Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Źaklinaaa

Planowanie wesela

Polecane posty

Hej wszystkim:) Powoli zaczynam planować swoje własne wesele i chciałabym znaleźć jakieś narzędzia, które pomogą mi wszystko "spiąć do kupy". Chodzi mi o coś w stylu kalendarza albo jakiegos planerra internetowego, może aplikacja na telefon. Zna ktoś coś takiego godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdzieWesele.pl

W tym Ci nie pomogę ale możesz wpaść na stronę GdzieWesele.pl co pomoże Ci znaleźć miejsc na wesele oraz oprawę graficzną jak i muzyczną ale nie tylko bo znajdziesz także auta do ślubu, salony makijażu, fryzjerów oraz wiele innych! Serdecznie zapraszam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna

pamiętajcie, że odpowiednie atrakcje na weselu, też są mile widziane, na przykład pokazy barmańskie, które wykonują mistrzowie " mam talent"  zespół speedbar daje genialne pokazy a dodatkowo zabawia bardzo gości. moi znajomi do dzisiaj wspominają ten zespół 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość krystyna napisał:

pamiętajcie, że odpowiednie atrakcje na weselu, też są mile widziane, na przykład pokazy barmańskie, które wykonują mistrzowie " mam talent"  zespół speedbar daje genialne pokazy a dodatkowo zabawia bardzo gości. moi znajomi do dzisiaj wspominają ten zespół 🙂

A jak ktoś chce zwyczajna imprezę na której się tańczy, rozmawia, je u pije to wesele będzie gorsze? Ja uważam że takie strakcje to dodatek bez którego impreza będzie tak samo udana. Poza tym wydawanie kolejnych tysięcy na takie coś jest dla mnie osobiście bezsensu szczególnie jak ktoś ciągnie kasę na wesele od rodziców. Sama mam za rok ślub i wesele place z narzeczonym za wszystko sama i wieemy ile co kosztuje. I bez tych "atrakcji" wesele to duży koszt. Ważny jest zespół lub DJ, jaka muzyka będzie i jak wodzirej poprowadzi wesele. Wodzirej powinien zabrać o zabawy integracyjne w dobrym stylu bo za to mu płacimy. Poza tym ważne jest jedzenie i fajne miejsce na wesele dla gości. 

Autorko z mojej strony poradzę Ci zachować umiar i dwa razy pomyśleć czy to coś jest tak bardzo potrzebne. Skup się na fajnej sali, jedzeniu, muzyce.. Takie rzeczy jak pokaz barmański zostaw na koniec i zastanów się czy chcesz wydać kolejne tysiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy planowaniu jest dużo roboty i myślenia, ale słyszałam ze juz miesiąc przed to trzeba ta poważnie już myśleć i najlepiej zapisywać własnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesele weselem, ale jeszcze wcześniej trzeba zorganizować wieczór kawalerski i panieński. Trzeba się dobrze bawić i wybrać też takie miejsce które idealnie się sprawdzi. Ja już byłam na kilku panieńskich i mam już swoje ulubione kluby i takie mniej ulubione. Jednym  tych gorszych to bez wątpienia jest Boss exclusive club  w Rzeszowie, mało przyjemne miejsce,a do tego drogie i obsługa sympatyczna też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, masz rację, że dobra zabawa to połowa sukceu. Świetnie wszystko udało się u hanysa i mam już teraz pewność, że wesele będzie również perfekcyjnie zorganizowane. Oni naprawdę znają sie na tym, a i ceny mają nawet dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×