Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośc

W WARSZAWIE BEZPŁATNE ŻŁOBKI PUBLICZNE TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH DZIECI. CO O TYM SĄDZICIE?

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Imka napisał:

W Olsztynie jest podobne rozpirzadzenie. Synnie dostal sie do zlobka bo ma odroczone 1 szczepienie ze wzgledow neuroligicznych. Oczywicie nieoficjalnie (tak doradzil lekarz) ale oficjalnie nicnie chcial podpisac. I musze placic 900 za zlobek

No i dobrze. Przynajmniej syfu nie roznosisz ze swoim bombelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Każdy jeden nieszczepiony bachor powinien być odstrzelany- jako zagrożenie dla zdrowych. Nie miałabym serca dla takich, wystrzelać, póki czas, bo póxniej będzie za poźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Proponuję najpierw odstrzelać wszystkich dorosłych bez aktualnych szczepień, zobaczymy ile zostanie😂 weźcie już skończcie bo żałosne jesteście w tym co piszecie, tak ograniczone, że aż przykro się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Proponuję najpierw odstrzelać wszystkich dorosłych bez aktualnych szczepień, zobaczymy ile zostanie😂 weźcie już skończcie bo żałosne jesteście w tym co piszecie, tak ograniczone, że aż przykro się robi.

Masz rację, antyszczepionkowcy są tak ograniczeni, że na wymioty się zbiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz rację, antyszczepionkowcy są tak ograniczeni, że na wymioty się zbiera. 

Pisałam raczej o tobie i innych😂 zero merytorycznej wiedzy, w przeciwieństwie do tzw. antyszczepionkowców, gdzie w większości przypadków ci ludzie przekopali się przez dziesiątki stron w poszukiwaniu informacji. Jak widać lenistwo powoduje głupotę i to niczym nieograniczoną😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz rację, antyszczepionkowcy są tak ograniczeni, że na wymioty się zbiera. 

Pisałam raczej o tobie i innych😂 zero merytorycznej wiedzy, w przeciwieństwie do tzw. antyszczepionkowców, gdzie w większości przypadków ci ludzie przekopali się przez dziesiątki stron w poszukiwaniu informacji. Jak widać lenistwo powoduje głupotę i to niczym nieograniczoną😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pisałam raczej o tobie i innych😂 zero merytorycznej wiedzy, w przeciwieństwie do tzw. antyszczepionkowców, gdzie w większości przypadków ci ludzie przekopali się przez dziesiątki stron w poszukiwaniu informacji. Jak widać lenistwo powoduje głupotę i to niczym nieograniczoną😂

czytac materialy bez wartosci naukowej to tez glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pisałam raczej o tobie i innych😂 zero merytorycznej wiedzy, w przeciwieństwie do tzw. antyszczepionkowców, gdzie w większości przypadków ci ludzie przekopali się przez dziesiątki stron w poszukiwaniu informacji. Jak widać lenistwo powoduje głupotę i to niczym nieograniczoną😂

czytac materialy bez wartosci naukowej to tez glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto pyta ten nie błądzi.
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Pisałam raczej o tobie i innych😂 zero merytorycznej wiedzy, w przeciwieństwie do tzw. antyszczepionkowców, gdzie w większości przypadków ci ludzie przekopali się przez dziesiątki stron w poszukiwaniu informacji. Jak widać lenistwo powoduje głupotę i to niczym nieograniczoną😂

To wytłumaczyć jakim cudem udalo sie ludzkosci powstrzymac epidemie ktore dziesietkowaly spoleczenstwa i dzieki szczepionkom nie dopuścić do jego powrotu?

Dlaczego nagle szczepionki staly sie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Kto pyta ten nie błądzi. napisał:

To wytłumaczyć jakim cudem udalo sie ludzkosci powstrzymac epidemie ktore dziesietkowaly spoleczenstwa i dzieki szczepionkom nie dopuścić do jego powrotu?

Dlaczego nagle szczepionki staly sie zle?

