Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks podczas porodu

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z was uprawiała seks podczas porodu? Jakie to może mieć konsekwencje dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy

Serio, chcesz uprawiać seks podczas porodu? Może chodziło ci o ciążę. Chyba jeszcze nie rodzisz bo myśle ze szybko zmienisz plany poczekaj na bóle. Ludzie są jednak ...ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Teoretycznoe mozesz uprawiac seks podczas porodu i w niczym dziecku nie zaszkodzisz, z tego co slyszalam. Inna sprawa, ze jak zwijasz sie z bolu to seks jest ostatnia mysla ktora moze Ci przyjsc do glowy. Oddychasz i chcesz zeby skurcz sie juz skonczyl. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość lucy napisał:

Serio, chcesz uprawiać seks podczas porodu? Może chodziło ci o ciążę. Chyba jeszcze nie rodzisz bo myśle ze szybko zmienisz plany poczekaj na bóle. Ludzie są jednak ...ami.

Może jej mąż ma jakieś chore fantazje. Dla mnie to też jest niezrozumiałe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy

a ja mysle ze to pytanie zadał facet, bo nie wierzę ze kobieta może być ąz taka durna. A jeśli jednak i ma chłopa zboczka z fantazjami to jej współczuję, Zresztą jeśli chce rodzić w szpitalu to raczej nie ma tam warunków na takie akcje. Kobieta musi sie szanować (nawet patola) a nie jak suczka wykonywac polecenia faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszegier

ona myślała o seksie anaInym 🙂 wyobraźcie sobie jakie to by było przyjemne dla was drogie panie 🙂 dziecko masturbujące wam macicę i macie nabrzmiałe ciepłe prącie w pupie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Czy któraś z was uprawiała seks podczas porodu? Jakie to może mieć konsekwencje dla dziecka?

Słyszałam tylko o tym, że seks w ostatnich tyg. ciąży przyspieszy poród tzn. zainicjuje go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×