Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Przez kilkuletnią lekturę kafeterii nie ufam żadnej kobiecie, każda mijana na ulicy wydaje mi się żmiją chamską. Sama jestem kobietą. Przecież jak wy się tu wypowiadacie? Wasze prawdziwe ja!

Polecane posty

Gość Gość

Jak mijam was na ulicy to myślę która jest większa żmiją. Jesteście patuskami, jak jesteście anonimowe z każdej z was wychodzi jad, chamstwo i okrucieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przyganiał kocioł garnkowi.  Z Ciebie wyszło chamstwo, bo wszystkie użytkowniczki wyzywasz od patusek i oczywiście ty jedna jesteś super.

Wiesz co? jestem tu od 6 lat i jeszcze mi się nie zdarzyło wyzywać tutaj kogokolwiek, mimo to nic mnie nie upoważnia do wrzucania wszytkich do jednego wora i nazywania reszty użytkowniczek patuskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, marawstala napisał:

To daj przykład jak należy się zachowywać : )

No nie wiesz jak? trzeba wyzywać wszystkie od patusek, chamek i czego tam jeszcze tak jak ona robi, bo ona to jest ta jedyna sprawiedliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

większość tych chamskich wypowiedzi i tematów - prowokacji jest napisane przez te same trolle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

większość tych chamskich wypowiedzi i tematów - prowokacji jest napisane przez te same trolle. 

Na tym forum nie ma trolli tylko jesteście wy - chamskie patuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorka też pokazała swoje prawdziwe ja więc niczym się nie różni od tych, które tutaj opisuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gość napisał:

większość tych chamskich wypowiedzi i tematów - prowokacji jest napisane przez te same trolle. 

Raczej tak : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś pewna, że z każdej? Nie jesteś. Poza tym nie całe społeczeństwo siedzi na Kafe, a ci, którzy siedzą, to często tylko dla rozrywki, żeby kogoś sprowokować, zdenerwować, wyśmiać. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ale wiesz, ze jak tu siedzisz juz pare lat i bierzesz udzial w naszych dyskusjach to sama jestes chamka i patuska? Jak wszystkie to wszystkie...

Wiekszosc osob jest tu normalnych, owszem reprezentuja rozne spojrzenia na swiat, wbijaja sobie szpile ale akurat trolli jest tu raczej kilku i to oni glownie wyzywaja innych od najgorszych. 

Zaraz, zaraz, Ty sie w to chyba wpisujesz, skoro wyzywasz innych.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko uważam tak samo, jak widzę jakaś kobietę zastanawiam się czy to patolka z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Serio... Ostatnie o czym myślę idąc ulica to jakieś głupie forum 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No oczywiście 🙂 Zapomnialam że standard na kafe to odwracanie kota ogonem i jechanie po autorze czego by nie powiedział. Kiedyś jak zakładałam normalne tematy gdzie do każdego się wyrażałam z szacunkiem to i tak znalazło się parę osób które tak mi dojechały że sorry ale nie wierzę w dobre serdunio większości z was. Jak ktoś jest wyzywany wiele razy to sam zaczyna wyzywać. Najlepszą obroną jest atak. Odezwały się damy z klasą, które co z tego że od patusek nie wyzwaly, jak wbijają szpile ludziom gorsza niż takie przezwiska.

A żeby potwierdzić moje przypuszczenia że wy atakujecie autora co by nie napisał to kiedyś założyłam dwa tematy o tym samym tylko z perspektywy dwóch różnych osób, zjechana została jedna i druga więc ja już nie wierzę że wy tego specjalnie nie robicie. Temat był o pracy zarobkowej.

Albo czytałam tu ostatnio o jakiejś kobiecie która w ogóle nie zajmuje się swoim dzieckiem mimo że nie pracuje a dziecko nie ma wieku przedszkolnego to zjechalyscie autorkę wątku że na pewno jej zazdrości 🙂 natomiast jak kiedyś jakaś babka pisała że odda dziecko do żłobka choć nie pracuje to też wyzywalyscie ja od najgorszych. To jak to z wami jest? Dowalić każdemu dla jazzu? Musicie być strasznie sfrustrowane w życiu codziennym. Żałuję że nie ma opcji podejrzyj kto pisze, zobaczyć facjatę takiej hejterki jednej z drugą. Ciekawe 🙂

prswda jest taka że każdemu dowalacie, a "pani" (hihi szumnie powiedziane) marawstała to w ogóle nie ma moralnego prawa się wypowiadać bo bardziej toksycznej baby to ze świecą szukać. Jakaś skrzywdzona przez mamunie i tatunia patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Autorko uważam tak samo, jak widzę jakaś kobietę zastanawiam się czy to patolka z kafe.

No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

tez to zauważyłam. Ta mara to naczelny hejter. Bezdzietna toksyczna baba nieznoszaca matek i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×