Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla mnie taka kobieta to dno nie matka. Nie pracuje, ale dziecko oddaje do żłobka i po żłobku jeszcze niania musi dziecko odbierać bo mamusia chodzi po mieście! Nie rozumiem takich.Wierzycie że "i tak nie znajdzie pracy"?

Polecane posty

Gość Gość

Tu autorka. Nie mam litości dla jeczywołów bo sama mam za sobą epizod gdzie leczyłam się rok antydepresantami i NIENAWIDZĘ jak ktoś zamiast iść po pomoc użala się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc4
47 minut temu, Gość gość napisał:

HAHAHAHHA 😄 No, takich odpowiedzi się domyslałam 🙂 Nie sądzę, że muszę jej czegokolwiek zazdrościć, bo ja do pracy wróciłam mimo tego, że mąż mówił mi że jemu nie przeszkadza jak nie zarabiam (sam zarabia 20 000 na rękę) więc pomyłka, słonko.

Nianię czasem brałam jeden dzien w tygodniu, na 3 h, ale jak dziecko mi do przedszkola nie chodziło.

Następna krezuska na kafe. Aż tyle was?! 😂😂🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc4 napisał:

Następna krezuska na kafe. Aż tyle was?! 😂😂🤦‍♀️

Dochód 20k na rękę to dla Ciebie krezuska? Hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dochód 20k na rękę to dla Ciebie krezuska? Hihihi.

A ty ile na rękę masz że kozaczysz? Uruchom wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ty ile na rękę masz że kozaczysz? Uruchom wyobraźnię

Bez znaczenia, po prostu 20 to nie krezus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Tu autorka. Nie mam litości dla jeczywołów bo sama mam za sobą epizod gdzie leczyłam się rok antydepresantami i NIENAWIDZĘ jak ktoś zamiast iść po pomoc użala się!

Trzeba bylo wziasc sie w garsc a nie leciec po pomoc do specjalistow!Normalna kobieta by sie stuknela w glupi, chory leb i zabrala za robote, a nie lekarze i leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Trzeba bylo wziasc sie w garsc a nie leciec po pomoc do specjalistow!Normalna kobieta by sie stuknela w glupi, chory leb i zabrala za robote, a nie lekarze i leki

Kupić Ci słownik pod choinkę? 

Jak chciałaś wziąść to trzeba było braść! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

HAHAHAHHA :D No, takich odpowiedzi się domyslałam :) Nie sądzę, że muszę jej czegokolwiek zazdrościć, bo ja do pracy wróciłam mimo tego, że mąż mówił mi że jemu nie przeszkadza jak nie zarabiam (sam zarabia 20 000 na rękę) więc pomyłka, słonko.

Nianię czasem brałam jeden dzien w tygodniu, na 3 h, ale jak dziecko mi do przedszkola nie chodziło.

Jak takich odpowiedzi sie spodziewalaś to idz z tym do uwagi tvn nie masz szlam.po swojego zycia co mamy ci tu brawo bić że ludzi obgadujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×