Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Meżczyżni z natury rodzą się okrutnymi zwierzętami

Polecane posty

Gość Gość

Ktorych usocjalizować może tylko wielka milość matki. Wszystkie wredne babska, które wychowują chamów, agresorów, despotów powinno się karać za pomocą wysokich grzywien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ktorych usocjalizować może tylko wielka milość matki. Wszystkie wredne babska, które wychowują chamów, agresorów, despotów powinno się karać za pomocą wysokich grzywien.

I te chamy was żywią od zarania świata, a ty pierdulisz jakieś bzdety o nadopiekuńczych matkach które generują stado inceli. Ja nie wiem czy wy baby potraficie powiedzieć cokolwiek co ma merytoryczny sens? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po prostu trzeba obcinac siusiaki po urodzeniu i zrobić z nich girlandy na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Po prostu trzeba obcinac siusiaki po urodzeniu i zrobić z nich girlandy na święta.

w uk były już feminy z takimi pomysłami, na szczęście gryzą teraz dożywocie dwie obsrane lesby z prawem do adopcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

w uk były już feminy z takimi pomysłami, na szczęście gryzą teraz dożywocie dwie obsrane lesby z prawem do adopcji 

Myślałam że jestem prekursorka. 

Sik! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Meżczyżni z natury rodzą się okrutnymi zwierzętami

Jak każdy człowiek, niezależnie od płci. Sęk w tym, że kobiety są z natury bardziej uległe i podatne na socjalizację i kształtowanie. Kiedy chłopiec nie ma w domu silnego autorytetu w postaci ojca, bardzo łatwo może się zdegenerować pod wpływem środowiska.

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

[...] usocjalizować może tylko wielka milość matki. [...]

Skrajności nie przynoszą niczego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Nenesh napisał:

Jak każdy człowiek, niezależnie od płci. Sęk w tym, że kobiety są z natury bardziej uległe i podatne na socjalizację i kształtowanie. Kiedy chłopiec nie ma w domu silnego autorytetu w postaci ojca, bardzo łatwo może się zdegenerować pod wpływem środowiska.

Skrajności nie przynoszą niczego dobrego.

Nie potrzebujemy psychologicznego bełkotu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×