Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jasiek

Zima na erotycznym

Polecane posty

Gość Jasiek

Interpretacja dowolna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Małgośka mówili, że po zimie przychodzi lato upalne i wszystko wokół się zmienia. A górale godoli, żeby nie wierzyć w zmiany, bo zmienne jest tylko to co niezmienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Małgośka mówili, że po zimie przychodzi lato upalne i wszystko wokół się zmienia. A górale godoli, żeby nie wierzyć w zmiany, bo zmienne jest tylko to co niezmienne.

Dobre 😁nie lubię zimy bo zimno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jaśko wróć do lat dziecięcych i wspomnij bałwany, które lepiłeś z kipą do pasa i tam szukaj ciepła a pokochasz góry i doliny i wszystko to co otacza świat piękny i zły. Widziałeś już w tym roku śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jaśko wróć do lat dziecięcych i wspomnij bałwany, które lepiłeś z kipą do pasa i tam szukaj ciepła a pokochasz góry i doliny i wszystko to co otacza świat piękny i zły. Widziałeś już w tym roku śnieg?

Z minute padał 😁

Nie lubię zimy, bo codziennie trzeba w piecu palić i tony ciuchów na siebie zakładać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

A ja kocham zimę! Wtedy mogę bez wyrzutów sumienia smalić borygo na rozgrzanie. A tony ciuchów na sobie też ma swój urok. Zanim ściągniemy "to" z siebie, to najcześciej zapominamy po co je ściągaliśmy. Czyli po seksie bez seksu.

Hehe, wczoraj o jeden za dużo wypiłem a dziś w pracy na kacu. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Piec masz jaki? Kaflowy w pokojach czy w piwnicy z rurą i pogrzebaczem? Uwielbiam piece i zapach z niego! Jak byłam mała to u dziadka taki piec był i siedziałam tam nocami patrząc w płomień. Ty jakiś dziwny i nowoczesny jesteś i to się nie chwali. Chwali się to Jaśku, że można cię rozebrać jak cebulkę bo warstwy to jest to co kocham! W każdym razie pieca nie wyrzucaj, bo piec to życie cenniejsze od złota. A jak wiesz złoto jest bez wartości, to tylko ozdoba jak marchewka na bałwanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zima ma swoje uroki, a jak nasypie śniegu, to można robić aniołki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
1 godzinę temu, Gość Jasiek napisał:

Interpretacja dowolna 

Ok. Stary niedźwiedź mocno śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×