Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lidzia

Oczyszczacz powietrza

Polecane posty

Gość Lidzia

Chcemy kupić oczyszczacz powietrza. Mamy dom ale głowie potrzebujemy na jedno piętro, powierzchnia ok. 90 m2. Mamy 4 letnią córkę która ma często katar i to głównie z jej powodu ten zakup. Na co należy zwrócić uwagę, jakie macie i polecacie? Będę wdzięczna za każdą sugestie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja mam Electrolux eap450, filtry są dość drogie ponad 400 zł a trzeba je raz w roku wymienić.

Odkąd go mam faktycznie córka jest zdrowsza.

Pani gadżet w swoim programie opowiadała o oczyszczaczach,na co zwrócić uwagę przy zakupie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia

Dziękuję Ci za odpowiedź. Poszukam w necie jeszcze Pani Gadżet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

My mamy firmy sharp. Ważne jest żeby miał filtr hepa+węglowy.  Lepiej żeby nie miał funkcji nawilzacza powietrza bo pojawia się problem z grzybem. Jeśli chodzi o filtr tez wymieniamy raz w roku. Kupujemy filtry oryginalne, na allegro można znaleźć mnóstwo zamienników, ale nie mam do nich zaufania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizkaa

Hej 🙂

My ostatnio duzo szukalismy z mezem, ostatecznie po konsultacjach ze specjalista postawilismy na 1 oczyszczacz, ktory przestawiamy miedzy pokojami. Wytlumaczono nam ze nie jest w stanie 1 urzadzenie ogarnac calego mieszkania, z powodu slabej cyrkulacji powietrza. Zdecydowanie bardziej efektywne jest jego przenoszenie, wtedy tez nie potrzebujemy tak wydajnego i drogiego oczyszczacza. Polecam LoveAir bo super doradzaja, szczegolnie w punktach stacjonarnych (bylam w 2 🙂 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×