Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yuyu

czy da się zdobyć kobietę nie rozmawiając z nią?

Polecane posty

Gość Gość
6 minut temu, Gość Yuyu napisał:

Komu mi czy jej

Tobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Yuyu napisał:

Komu mi czy jej

Możesz tez napisać czy uważasz ze ona po tym straci zainteresowanie tobą ? Osobiście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ejj moze autor ma kompleksy jakies ze unika rozmow, albo jakies traumy, albo po prostu nie jest w tym zbyt dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dlatego uważam, ze pisanie na forumach i czytanie opinii przypadkowych osob jest bezcelowe i tylko wprowadza niepotrzebne zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu nie chcesz czy nie możesz z nią rozmawiać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czemu nie chcesz czy nie możesz z nią rozmawiać? 

no widzisz, ze zanim cos wymysli to czlowiek sie moze nie doczekac 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuyu
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Tobie. Zaliczysz ją i stracisz nią zainteresowanie, nie będziesz się starał o związek z nią? 

Nie stracę zainteresowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuyu
15 minut temu, Gość gosc napisał:

ejj moze autor ma kompleksy jakies ze unika rozmow, albo jakies traumy, albo po prostu nie jest w tym zbyt dobry

Masz trochę racji.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Yuyu napisał:

Nie stracę zainteresowana 

A jak uważasz czy ona mogłaby stracić zainteresowanie tobą? Osobiście wątpie ale co ty myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Yuyu napisał:

Masz trochę racji.. 

co cię blokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
7 minut temu, Gość Yuyu napisał:

Masz trochę racji.. 

Jako kobieta powiem, że jeśli naprawdę ci zależy na niej to nie skupiaj się na swoich kompleksach i spróbuj poznać i zdobyć ją i nawet jeśli teraz nie idzie Ci idealnie zagadywanie do niej to nie zrażaj się. Czym więcej będziesz z nią czasu spędzał to bardziej się ośmielisz, zobaczyć na jakich falach nadajecie i w ogóle swobodniej się będziesz czuł. Każdy ma jakieś kompleksy i obawy, ona pewnie też. Nie chodzi o to, abyś udawał całkiem kogoś innego, ale czasem warto popracować nad naszymi słabościami, bo ty będziesz się lepiej z sobą czuł i większe szanse, że przypadniesz jej do gustu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak często się widujecie? Bo jak raz na tydzień to raczej nie. Może ona bardziej się blokuje. Zależy ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ijkk

Ja widzę  moje łysy kochanie nie często,czasem i 3 miesiące mnie nie ma i tak zakochana jestem w nim,bo jest cudownym człowiekiem i ma taki piękny głos . A młodą nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Yuyu napisał:

Nie stracę zainteresowana 

Chodziło mi o to czy seks z nią ma być lekarstwem na odkochanie się bo jej pożądasz tzn prześpisz się z nią i przejdzie ci? Nie wiem czy jasno pisze o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla wielu kobiet liczy się zaangażowanie i konsekwencja w tym. Nie musisz dzwonić do niej co godzinę i 3 razy w tygodniu zabierać na randkę do restauracji, ale nie jedne serce zawojujesz, gdy okazujesz miłość, zainteresowanie i inicjatywę. Jak się bardzo chce i kobieta nie głupia to się da wychodzić związek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdobądź się na odwagę, bo chyba fajny chłopak z Ciebie.

Zagadaj do niej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiecym okiem

Tylko ona już  Może  pomyślała  że jej nie chcesz,bo za długo to trwa,nic nie robiłeś tylko patrzyles,a kobiety myślą  doluja się, nic nie robi ,nie szuka kontaktu to mnie nie chce,no i wtedy smutna zejdzie ci z oczu,będzie się wstydzić. Wręcz ucieknie. Musisz ją wtedy gdzieś znaleźć i zaprosić na kawę i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Dwoje inteligentnych ludzi zawsze będzie miało o czym rozmawiać. Ale inicjatywa musi wyjść z twojej strony. Taka jest konwencja społeczna i bez tego ani rusz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość @ijkk napisał:

Ja widzę  moje łysy kochanie nie często,czasem i 3 miesiące mnie nie ma i tak zakochana jestem w nim,bo jest cudownym człowiekiem i ma taki piękny głos . A młodą nie jestem

Gdyby nie miał kasy, to na małego fiutka nawet bys nie spojrzała Iwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
28 minut temu, Gość Kobiecym okiem napisał:

Tylko ona już  Może  pomyślała  że jej nie chcesz,bo za długo to trwa,nic nie robiłeś tylko patrzyles,a kobiety myślą  doluja się, nic nie robi ,nie szuka kontaktu to mnie nie chce,no i wtedy smutna zejdzie ci z oczu,będzie się wstydzić. Wręcz ucieknie. Musisz ją wtedy gdzieś znaleźć i zaprosić na kawę i będzie ok.

Niom:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość nice napisał:

Dwoje inteligentnych ludzi zawsze będzie miało o czym rozmawiać. Ale inicjatywa musi wyjść z twojej strony. Taka jest konwencja społeczna i bez tego ani rusz. 

Dokładnie, bez zbędnych ceregieli czy rozmów próbnych, kręcenie wkoło idź i powiedz prosto i wyraźnie, że ci się podoba, możesz powiedzieć bo jest taka a taka (jaka ona jest to ty już wiesz) w myśl, że kobiety lubią komplementy i wprost się spytaj czy da się zaprosić np na kawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Dokładnie, bez zbędnych ceregieli czy rozmów próbnych, kręcenie wkoło idź i powiedz prosto i wyraźnie, że ci się podoba, możesz powiedzieć bo jest taka a taka (jaka ona jest to ty już wiesz) w myśl, że kobiety lubią komplementy i wprost się spytaj czy da się zaprosić np na kawę. 

Tego bym oczekiwała od faceta który mi się podoba tzn. konkretów typu" Chce ciebie, będziesz moja ..."

Trochę mnie poniosło :D ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiecym okiem

Nie jestem jakaś Iwona.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość  biznes women
20 godzin temu, Gość Czo napisał:

Eeee ale o co ci chodzi? Ona taka głupia, że nie chcesz z nią rozmawiać tylko ją roochać? Na randki na których się notabene rozmawia nie chcesz chodzić i nie chcesz poznać jej i szukasz bezpośredniego sposobu, aby ją doopczuć? Dobrze rozumiem? A jak byłaby twoją dziewczyną też byś Z nią nie rozmawiał? Ona taka chętna, że daje bez zbędnych ceregieli? 🤣

Ja też nabrałam identycznych podejrzeń ,co do intencji autora . Odnoszę wrażenie ,że kobieta jest (jak to się mówi )niegłupia .

W przeciwnym razie ,Autor już by "ją miał ".Szczerze mówiąc ,wątpię w uczciwe zamiary tego Pana .Pachnie mi to porządaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie autor tez całej prawdy nie mówi bo trochę to dziwne. Czego chcesz od niej ? Co czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbv
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie autor tez całej prawdy nie mówi bo trochę to dziwne. Czego chcesz od niej ? Co czujesz?

chłop chce zawsze jednego od baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość ghbv napisał:

chłop chce zawsze jednego od baby

Tak i jak będzie chciał to pójdzie do sąsiadki  mało to chetnych kobiet  ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×