

Jestem facetem chłopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
13 minut temu, akimuszki napisał:

Ale baby muszą miec wine faceta wpisaną w niego samego... zrobicie wszystko aby najpierw go zlamac psychicznie aby potem bylo latwiej nim manipulować inaczej nie potraficie. 

Miałem wątpliwą przyjemność być z taką kobietą 7 lat. Jako, że nie sam sobie wejść na głowę to była ciągła walka o wszystko. Ale nie powiem, nigdy się z nia nie nudzilem i nawet troche tesknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Miałem wątpliwą przyjemność być z taką kobietą 7 lat. Jako, że nie sam sobie wejść na głowę to była ciągła walka o wszystko. Ale nie powiem, nigdy się z nia nie nudzilem i nawet troche tesknie. 

Laska typu kariny, niece czy Aliny buryachenko to by Cię nie chciały bo to luksusowy towar , nie dadzą byle komu jak ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Laska typu kariny, niece czy Aliny buryachenko to by Cię nie chciały bo to luksusowy towar , nie dadzą byle komu jak ty 

Jedyna szansa że taka kobieta na Ciebie spojrzy to wtedy kiedy sama jest biedna jak mysz kościelna a ty masz kasę i ja utrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Laska typu kariny, niece czy Aliny buryachenko to by Cię nie chciały bo to luksusowy towar , nie dadzą byle komu jak ty 

A Ty rozumiem masz 15 lat i myslisz, ze zbaitujesz mnie ta wypowiedzia? 
 

Wrzuc swoje zdjecie moze, wtedy bedzie ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Luksusowy towar xd

Laski sprzedajace w necie swoja prywatnosc sa nic nie warte. Na ulicy chodza tysiace bardziej atrakcyjnych i wartosciowych kobiet. Pustaki mnie nie kreca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

A Ty rozumiem masz 15 lat i myslisz, ze zbaitujesz mnie ta wypowiedzia? 
 

Wrzuc swoje zdjecie moze, wtedy bedzie ubaw.

No chyba nie uważasz że któraś z nich by była kiedykolwiek kimś takim jak ty zainteresowana, za wysokie progi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeamBelleD

I tak żadna z nich pięknem nie umywa się do Belle Delphine 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Luksusowy towar xd

Laski sprzedajace w necie swoja prywatnosc sa nic nie warte. Na ulicy chodza tysiace bardziej atrakcyjnych i wartosciowych kobiet. Pustaki mnie nie kreca. 

Jasne na zone przeciętna i ułożona a w domu walenie Niemca po kasku do właśnie takich lasek , zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość TeamBelleD napisał:

I tak żadna z nich pięknem nie umywa się do Belle Delphine 🙂

To jest jakieś suche dziecko płaskie jak chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj nazwę
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To jest jakieś suche dziecko płaskie jak chłopiec

Ona ma 20 lat, urodziła się w październiku 99, więc jakie "dziecko", geniuszu? xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jasne na zone przeciętna i ułożona a w domu walenie Niemca po kasku do właśnie takich lasek , zenada

Niemca po kasku? Skad Ty bierzesz te prostackie teksty. Kafe w calej okazalosci widze. Pi3rdolisz cos by sobie pogadac, a noz ktos polknie haczyk. Idz zobacz moze czy nie ma Cie w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
Przed chwilą, Gość Podaj nazwę napisał:

Ona ma 20 lat, urodziła się w październiku 99, więc jakie "dziecko", geniuszu? xD

 

Akurat 20 lat to jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Niemca po kasku? Skad Ty bierzesz te prostackie teksty. Kafe w calej okazalosci widze. Pi3rdolisz cos by sobie pogadac, a noz ktos polknie haczyk. Idz zobacz moze czy nie ma Cie w kuchni.

Jasne już wierzę że lecisz na paszczury , żadna atrakcyjna Cię nie chce więc bierzesz byle co.i.mowisz że ci się to podoba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jasne już wierzę że lecisz na paszczury , żadna atrakcyjna Cię nie chce więc bierzesz byle co.i.mowisz że ci się to podoba xD

O chooj Ci chodzi? Szwendasz sie po forum i szukasz kija do doopy. Znajdz sobie jakies zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek

Ta ruska to ładna lecz za wysoka druga tez niebrzydka ale zbyt wulgarna i nie w moim typie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×