Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brat

dystans emocjonalny/poznawanie sie/bliskosc/spotkanie

Polecane posty

Gość brat

Czesc, od jakiegos czasu znam pewna dziewczyne i planujemy sie spotkac lecz ona w tej kwestii napisala ze walczy z dystansem emocjonalnym. Mniej wiecej wiem o co chodzi, tylko nie rozumiem jej dystansu emocjonalnego na tym etapie na ktorym my jestesmy czyli dopiero sie poznajemy.. 
Rozmowa wygladala tak ze milosnie pisalismy do siebie jak sie rozumiemy, serduszka i wogole kolorowa rozmowa milosna kazdy sobie to chyba potrafi wyobrazic, w pewnym momencie napisalem ze musimy sie wreszcie spotkac i napisala ze walczy z "dystansem emocjonalnym" (ujela to w cudzyslowiu), o spotkaniu pisalismy juz wczesniej (juz mamy mniej wiecej okreslony termin spotkania, to jeszcze jest w toku),
Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat

mam pewne swoje wnioski aczkolwiek nie jestem ich pewny w 100%, na pewno z nia o tym porozmawiam jeszcze co ona czuje tak naprawde, trzeba przyznac tez ze zalezy mi na tej osobie mimo ze znamy sie bardzo krotko
Jestem ciekaw co odpowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........

możliwe że wywierasz presję i nie jest do ciebie przekonana , nie za bardzo jej się podobasz stąd ten dystans. Boi się że po spotkaniu tak się będziesz narzucał że ciężko jej będzie pozbyć się i wycofać ze znajomości. Może opowiadać jak to była skrzywdzona przez faceta ale jeżeli jej się ktoś bardzo spodoba nie będzie dystansow emocjonalnych i będzie zaangażowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Bajeczki wirtualne to zupełnie co innego. Tak, dystans jest taki, jak pomiędzy różnymi dwoma swiatami. Przejście tylko dla odważnych po obu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat

dziekuje za powazne odpowiedzi 😉 czekam co dalej moze ktos jeszcz sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat

z tego co ona  wypisuje to jest strasznie do mnie przekonana rowniez, to jaki ja jestem podwaja do poteg jej bicie serca przynajmniej tak mowi 
wszystko dzieje sie same..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×