Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśka

Zły materiał na męża?

Polecane posty

Gość Aśka

Cześć dziewczyny Jestem już z moim narzeczonym kilka lat i co jakiś czas ma różne loty Dziś kolejny raz i dziś mam takie myśli że zaczęłam się zastanawiać czy chcesz z takim człowiekiem żyć moja mama uważa że on ma rację i chcę się dopytać was Co wy o tym myślicie mianowicie nie jestem typem imprezowiczki i nigdy nie chodziłam na imprezy A dziś napisałam do mojego narzeczonego że miałam taką myśl że jak on wyjedzie z naszego miasta do swojego rodzinnego to że jak go nie będzie to pójdę na imprezę ze swoją siostrą on się na mnie za to obraził stwierdził że przez tyle lat nie wiedział z kim tak naprawdę jest i że ja mam sobie przemyśleć swoje zachowanie już sama nie wiem kto ma rację On czy ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ysyaya

Jesteś wolnym człowiekiem, możesz robić co chcesz. Jestem mężatką z 10 letnim stażem i jak chce iść na babską imprezę to idę, jak robiłam studia podyplomowe co 2 tygodnie nocowałam w innym mieście i korzystałam z jego uroków 😎, jeżdżę sama na szkokena do spa itp itd, nie wyobrażam sobie żeby mnie facet ograniczał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pierwsze kroki do kontrolowania ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Wiecie on tak jest dla mnie bardzo dobry.  Ale jestem zła bo ja nawet nie poszłam nigdzie tylko mu powiedziałam że p tym pomyślałam  A on mi tak napisal: Myślę że ty się dusisz już w tym związku to po prostu chyba wszystko za szybko poszło do przodu a ty nie jesteś gotowa na stały związek potrzebujesz jeszcze się wyszaleć i ja tylko w tym przeszkadzam i dlatego prześpij się najlepiej i przemysł sobie czy jesteś gotowa żyć zemną bo ja szczerze teraz wątpię w to i dostałem dziś taki strzał w serce straszny a co chodzi o to że byś mi powiedziała to powiem ci jak by było ja bym się zgodził ale już byśmy nie byli razem i wiesz co naprawdę myślę że lepiej będzie jak ty sobie wszystko poukladasz bo ja myślałem że podchodzisz do mnie poważnie ale dziś zobaczyłem że tylko tak myślałem a jestem tylko przelotnym chłopaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Materiał to moze byc do produkcji czegoś.

Jest rowniez materiał wybuchowy.

Ten akurat służy do niszczenia.

Materiał do przerobienia w szkole i cała reszta roznych materiałów, ktore wymagaja dobrego rzemieslnika aby z tego materialu zrobic pozytek.

Wiec nawet jezeli to dobry material na meza to niekoniecznie znaczy, ze bedzie dobrym mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

A ty jestes dobrym rzemieslnikiem?

Wiesz w jakim stopniu zamierzony efekt zalezy od jakosci materialu a w jakim stopniu od ciebie?

Czy material ma byc plastyczny?

A moze wrecz przeciwnie.

Moze przeprowadz testy łamania zginania albo sprawdz czy nie rzuci sie pod pociąg?

Jak die rzuci tzn ze to byl choojowy material wiec nie przejmuj.

A ogolnie to mam w dupie ciebie i twoja przyszłość.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Powiedz mu by się wyspał i rano wstał prawą nogą, jak przystało na mężczyznę:) a nie jakąś rozkapryszoną primadonne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykol

autorka tępa dzida, facet ma racje, bym cie kopnął też w du'pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zaczyna wychodzić zaborczy toksyk, lepiej się temu przypatruj na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Zrob przysiad.wyprostuj lewa noge i spróbuj wstać na prawej nodze.albo usiadz na taborecie i wstan uzywajac jednej nogi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Jak nie wesprzesz sie rękoma to nie wstaniesz.

Wiec czemu wymagasz zeby faceci wstawali z pozycji lezacej przy uzyciu tylko nogi w dodatku akurat prawej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiem Ci tak. Mam meza zazdrosnika. Wegetacja  nie zycie. Przygotowuje sie do rozwodu powoli, ale mamy dziecko, chce to zrobic na miekko. Przed ciaza i dzieckiem nie bylo problemu z moimi wyjsciami. Nie moge wyjsc z kolezankami wieczorem, jak z jakas na kawe sie spotykam to tez robi fochy. Jak mowie, ze chce wyjsc wieczorem na miasto z kolezankami to robi awanture. Nie wyszlam juz 4 lata z nimi nigdzie. A on moze sobie robic co chce wg niego!