 Bo szczepionki to spisek. Wszczepiaja czipy i kontrolują ludzkość. Juz od dawna noszę pod czapka folie aluminiowa. Polecam. Nie słyszą wtedy myśli. Wmawiaja też ludziom, że Ziemia jest okrągła. Taaa, jasne, napewno okrągła. Tylko proszczepionkowcy mogą w to uwierzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pisałam raczej o tobie i innych😂 zero merytorycznej wiedzy, w przeciwieństwie do tzw. antyszczepionkowców, gdzie w większości przypadków ci ludzie przekopali się przez dziesiątki stron w poszukiwaniu informacji. Jak widać lenistwo powoduje głupotę i to niczym nieograniczoną😂

Buahahahaha. Antyszczepionkowcy i merytoryczna wiedza. Dawno się tak nie uśmiałam. Przekopali się przez ... i ... wiedzą. To są zwyczajni d e b i l e niepotrafiący myśleć, wystarczy poczytać te ich bzdury, każdy myślący człowiek jak zacznie to czytać lub słuchać, dochodzi do logicznych wniosków, antyszczeionkowiec będzie wierzył w największy absurd, bo są to ludzie bez wykształcenia, plebs i motłoch, analfabeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zerknijcie sobie chociaż na dane kiedy spadała umieralność a kiedy były wprowadzone szczepienia. Zerknij sobie na yt na film jak rtęć szybko niszczy osłonki mielinowe, o ile wiecie co to jest. Poczytajcie jakie są fazy wprowadzania szczepionek na rynek. Czemu wycofali pojedyncze szczepienia. Zapoznajcie się ze statystykami umieralności noworodków w Europie, z postulatami stopnop, bo tam nikt nie mówi, że szczepienia trzeba zlikwidować. Chcą za to lepszych szczepień na pneumokoki, które zawierają te najpopularniejsze szczepy. Ale to trzeba się trochę wysilić umysłowo.

Mój syn 16 lat temu był szczepiony w pierwszej dobie, kilka godzin później rozpoznano u niego wrodzone zapalenie płuc, co jest kategorycznym przeciwskazaniem do szczepienia. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Ale wy na to wszystko jesteście zbyt głupie i ograniczone. Nie potraficie z rozrzuconych faktów ułożyć całości i samodzielnie wyciągnąć wniosków. Jesteście jak przysłowiowe stado baranów, które idzie na rzeź i jest dumne z tego powodu. Rzeczywiście powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

A co niby dzieci dostają wraz z szczepionka ? ty wiesz co to jest w ogóle szczepionka 🙏🙏🙏 ??

wnioskuje że szczepisz dziecko, więc jak możesz nie wiedzieć co ta szczepionka zawiera ? i dlaczego dziecko zaraz po szczepieniu może zarażać.

Trudno dyskutować z kimś, kto nie potrafi odróżnić pełnokomórkowej, żywej postaci wirusa/bakterii od zawartości szczepionki.

Mnie tam nie obchodzi, czy szczepisz, czy nie. Pytanie dotyczyło oceny pomysłu na selekcję przy przyjęciu do żłobka. Dla mnie takie rozwiązanie jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Dnia 4.12.2019 o 06:00, Gość gość napisał:

Ja mimo wszystko, gdybym się dowiedziała, zę w towarzystwie moich szczepionych dzieci jest takie, co go rodzice szczepić nie chcą, to bym je pogoniła tak, że by zapamiętało do końca życia, by się od moich dzieci z daleka trzymać! Mam nadzieję też, ze brak szczepień zacznie zbierać żniwo u tych dzieci i jak rodzicom przyjdzie chowac jedno dziecko za drugim to oprzytomnieją. Ale czasem trzeba tragedii, by przemówić do rozumu! I tego im życzę, właśnie takiego brutalnego przebudzenia- czyli żeby ich nieszczepione dzieci umierały na te choroby, na które zaszczepione nie są!

