Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KlarA

Spotkanie po latach miłość?

Polecane posty

Gość KlarA

6 lat temu poznałam go w pubie, od tamtego momentu coś zaczęło się między nami dziać. Zakochaliśmy się w sobie ale musiałam wyjechać, teraz po 6latach przypadkiem go spotkałam i piszemy ze sobą i się umówiliśmy uwaga... na seks. Nie wiem co robić? Nadal coś do niego „czuje” on myśli o dziecku z tego co zrozumiałam. Nie wiem czy zaryzykować? On stwierdził,ze nie będzie czasu na rozmowy. Wiec nie wiem co robić? Związek może być z tego? Nigdy w łóżku razem nie byliśmy. Kilka lat temu traktował mnie poważnie, a jak wyjechałam zaszył się w domu.. 

czy po seksie coś może być z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli choc przez sekunde liczylas na to , ze po seksie "cos bedzie" to nie wchodz w to. Z tego co napisalas on postawil sprawe bardzo otwarcie - seks. Nie bylo tam nic wiecej , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Let's Do It

Ale co zar.uchasz to twoje i nikt ci tego nie odbierze. Tym bardziej, że się umawiacie ruc.hanie, bo "uczucia" to przecież tylko wymówka, takie samousprawiedliwienie.

Jeżeli jeszcze nie macie jakiegoś planu, grafiku, to namawiam wręcz, żeby skorzystać z teorii grafów. Najprostszym wyrazem teorii grafów, bez potrzeby wnikania w matematyczne technikalia i stosunkowo łatwy do opanowania, jest Diagram Gantta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×