Dla porownania mam kolege bliskiego. Ma zone, super udane malzenstwo, dwojke dzieci. Ma 37 lat. Ma prace specyficzna, pracuje z samymi kobietami. Ostatnio poszedl z nimi kolezankami z pracy, bez zony, na tance do klubu. Jego zona byla na trzydniowym wyjezdzie nad morze z kolezankami w lato, a on z dziecmi w domu. Sa sobie wierni, zakochani bardzo. To jest zdrowa relacja. Zaufanie, zrozumienie i harmonia. Obydwoje wychodzą ze swoim towarzystwem sami, ale oni tez bardzo duzo robia razem. Są zapisani na jakies zajecia na silowni, czesto kino, teatr, wypady za miasto. Zazdroszcze im z calego serca i wszystkim zycze takiego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość jestem napisał:

Jak nie wesprzesz sie rękoma to nie wstaniesz.

Wiec czemu wymagasz zeby faceci wstawali z pozycji lezacej przy uzyciu tylko nogi w dodatku akurat prawej?

Zawsze można podać mu rękę by mógł bez problemu wstać:) nawet lewą:) ważne by jej nie kąsał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Małzenstwo to kompromis.

Nikt tak naprawde tego nie chce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Czlowiek jest tak skonstruowany, ze jezeli budzi go cokolwiek innego niz to ze się wyspał to jest wkoorfiony.

Jest tak dlatego, ze przewaznie ludzi budzilo zagrozenie na ktore trzeba bylo natychmiast reeagowac.

Wiec nie mow mi, ze jak cie budzi budzik to koorfa wstajesz usmiechnieta z idealnym cisnieniem  i dokrwionymi nogami.

Nie jestes ani usmiechnieta ani zadowolona a zanim sie przeciagniesz to sie zadtanawiasx WTF?

I nie piërdöl mi xe jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Jak ktos byl zadowolny na widok lwa po przebudzeniu (pelnil role budzika w czasach prxed wynalezieniem czasu) to dlugo nie pożył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gambo
5 minut temu, Gość jestem napisał:

Czlowiek jest tak skonstruowany, ze jezeli budzi go cokolwiek innego niz to ze się wyspał to jest wkoorfiony.

Jest tak dlatego, ze przewaznie ludzi budzilo zagrozenie na ktore trzeba bylo natychmiast reeagowac.

Wiec nie mow mi, ze jak cie budzi budzik to koorfa wstajesz usmiechnieta z idealnym cisnieniem  i dokrwionymi nogami.

Nie jestes ani usmiechnieta ani zadowolona a zanim sie przeciagniesz to sie zadtanawiasx WTF?

I nie piërdöl mi xe jest inaczej

Weź coś na wstrzymanie, bez agresji nie umiesz żyć? Atak i atak. Na sparing idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Ale fakt, ze sie szybko dotlenial w trakcie biegu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Nic nie bede bral wole se pobluznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gambo

to sobie bluźnij na polu a nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Pi3rdol3 ciebie i twoje swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gambo's
5 minut temu, Gość jestem napisał:

Pi3rdol3 ciebie i twoje swinie

         ┌∩┐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiem Ci tak. Mam meza zazdrosnika. Wegetacja  nie zycie. Przygotowuje sie do rozwodu powoli, ale mamy dziecko, chce to zrobic na miekko. Przed ciaza i dzieckiem nie bylo problemu z moimi wyjsciami. Nie moge wyjsc z kolezankami wieczorem, jak z jakas na kawe sie spotykam to tez robi fochy. Jak mowie, ze chce wyjsc wieczorem na miasto z kolezankami to robi awanture. Nie wyszlam juz 4 lata z nimi nigdzie. A on moze sobie robic co chce wg niego!

Dla porownania mam kolege bliskiego. Ma zone, super udane malzenstwo, dwojke dzieci. Ma 37 lat. Ma prace specyficzna, pracuje z samymi kobietami. Ostatnio poszedl z nimi kolezankami z pracy, bez zony, na tance do klubu. Jego zona byla na trzydniowym wyjezdzie nad morze z kolezankami w lato, a on z dziecmi w domu. Sa sobie wierni, zakochani bardzo. To jest zdrowa relacja. Zaufanie, zrozumienie i harmonia. Obydwoje wychodzą ze swoim towarzystwem sami, ale oni tez bardzo duzo robia razem. Są zapisani na jakies zajecia na silowni, czesto kino, teatr, wypady za miasto. Zazdroszcze im z calego serca i wszystkim zycze takiego zwiazku

Dziękuję kochana.  Straszne ale prawdziwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makiado

Przemoc ma rozne oblicza. Nikt nie ma prawa do kontroli nad druga osoba, a od tego sie zaczyna ... Najpierw bedzie wzbudzal w tobie poczucie winy, ze chcesz isc na impreze, potem bedzie dyktowal, w co mozesz sie ubierac, powoli doprowadzi to tego, ze bedziesz sie bala samodzielnie podjac jakakolwiek decyzje ... Uwazaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×