Chyba Ci rozum odebralo. Jezeli nie napisalas tego jako prowokacji to zacznij sie martwic bo takie zyczenia do Ciebie moga wrocic. Szczepione czy nie, oby wszystkie dzieci byly zdrowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zerknijcie sobie chociaż na dane kiedy spadała umieralność a kiedy były wprowadzone szczepienia. Zerknij sobie na yt na film jak rtęć szybko niszczy osłonki mielinowe, o ile wiecie co to jest. Poczytajcie jakie są fazy wprowadzania szczepionek na rynek. Czemu wycofali pojedyncze szczepienia. Zapoznajcie się ze statystykami umieralności noworodków w Europie, z postulatami stopnop, bo tam nikt nie mówi, że szczepienia trzeba zlikwidować. Chcą za to lepszych szczepień na pneumokoki, które zawierają te najpopularniejsze szczepy. Ale to trzeba się trochę wysilić umysłowo.

Mój syn 16 lat temu był szczepiony w pierwszej dobie, kilka godzin później rozpoznano u niego wrodzone zapalenie płuc, co jest kategorycznym przeciwskazaniem do szczepienia. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Ale wy na to wszystko jesteście zbyt głupie i ograniczone. Nie potraficie z rozrzuconych faktów ułożyć całości i samodzielnie wyciągnąć wniosków. Jesteście jak przysłowiowe stado baranów, które idzie na rzeź i jest dumne z tego powodu. Rzeczywiście powód do dumy.

Następna oszołomka, która naczytala się bzdur w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omega

Dyskusja na typowym dla kafeterii poziomie. Szczepionki ratuja zycie ale moga miec powiklania, jak kazdy lek, nawet aspiryna. Powiklania sa - w stosunku do liczby szczepionek - bardzo rzadkie. W zwiazku z dzialaniami uboczynmi lekow umiera rocznie setki tysiecy ludzi i nikt jakos sie lekow nie boi, poniewaz pomagaja albo ratuja zycie. Wiec nie histeruzujcie, ani jedni ani drudzy. Szczepione dzieci nie sa zagrozone przez nie szczepione. Nie szczepione narazone sa na ciezki przebieg choroby, powiklania albo - w rzadkich wypadkach - smierc. W zwiazku z migracja, szczegolnie spoza krajow Europy, niebezpieczenstwo zarazenia chorobami, ktorych u nas praktycznie nie ma (dzieku szczepieniu) bardzo wzroslo. Np. kazdy powinien zaszczepic sie przeciwoko gruzlicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Następna oszołomka, która naczytala się bzdur w internecie.

To akurat są fakty i statystyki, ale to dla ciebie kompletna abstrakcja. Życzę pod choinkę choć odrobinę inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

To akurat są fakty i statystyki, ale to dla ciebie kompletna abstrakcja. Życzę pod choinkę choć odrobinę inteligencji.

"Fakty" i "statystyki" opracowywane przez innych antyszczepionkowych świrów. Bardzo wiarygodne źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

To akurat są fakty i statystyki, ale to dla ciebie kompletna abstrakcja. Życzę pod choinkę choć odrobinę inteligencji.

Fakty i statystyki sa w publikacjach naukowych a nie na filmikach z żółtymi napisami robionych przez oszolomow z żółtymi papierami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Fakty i statystyki sa w publikacjach naukowych a nie na filmikach z żółtymi napisami robionych przez oszolomow z żółtymi papierami. 

Daj sobie spokój, d w b i l o w i nie wytłumaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie przypominam sobie żółtych pasków, ale masz rację, ...om czyli wam nie wytłumaczę, że zmiana systemu szczepień byłaby korzystniejsza niż szczepienia od 1 doby wszystkim czym się da. Tylko krowa nie zmienia poglądów, a ... pozostanie ...em, bez urazy dla osób chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja niestety miałam spory problem z dzieckiem po szczepieniu, przestało oddychać, cierpi do dziś po niedotlenieniu mózgu. A przyczyna była nie szczepionka sama w sobie, a to, ze lekarz nie przebadał wówczas kilkumiesięcznego synka, tylko osłuchał, a u dziecka juz rozwijała sie choroba i dlatego szczepienie zaszkodziło i spowodowało powikłanie- zatrzymanie oddechu. Na szczęście stało się to na tyle szybko, ze wróciłam z dzieckiem z samochodu i wprost do szpitala. Same szczepionki są dobre, ale lekarze to czasem partacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 4.12.2019 o 08:55, Gość Gość napisał:

