Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktoriaanel

DIETA

Polecane posty

Gość Wiktoriaanel

Dzień dobry wszystkim mam pewną sprawę dotyczącą mojego odżywiania się mam 12 lat wzrost 153  chodzi o to że w te wakacje bardzo dużo schudłam z 60 ilus kilo 43 -44 coś takiego mam trochę zaburzenia odżywiania  nie jem za dużo kalorii i mam pytanie   bo dostałam paczkę świąteczną i np chciałabym sobie z tej paczki np w sobotę zjeść żelki albo coś słodkiego mogłabym? Bardzo ale to bardzo nie chciałabym przytyć proszę o porady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 4.12.2019 o 21:06, Gość Wiktoriaanel napisał:

Dzień dobry wszystkim mam pewną sprawę dotyczącą mojego odżywiania się mam 12 lat wzrost 153  chodzi o to że w te wakacje bardzo dużo schudłam z 60 ilus kilo 43 -44 coś takiego mam trochę zaburzenia odżywiania  nie jem za dużo kalorii i mam pytanie   bo dostałam paczkę świąteczną i np chciałabym sobie z tej paczki np w sobotę zjeść żelki albo coś słodkiego mogłabym? Bardzo ale to bardzo nie chciałabym przytyć proszę o porady .

Cześć. Gratuluje sukcesu! Widać że masz na prawdę poważne te zaburzenia, że boisz się coś zjeść. 

Uważam, że jeśli okazjonalnie pozwolisz sobie na coś dobrego na jeden posiłek to nic się nie stanie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia
Dnia 4.12.2019 o 21:06, Gość Wiktoriaanel napisał:

Dzień dobry wszystkim mam pewną sprawę dotyczącą mojego odżywiania się mam 12 lat wzrost 153  chodzi o to że w te wakacje bardzo dużo schudłam z 60 ilus kilo 43 -44 coś takiego mam trochę zaburzenia odżywiania  nie jem za dużo kalorii i mam pytanie   bo dostałam paczkę świąteczną i np chciałabym sobie z tej paczki np w sobotę zjeść żelki albo coś słodkiego mogłabym? Bardzo ale to bardzo nie chciałabym przytyć proszę o porady .

Laska masz dopiero 12 lat, powinnaś cieszyć się życiem, a nie przejmować się aż tak bardzo czy możesz coś zjeść. 

Super że schudłaś. Utrzymujesz wagę, ale zacznij jeść więcej. powiedzmy o 50 kcal co tydzień.. aż wrócisz do 1300 - 1500 kcal na dzień i spokojnie nie przytyjesz 🙂 

najważniejsze jeść zdrowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×