Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Piekne kobiety rzadko sie stroja

Polecane posty

Gość Gosc

Zauwazylam ze jak kobieta jest piekna to nawet na codzien nie wyglada jakby wlasnie wyszla od fryzjera,Przybylska nigdy sie nie stroila a i tak zakasowalaby uroda 80%Polek, Scorupco to samo, moze wiedza ze nie musza tego robic bo i tak malo ktora dorasta im do piet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jol

Bo jak piękna to po co coś dodawać? 

Ładnemu we wszystkim ładnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość32

Bo po co nakładać coś jeszcze na buzię jak mam ją ładna? Mascara wystarczy a niestety  tapeta wyglada tylko dobrze na zdjęciach ale nie w realu... i po co mam ubierać szpilki jak nawet na sportowo faceci obracają się za mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedys mialam kolezanke bardzo ladna,wiekszosc mezczyzn sie za nia ogladala,ona miala piekna twarz,piekne wlosy i super dlugie szczuple nogi, ale byla tak wredna, z kazdym sie klocila, wiecznie obrazona,masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To prawda.

kiedys ktos zapytal moja piekna kolezanke „dlaczego ubierasz sie tak „szaro”? Nie podkreslasz swojej urody” no i tu poszly rady.

On odpowiedziala, ze nie potrzebuje na sobie wzroku innych, szczegolnie nieznajomych, bo jej wartosc siebie jest na normlanym poziomie i nie musi zwracac na siebie uwage zeby sobie cos udowodnic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna

Nie ma brzydkich, są zaniedbane. Nie chciałabyś takiej pięknej zobaczyć rano po przebudzeniu. Każda powinna coś ze soba zrobić, ładnym łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Piekna kobieta to piekna twarz..niestety, za taka wiekszosc panow sie obejrzy,jak one nie maja kompleksow to nie musza sie przebierac sto razy ,wystarczy wygoda, ale sa tez piekne z duzymi kompleksami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

 

35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zauwazylam ze jak kobieta jest piekna to nawet na codzien nie wyglada jakby wlasnie wyszla od fryzjera,

Wlosy sa najpiekniejsze wtedy jak sie je upina byle jak do kapieli - tego sie nie da odtworzyc np na wyjscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co ty masz z tą scorupco? co gównoburzę próbujesz zacząc to podajesz ją za przykład, a to akurat ten typ urody co jednemu bedzie się bardzo podobać, a inny powie, że na jej czole można rozgrać mundial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

To że ktoś nie jest wymalowany na kolorowo i nie nosi jakiś rzucających się w oczy ciuchów nie oznacza że nie dba o siebie i nie wydaje kasy. 

Prosta bluzka w stonownym kolorze idobrej jakości potrafi kosztowac duuzo więcej niż jakąś kolorowa z poliestru z falbankami etc. 

A taka pozornie nieumalowana twarz może świadczyć o tym że ktoś się malować mocno nie musi bo go stać na najlepsze kosmetyki i zabiegi u kosmetyczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Iwona napisał:

To że ktoś nie jest wymalowany na kolorowo i nie nosi jakiś rzucających się w oczy ciuchów nie oznacza że nie dba o siebie i nie wydaje kasy. 

Prosta bluzka w stonownym kolorze idobrej jakości potrafi kosztowac duuzo więcej niż jakąś kolorowa z poliestru z falbankami etc. 

A taka pozornie nieumalowana twarz może świadczyć o tym że ktoś się malować mocno nie musi bo go stać na najlepsze kosmetyki i zabiegi u kosmetyczki. 

Nieumalowana twarz może świadczyć o tym, że ktoś ma ciekawsze rzeczy do roboty niż pindrzenie się przed lustrem pół godziny. Serio ludzie mają większe ambicje w życiu niż podobanie się wszystkim na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka so

Ania Przybylska była ładna,ale to duże przekłamanie i wpędzanie w kompleksy zwykle kobiet,że nic z sobą nie robiła! Na 100%miala powiększony biust. Po 3 dziecku wszczepiła niewielkie implanty, na 1 filmie dokładnie to widać i w jakimś wywiadzie powiedziała że niby delikatnie poprawiła biust.Nie wiem czemu o tym nie trąbiono, ale taki fakt.

To ile kasy w siebie ladowała to 2 sprawa i nawet o tym nie wiesz-kwas, zabiegi na ciało, makijaż i fryzjer.

Nie bądźmy głupie,że w filmie wyglądała fajnie,bo po prostu ot tak

Oczywiście przy tym była ładna,delikatna,a nie przesadzona jak Siwiec od której sztuczność i lachowatosc bije na metr.

W tych czasach wystarczy mieć kasę i wszelkie defekty,mniejsze,większe,które wpływają na ogólny odbiór osoby,można ukryć,wygładzić itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Piękne kobiety wiedzą jak podkreślać swoją urodę w sposób który wygląda na naturalny- ja wczoraj usłyszałam od obcej osoby (kobiety) "ale pani pięknie wygląda, i to bez makijażu", a byłam umalowana, tylko właśnie subtelnie. Jeśli ktoś jest brzydki, to delikatny makijaż nie ukryje defektów, a mocny wygląda sztucznie. 