Ja jestem za tym, żeby nieszczepione dzieci nie miały wstępu do żłobków, przedszkoli, szkół. Tak samo powinna być weryfikacja przy przyjęciu do pracy w przypadku osób dorosłych. To tak jakby w żłobku czy przedszkolu było stado zainfekowanych szczurów. Te dzieci to są właśnie takie szczury roznoszące choroby.

A nieszczepieni Ukraińcy, Azjaci i inni kolorowi już ci nie przeszkadzają? Ich nieszczepione dzieci mogą chodzić do żłobka lub przedszkola z twoim szczepionym dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 4.12.2019 o 08:55, Gość Gość napisał:

Ja jestem za tym, żeby nieszczepione dzieci nie miały wstępu do żłobków, przedszkoli, szkół. Tak samo powinna być weryfikacja przy przyjęciu do pracy w przypadku osób dorosłych. To tak jakby w żłobku czy przedszkolu było stado zainfekowanych szczurów. Te dzieci to są właśnie takie szczury roznoszące choroby.

A nieszczepieni Ukraińcy, Azjaci i inni kolorowi już ci nie przeszkadzają? Ich nieszczepione dzieci mogą chodzić do żłobka lub przedszkola z twoim szczepionym dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A nieszczepieni Ukraińcy, Azjaci i inni kolorowi już ci nie przeszkadzają? Ich nieszczepione dzieci mogą chodzić do żłobka lub przedszkola z twoim szczepionym dzieckiem. 

A to oni chodza do zlobka i przedszkola na cale godziny i maja stycznosc z przebywajacymi tam dziecmi ?

Ich dzieci obejmowalaby taka sama weryfikacja jak inne,polskie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość  d
Dnia 4.12.2019 o 21:52, Gość Gość napisał:

A co niby dzieci dostają wraz z szczepionka ? ty wiesz co to jest w ogóle szczepionka 🙏🙏🙏 ??

wnioskuje że szczepisz dziecko, więc jak możesz nie wiedzieć co ta szczepionka zawiera ? i dlaczego dziecko zaraz po szczepieniu może zarażać. To jest dopiero przerażające, niewiedza rodziców którzy szczepia nawet kilku godzinne dziecko.

A wiesz że tylko w 2 krajach w Europie szczepi się dziecko w pierwszej dobie ?

ja mieszkam w Danii i tu szczepienia nie są w ogóle obowiązkowe i służba zdrowia działa na bardzo wysokim poziomie.

 

Ja też mieszkam w Danii, i choć szczepienia nie są obowiązkowe ,to rosnący odsetek dzieci nieszczepionych zaczyna tu być identyfikowany jako problem . Czytałam, że władze rozważają tworzenie osobnych żłobków i przedszkoli. Nie pisz więc w taki sposób, jakby tu brawo bili za nieszczepienie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość d napisał:

Ja też mieszkam w Danii, i choć szczepienia nie są obowiązkowe ,to rosnący odsetek dzieci nieszczepionych zaczyna tu być identyfikowany jako problem . Czytałam, że władze rozważają tworzenie osobnych żłobków i przedszkoli. Nie pisz więc w taki sposób, jakby tu brawo bili za nieszczepienie dzieci.

Podobne dyskusje są w wielu innych krajach, nie tylko europejskich. Mam nadzieję, że niedługo bez szczepień dziecko nigdzie nie pójdzie do żłobka, przedszkola czy szkoły, że wszelkie pięćsetplusy też będą wypłacane tylko dla dzieci szczepionych... I oczywiście że zostanie zorganizowana kampania doszczepiania dla dorosłych (w niektórych krajach jest to już ładnie zorganizowane i lekarze przypominają o tym na rutynowych wizytach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×