Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julka.les

Związki lesbijek

Polecane posty

Gość Julka.les


Hej dziewczyny !!! Są tu jakieś lesbijki... ? Chciałabym żebyście tu pisały o swoich związkach lub przeżyciach w tym temacie. 
Jak i gdzie się poznałyście ?, kiedy odkryłyście że czujecie coś do dziewczyn. Z jaką reakcją się spotkałyście. 
Jak wygląda wasza wspólna codzienność ?, wasz seks i inne przyjemności,  co lubicie. Wszystko co w tym temacie 🙂 

Dodam, że kieruję to tylko do dziewczyn ! (tych prawdziwych).
Trzymajmy się razem i wspierajmy sie 🙂

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Daj spokój, zaglądam tu na forum od prawie 10 lat i przez ten czas nie widziano tu żadnej lesbijki. Za to przewijała się cała masa facetów, którym udawanie lesbijki wydawało się dobrym pomysłem, żeby coś "zwojować" na kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Julka.les

O kochanna, nie pocieszyłaś mnie... :(:(:(  Przez 10 lat i nic to masakraaaa. Miałam cichą nadzieję, że coś jednak z tego będzie. Znasz jakieś fora dobre na ten temat? A ty skoro zajrzałaś to jesteś pewnie les. tak?  Nie chcesz coś powiedzieć?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka.les

O kochanna, nie pocieszyłaś mnie... :(:(:(  Przez 10 lat i nic to masakraaaa. Miałam cichą nadzieję, że coś jednak z tego będzie. Znasz jakieś fora dobre na ten temat? A ty skoro zajrzałaś to jesteś pewnie les. tak?  Nie chcesz coś powiedzieć?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×