Nie zgodzę się z tym że piękna kobieta jest piękna bez żadnego wysilku- społeczeństwo jest przyzwyczajone do wizerunku kobiet z gładka cerą, zarozowionymi policzkami i podkreślonymi oczami- kobieta bez makijażu wygląda niezdrowo i mdło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój mąż, który jest bardzo mało wylewny wczoraj wieczorem, kiedy byłam bez makijażu przyglądał mi się ukradkiem. Widziałam, ze co chwile na mnie zerka, do tego stopnia, ze byłam speszona. Zapytałam czy coś się stało. Oczywiście wykręcał się ze nic. W końcu wydusił to z siebie i powiedział mi po 25 latach, ze jestem bardzo ładna. Nigdy mi tego nie mówił. Takie słowa słyszałam każdego dnia od obcych, ale nigdy nie od niego. Brakowało mi przez te wszystkie lata tego w małżeństwie. Jednakże zawsze czułam, ze mnie kocha i nigdy nie zdradzi. Jego czyny wskazywały o tym. To co powiedział wczoraj było bardzo mile💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To prawda.

kiedys ktos zapytal moja piekna kolezanke „dlaczego ubierasz sie tak „szaro”? Nie podkreslasz swojej urody” no i tu poszly rady.

On odpowiedziala, ze nie potrzebuje na sobie wzroku innych, szczegolnie nieznajomych, bo jej wartosc siebie jest na normlanym poziomie i nie musi zwracac na siebie uwage zeby sobie cos udowodnic.

 

dokladnie tak! jak ktos ma niska samoocene to bedzie sie dowartosciowywal spojrzeniami innych, a jak ktos czuje sie piekny to nawet w "worku na ziemniaki" bedzie sie czul jak w sukni od versace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Yyy.. Chyba przez strojenie się rozumiesz krzykliwy ubiór.. Piękne kobiety akurat sporo ładują w swój wygląd, tylko nie muszą się ubierać kiczowato, żeby przyciągać uwagę. Scorupco i Ania P, nigdy nie chodziły w workach pokutnych ani bez makijażu. Ania miała bardzo dużo zrobione z twarzą, między innymi nos, mimo że nie potrzebowała, a Scorupco teraz więcej kasy ładuje w twarz niż Ty zarobisz do końca życia 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza pani

Moze świat sie mocno zmienił i teraz bez babe face (chocby tylko za sprawa makijazu) i szpilek ani rusz ale ja pamietam inne czasy.

Mialam kolezanke, twarz przeciętna, ale miała to coś i tego świadomość. Pewnie na dzisiejszym insta trudno by jej bylo zablysnac ale w realnym swiecie dobrze sobie radziła. Ona miala przede wszystkim taki bardzo kobiecy sposob poruszania i dobra choc nie idealna figure, że niejeden sie za nia obejrzał. I w szpilkach sie wtedy nie chodziło.

Duzo sie mozna bylo od niej nauczyć.

Spróbujcie dziewczyny, moze to jeszcze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nieumalowana twarz może świadczyć o tym, że ktoś ma ciekawsze rzeczy do roboty niż pindrzenie się przed lustrem pół godziny. Serio ludzie mają większe ambicje w życiu niż podobanie się wszystkim na ulicy.

No jak ktoś chce wyglądać jak szara mysza to jego sprawa. 

Ale większośc kobiet dba o swój wygląd. Te które mają kasę i gust raczej inwestują w pielęgnację niż makijaż. A jak ktoś ma mniej pieniędzy to niestety trochę więcej tapety potrzeba by dobrze wyglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snob

uroda obroni sie sama,ale co do strojenia sie to piekne kobiety tez w worku po ziemniakach nie chodzą, tylko dlatego,ze sa piekne. Tez sie stroją (cokolwiek masz na mysli), ubieraja sie, maluja, nosza bizuterie,kazda ma inny styl i tez zalezy od okazji. Ja jestem przecietniara, a sie nie stroje,bo raz ze nie mam ku temu sposobnosci, dwa nie lubie wychylac sie z tłumu,a trzy jestem minimalistka i lubie klasyczne wydania. Z bizuteria czasem zaszaleje w postaci np jednej duzej ozdoby ,wiec sa to kolczyki lub pierscionki.Nigdy jak choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sa piekne kobiety ktore sie stroja bo taki maja styl i to dla nich naturalne

Zamiast probowac kogos nasladowac najlepiej jest znalezc to co naturalne jest dla nas. Dla jednej bedzie to naturalny makijaz i skrojona bluzka, dla innej teatralny roz i korale, a jeszcze dla innek dredy i glany. I kazda bedzie wygladac pieknie i atrakcyjnie jak bedzie sie dobrze czula we wlasnym ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli ktoś jest brzydki lub przeciętny to makijaż piękności czy miss z niego nie zrobi 🙂 pieknych kobiet bez makijażu jest bardzo, bardzo mało. Może w ich ocenie są ładne, ale tak naprawdę są przeciętne. To że faceci oglądają się jeszcze nie znaczy że jest się PIĘKNA. Faceci za większością kobiet się oglądają 🙂 ale takich kobiet "wow" które mają coś w sobie specjalnego i rzeczywiście faceci je bardzo, bardzo adorują, jest mało, czy to w makijażu czy bez 🙂 nie mam kompletnie nic przeciwko make up, maluje się czasami mocno czasami delikatnie. Co do strojenia się, każdy ma swój styl, czy to sportowy czy elegancki. Stroją się i brzydkie, przeciętne, ładne i te piękne. Indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiekszosc ludzi jest ladnych. Ladny = przecietny, a nie piekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×